2009 Kasm Anneleri

unique cim bazu hastaler bünyesinde yapmıyo bhcg yi kan alıp baska yere gönderiyor
tabi buda 2 gün sürüyor demekki
istanbuldaysan kolay bulursun bi sürü özel hast var
20-25 tl fiyat ama en azından rahatlarsın

unique cim bazu hastaler bünyesinde yapmıyo bhcg yi kan alıp baska yere gönderiyor
tabi buda 2 gün sürüyor demekki
istanbuldaysan kolay bulursun bi sürü özel hast var
20-25 tl fiyat ama en azından rahatlarsın

al bi darbe daha : 35 ytl verdim buraya kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

birazcık kazıklanmışsın :roflol:
hiç duymadım 35 e olsun
demekki kendi bünyelerinde yapmıyorlar
o yüzde ekstra fark koyuyorlar
istanbulun neresindensin canım söle bana hastane bulayım sana :roflol:

unique aman cicim ya çarşambamı dokuz dogurudm ben..ama neyse saglık olsun geç olsun güç olmasın hayırlı haberler alırsın inş....bende aynı gün aldım heryer 1 saat içerisinde veriyor ama ben neredeyse 3 saat sonra aldım oda not düşürdüler sonuç için..

unique senin sat kaçtı? benim 3 şubattı. geçen cuma doktora gittim. benim de kese görünmedi. salı tekrar test yap perşembe gel dedi. beklemek ne kadar zormuş.

merhaba kasım anne adayları..hepinizi çok tebrik ederim.sağlıcakla ve de hayırlısıyla kucağına alırsınız meleklerinizi inşaallah..ben hamiş diilim ama aşılama yapıldı bu ay ve hayırlısıysa şayet kasım annesi olmayı çok istiyorum..dua edin lütfen..biliyosunuz hamişlerin duası kabul olurmuş..

arkadaslar ben bugun dr a gıttım kese gorunmedı henuz dr daha cok kucuk gorunmemesı normal dedı ama degerı kontrol etmek ıcın kan testı ıstedı gecen carsamba adetımı bı gun gecınce 99 olan degerım 5 gun sonra bugun 1182 olmus ben cok sasırdım bu normal mı sızce acaba ıkız falan mı yada ne bıleyım neden bırden artar bu kadar deger? bılgısı olan yardımcı olursa cok sevınırım.

unique senin sat kaçtı? benim 3 şubattı. geçen cuma doktora gittim. benim de kese görünmedi. salı tekrar test yap perşembe gel dedi. beklemek ne kadar zormuş.

benim sat 8 Şubat canım... cumt dr. a gittim düşün daha tam 4 hafta bile olmamıştı...

kendimi en aceleci ve saftirik kasım annesi ilan ediyorum :eek:
ama çok sevindim napim yerimde duramıyorum hihoyyyt

arkadaslar ben bugun dr a gıttım kese gorunmedı henuz dr daha cok kucuk gorunmemesı normal dedı ama degerı kontrol etmek ıcın kan testı ıstedı gecen carsamba adetımı bı gun gecınce 99 olan degerım 5 gun sonra bugun 1182 olmus ben cok sasırdım bu normal mı sızce acaba ıkız falan mı yada ne bıleyım neden bırden artar bu kadar deger? bılgısı olan yardımcı olursa cok sevınırım.

eftelya boşver canım hiç kurcalama... yeterki artsın :))))

unique aman cicim ya çarşambamı dokuz dogurudm ben..ama neyse saglık olsun geç olsun güç olmasın hayırlı haberler alırsın inş....bende aynı gün aldım heryer 1 saat içerisinde veriyor ama ben neredeyse 3 saat sonra aldım oda not düşürdüler sonuç için..

valla ben 13 saate de razıyım ama iş işten geçti artık :) gerçi cuma yine yaptırmam gerektiği için beklemeye alışmam lazım ...
9 doğurmanın ne demek olduğunu bu 9 ay içinde iyice anlıycaz galiba :))))

bende 30 ytl ye yaptırdım testi ve 1.5saat için de aldım
kazıklandım heral de ama olsun bebeğim için
herşeye razıyım...ayyyy ne güzel bir duygu bebeğim diyebilmek...

benimki adetimden 6 gun soınra 2697 cıktı canım bende bilmiyorum az mı cok mu ama benim kese cok kucuk icinde bebek gozukmedi henuz

ben de bi saattir onu düşünüyorum nereye gitsem acaba diye :roflol:
ama bunu hemen alsam bile cuma yine yaptırıcam...her halükarda cumaya kadar rahat yok...
sizin dr.lar nasıl yaptı ki? benimki ultrasonda göremedi diye mi yaptırıyo acaba...ama zaten görünmemesi normal, 4 haftalık görünmez demişti...
ayy kendi yazdıklarımdan kendim daraldım evde kocamı yiyorum burda da sizi yicem heralde...şu olay bi netleşse de herkes rahat etse naniknanik

evet canım 4 haftalık görünmezmiş,
benim 4.5 haftalık ama yine de keseyi göremedi...
kan tahlili kesin sonuç veriyo her zaman...

kızlar selam ben dourmak üzere olan bi nisan annesiyim kasım anneleri topiğiğde açılmış hayırlı olsun

Son düzenleme:
bende 5+0'ım bugün. doktora gittim ama çok küçükmüş göremedik keseyi.senağlamasenağlama

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım|9 Mart ilk kontrol
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım|
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|14 Mart ikinci kontrol
Kartanesi|**|30 Ocak|06 Kasım|
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım|
karakızz|**|05 Şubat|12 Kasım|
unique_____|**|08 Şubat|15 Kasım|
mavi deniz|**|** Şubat|** Kasım|
elifsun|**|** Şubat|** Kasım|
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|

kızlar gözden kaçırmamaya çalıştım, bu kadar oldu yerimseniben

nekadar guzel listeler yapılmaya başlanmış bol hamileli bir topik olur umarım.topigi açtım ama sanırım kasım annesi olamayacagım...guzel paylaşımlarda bulunmanız dilegiyle....

X