2009 Kasm Anneleri

günaydın hamişler nasılsınız bakalım nasıl gidiyo bulantısı başlıyan varmı şuana kadar bende kasık ağrımdan ve göğüs sızlamasından başka bişi yok ama ilk hamileliğimde ilk 4 ay çok zor geçmişti reyyane hoşgeldin canım aramıza gün geçtikçe ailemiz büyüyo kızlar yeni hamişler bekliyoruz nerdesinizzzzz :)))))

günaydın madam .... bende senin gibi hafif ağrılar ve memeler füze gibi malaşşah el değimiuyor ..... dün k.validem sorudm onun 3 oğlu var her gebelik aynımı olur diye.. hayır dedi ben 3 de de farklı oldum kiminde anlamadım kiminde 9 aşerdim diyor. efede 6 aylık olana kadar hiç bir şey anlamamıştım ... ama bu sanki sağır gececek gibi geliyor. yani boyle üstümde bir ağırlık var kalkamıyorum ........
bakalım gelevekti günler nasıl gececek

Günaydın herkeseeeeeeee
Valla ilk kez bu sabah biraz bulantım oldu ama çok şükür çıkarmadım =))
Sadece ağrı halsizlik ve göğüslerde şişlik var..Başka bişe yok..

slm kızlar sanırım bende kasım annesi olacam..bugün hastaneye gidip rutin gebelik testleri yaptırdık...hayırlı olsun bakalım...4 haftalıgız..bu hafta perş keseyi görmeye gidecez...inş görürüm...

Son düzenleme:
Kızlar herkese günaydınn bende aranıza geldim sanırım bende kasım annesi olacam öylemi oluyo hesaplamalardan kafam karıstı birazda şoktayım anne olacağımı duyduğumdan beri :) 5 şubattı son adet tarihim 6 martta öğrendim hamile olduğumu şimdi bu durumda bende kasım annesi mi oluyorum allahın izni ile.

kara kız ve mavi deniz
hosgeldiniz
ikinizede hayırlı olsun
rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

kızlar beni de alın aranıza bende 4 haftalık hamileyim :)
kasım annesi olacam hayırlısıyla...

Teşekkür ederim jjuliett.allah inşallah sağlıcakla kucağımıza almayi nasip etsin.

elifdun hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun seninle aynımıyız biz acaba.5 şubat son adet tarihim benim.

slm kızlar sanırım bende kasım annesi olacam..bugün hastaneye gidip rutin gebelik testleri yaptırdık...hayırlı olsun bakalım...4 haftalıgız..bu hafta perş keseyi görmeye gidecez...inş görürüm...

hoşşşşşşşşşşş geldinizzzzzzzzzzzzzzzz.....

NESLÜÜÜÜÜÜÜ nerdesin bak bir sürü arakadaş geldi ekle listeye de millet şoyyyle liste görsünn:jeyyar::jeyyar:

Kızlar herkese günaydınn bende aranıza geldim sanırım bende kasım annesi olacam öylemi oluyo hesaplamalardan kafam karıstı birazda şoktayım anne olacağımı duyduğumdan beri :) 5 şubattı son adet tarihim 6 martta öğrendim hamile olduğumu şimdi bu durumda bende kasım annesi mi oluyorum allahın izni ile.

aramızda bir gün var canıım .. benim 4 şubatdı..Allahım bebeklerimiz korusun inşallah..aramıza hoş geldik

dün akşam oğluşumla sohbet ediyoruz. efe dedim bebeğin adı ne olsun .... hııııı dedi azıcık düşündün.. sonrada doktora gidelim bir görelim dedi haha haha çok güldük garantivi cocuk canım ..sonra oyuna daldı gamyoncuiremsubende yemek vs onlara uğraşıyorum yanıma geldi buldummm dedi neyi anneis dedim bebeğina dını dedi aaaaa neymiş soyle dedim BIDIK kaydirigubbakcemile3dedi.... süperrrrr dedim elitmin kııznın isminide cekiç komuştu bıdık bize çok norlmal geldi -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-Şeniz:roflol:

kızlar beni de alın aranıza bende 4 haftalık hamileyim :)
kasım annesi olacam hayırlısıyla...

ooooooooooooo :nazar::nazar::nazar::nazar: maşşalahhhhhhhhhhhhh sende gel arkadaşımmm bizde yer cokkk ... ay kasımda bir patlama olcak herhalde :roflol::roflol:

hoşşşşşşşşşşş geldinizzzzzzzzzzzzzzzz.....

NESLÜÜÜÜÜÜÜ nerdesin bak bir sürü arakadaş geldi ekle listeye de millet şoyyyle liste görsünn:jeyyar::jeyyar:

aramızda bir gün var canıım .. benim 4 şubatdı..Allahım bebeklerimiz korusun inşallah..aramıza hoş geldik

dün akşam oğluşumla sohbet ediyoruz. efe dedim bebeğin adı ne olsun .... hııııı dedi azıcık düşündün.. sonrada doktora gidelim bir görelim dedi haha haha çok güldük garantivi cocuk canım ..sonra oyuna daldı gamyoncuiremsubende yemek vs onlara uğraşıyorum yanıma geldi buldummm dedi neyi anneis dedim bebeğina dını dedi aaaaa neymiş soyle dedim BIDIK kaydirigubbakcemile3dedi.... süperrrrr dedim elitmin kııznın isminide cekiç komuştu bıdık bize çok norlmal geldi -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-Şeniz:roflol:

Canım bencede BIDIK harika bi isim olmuş.-tatlicadiarzu-

slm kızlaarr ben de sanırım bi kasım annesi olcam kaydirigubbakcemile3
yarın doktora gidiyoruz inş.
son adet tarihim 30 ocak
ben de 5 haftalık falanım herhaldee

kartesi hosgeldin canım aramızaa
oh oh ne kadar coğaldık bugün :teytey:
elifciğiiiiiiiimmm nerelere gittin bakiim

hoşbuldum şeker hihoyyyt
yarın dra gidelim de inş. görürüz keseyi

X