2009 Kasm Anneleri

canım tüm dualarımız seninle olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz moralini yüksek tut :Saruboceq:
kızlar selam ben dourmak üzere olan bi nisan annesiyim kasım anneleri topiğiğde açılmış hayırlı olsun
canım allahtan hayırlısıyla sağlıklı sıhatli dünyaya getirirsin yavrunu sen yolu bitirmişsin biz daha başındayız sende bizim için dua et olurmu :1hug:a.s.
Normal hCG deerleri - www.mumcu.com
kızlar b-hcg değerleriyle ilgisi sorusu olan bi arkadaşınıza yardımcı olur die bu linke bakın lütfen inşşallah hepiniz hamilesinizdir yolun başı ama ennn güzel duygu
paylaşım için sağol canım bir çok arkadaşa yardımcı oldun sanırım yerimseniben

kızlar günden güne büyüyoruz süperrrr :lepi:

Ay canlarım size saglıklı rahat bi hamilelik diliorum kızlar ...
Allah bebişlerinizide sağ salim kucagınıza almayıda nasip etsin insallah ..
Özendim simdi :))

günaydın kızlar a.s.
wannababy sende hosgeldin
üzülme görünmemesi normal
benim kesede cok ufaktı
bir dahaki gidişlerimizde görecez insaalah

opssssssssss bu ne ya dün altı üstü 2 saat erken cıktım sayfalar dolusu yazı yazmışsınız. maşallah vallahi...

aramıza yeni katalın arakadaşlar hepiniz hoş geldiniz sefelan getişrdiniz.

oğlum hasta dün çok ateşi vardı erken cıktım eve gittim bir baktım ateşli yatıyor:çok üzgünüm:.. sarıldım hemen erken mi geldiniz dedi bende evet annecim ama baban gelmedi ben geldim dedim.. ben babamı sormuyorum ki BIDIK DA geldi dimi dedi....o an koptuk annele.cok güldük yaaaaaaagamyoncuiremsugamyoncuiremsu

şu çiş işine bir cozüm bulsak her gece 4/5 sefer wc kalkıyırum resmne uykum bölünüyor sositosositosositososito

hamile değilim hatta evli bile değilim =( ama bende sizinle gün sayıyorum çünkü 1 kasımda evleniyorum
sizinle vakit geçirmek güzel olucak.eğer bi mahsuru yoksa bende burda durabilir miyimmmm ??

bıdık mı :roflol: :roflol:
n güzel hemen alısmıs kardesine
bazı cocuklarda kıskanclık oluyor
kaç yasında oğlusun :uhm:

hamile değilim hatta evli bile değilim =( ama bende sizinle gün sayıyorum çünkü 1 kasımda evleniyorum
sizinle vakit geçirmek güzel olucak.eğer bi mahsuru yoksa bende burda durabilir miyimmmm ??

bence süper olur haha sende kalbindeki sevgiyi bizde karnımızdaki bebekleri büyürtütz
bıdık mı :roflol: :roflol:
n güzel hemen alısmıs kardesine
bazı cocuklarda kıskanclık oluyor
kaç yasında oğlusun :uhm:

JUJU zaten efe istiyor diye yaptık 2. bebeği yani bizde istedik ama en büyük etken efe kardeşinin adını BIDIK koydu .... eltimin bebeğinin ismini çekiç koymuştuk ..ona göre bıdık baya iyi :roflol::roflol:.. efe 5 yaşını bitirecek canım..... koca adam oldu... kaydirigubbakcemile5

beratefe oğluşunun kardeşiyle böyle bi iletişim kurması ne kadar güzel. hadi bakalım bizde sağlıklı bi şekilde bıdığı bekliyoruz =)

oyy maşallahhh koca adammış bıığın abisi :roflol:
bak bu isim cok hoşuma gitti çalabilirim :roflol:

Neslim ben 30 yaşındayım canım birde c.tesi gittim dr a ama daha bişi göremedim ben şimdi bu c.tesi yani 14 martta tekrar gideceğim çok heyecanlıyım çok.:CüvCüv:

günaydınnnn kıslarrrr hamişlerr güzel anneler nasılsınız bu sabah :CüvCüv:

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım|9 Mart ilk kontrol
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım|
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|**|30 Ocak|06 Kasım|
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|**|08 Şubat|15 Kasım|
mavi deniz|**|08 Şubat|15 Kasım|
elifsun|**|** Şubat|** Kasım|
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız unigue ile aynı günde regl olmuşuz..benimde 8 şubat ama belirtmeyi unutmuşum... ee kalabalıkmış liste maşallah diyeyim kasım annelerine ...

slm kızlar nasılsınız unigue ile aynı günde regl olmuşuz..benimde 8 şubat ama belirtmeyi unutmuşum... ee kalabalıkmış liste maşallah diyeyim kasım annelerine ...

mavideniz çok sevindim :))
ama biliyosun ben daha bhcg sonucumu alamadım ... hala endişeliyim...

cnm ya inş hayırlısı ile güzel sonuç alırsın idrar testi yaptırmışmıydın? kusura bakma bu ara dalgınım biraz kesin görmüşümdür yazını ama hatırlamıyorum..

cnm ya inş hayırlısı ile güzel sonuç alırsın idrar testi yaptırmışmıydın? kusura bakma bu ara dalgınım biraz kesin görmüşümdür yazını ama hatırlamıyorum..

evt canım idrar testi iki kere yaptım ve daha adet günüm gelmediği halde ikisi de çok bariz çıktı... hemen dr a gittim belki yumurtlama erken olmuştur ultrasonda görünür umuduyla ama bişey görünmedi tabi :) ilk zamanlara göre biraz daha sakinim artık :) dua etmekten başka yapıcak bişey yok... kalp atışını duyana kadar kendimi rahat hissedemicem...

canım bence kesin hamilesin genede seni umutlandırmak istemem ama öyle hissettim.Senin için dua edeceğim ne kadar kaldı adet gününe şimdi.hayırlı haberlerini bekliyoruz.

canım ben 23 yaşındayım sat ım 3 şubat...bebeğim de 10 kasım da doğacak allahın izniyle, ilk kontrolüme gittim kesem görülmedi
haftaya salı da 2.ciye gidicem inşallah...

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım|9 Mart ilk kontrol
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım|
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|**|30 Ocak|06 Kasım|
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|**|08 Şubat|15 Kasım|
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…