2009 Kasm Anneleri

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz lütfen listeye eklemek isteyenler bilgileriyle birlikte kendilerini alıntı yaparak eklesinler böylece birbirimizden liste sayesinde haberdar olmuş oluruz

zeynep ve unique hayırlı olsun allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.
zeynepcim ultrasonla sat tutmuyor canım geç döllenme olduğu için kese görünmemiş olabilir canım artışın çok güzel olmuş
mesela benim sata göre 6+3 günlük bebeğim ama ultrasona göre 4+5 günlük

Son düzenleme:
Benim 30 Ocak tı ama dün benim için bile erkendi, bence bir hafta kadar bekle tatlım yerimseniben

ooofff dayanamadım gittim dr. a :))))))))) adam ne desin bilemedi...tabi ortada ne kese var ne bişey :) pzt ve cuma günü bhcg yaptırıcakmışım...onun sonucuna göre kesinleşicek ve tabi sonrada dört gözle kesenin görünmesini beklicez... allahım bi haftayı uyuyarak geçirsem ve herşey bittiğinde uyansam keşke...
nolur dua edin...çok heyecanlıyım...
boncuk26 iyi dileklerin için tşkler...allah hepimizin dualarını kabul etsin inş...

o zaman ne zman gitmemiz uygun olur dr ye ekse tam olarak ne zamn çıkarki ortaya benim sat ım 3 şubattı pazartesi gitsem olurmuki kızlar

o zaman ne zman gitmemiz uygun olur dr ye ekse tam olarak ne zamn çıkarki ortaya benim sat ım 3 şubattı pazartesi gitsem olurmuki kızlar

canım bildiğim kadarıyla 6. hafta kese net olarak görünüyo...bi de tabi yumurtlamanın ne zaman olduğu da önemli ...erken ya da geç olmasına göre de durum değişiyodur heralde...

önce keseyi görmek için beklicez sonra kalp atışını duymak için...allahtan burası var yoksa bu heyecanı kimse anlamıyo :)

slm arkadaşlar ben bu sabah doktora gittim 4 hafta 5 günlük olduğunu söyledi kese görünüyo sonraki kontrolüde 3 hafta sonraya dedi sanırım o zaman kalp atışları belli olucak inş. o zaman içim daha rahat edicek sağ boşluğum ve sağ kasığımda kasılmalar var doktora söyledim normal dedi bu kasılmalar için magnezyum verdi zorda kaldıkça kullanmam gerektiğini söyledi doktor birde folik plus verdi onu ilk hamileliğimdede kullanmıştım doktorum 3 ayına kadar günde 3 defa kullanıcağımı söyledi buda bilginize olsun benide listeye eklediğiniz için tşkrler hepimize hayırlı hamilelikler dilerim arkadaşlar hepinizi öpüyorum kendinize ve bebişlere iyi bakın

kızlar bu arada unutmadan kandiliniz mübarek olsun sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim öptm

herkese hayırlı hafta sonları diliyorum arkadaşlar

herkesin mübarek mevlid kandili mübarek olsun Rabbim bu mübarek gecenin hürmetine hayırlısıyla bebişlerimizi sağsalim kucaklarımıza almamızı nasip etsin hepimize boll boll dualar ederek ibadetlerde salavatlarda töğbe istiğfarlarda bulunarak değerlendirilmesi gereken bir gece dilerim herkes bu gecenin feyzinden nasibini alır kimse mahrum kalmaz inşallah

kizlar ben dun hastaneye gittim
baska bir doktora.. adam once ustten baktı keseyi goremedi alttan baktı sonra ufacık bir kese gordu. anlattım kendisine adetimin gununde 506 cıktı 5+2 de 536 cıktı dedim. bu kese zaten sonlanmıs gebelik olarak gozuyor dedi bana kurtaj olman lazım dedi. cok fena moralim bozuldu. dedim bi kan testi yapsanız. tekrar test yaptırdım beta hcg 2697 cıktı. cok sasırdım.
doktorda sasırdı. bu keseye gore bu deger normal dedi. pztesi tekrar gel test yapalım dedi.
5+3 olmama ragmen benim kese cok ufak .. bilmiyorum neler olcak kızlar pztesi tekrar gideceim.

canım ne kadar şanslısın ...çok sevindimmmm...bizler de en kısa zamanda görürüz inş şu minik keseleri..:)

Gözün aydın canım, darısı bizim başımıza. Senin sat ayın kaçıydı? Ayrıca herkesin Mevlid Kandili kutlu olsun. Rabbim herkesin gönlündeki muradı versin. Bu gece bol bol dua edelim. Allah dualarımımzı kabul etsin.

canım ne kadar şanslısın ...çok sevindimmmm...bizler de en kısa zamanda görürüz inş şu minik keseleri..:)

teşekkür ederim canlarım benim son adet günüm 31 ocaktı mart 4 te tahlil yaptım aslında erkendi ama bende acayip bir baş dönmesi ve iştahım açıldı şüphelenip yaptım eczane testinde ikinci çizgi silig bir biçimde çıktı güvenemeyip kan testi yaptırdım ondada sonuç 1000 çıktı 4 haftalık olduğumu öğrendim sizinde kandiliniz mübarek olsun bu gece birbirimize dualar edelim allahım olmayanlarada nasip eder inş. :CüvCüv: :Saruboceq:

arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.14 şubatta transferim oldu.ikiz olma ihtimali yüksek.haftaya cumartasi belli olacak.ayrıca sizin ve bebişlerinizin kandili mübarek olsun

arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.14 şubatta transferim oldu.ikiz olma ihtimali yüksek.haftaya cumartasi belli olacak.ayrıca sizin ve bebişlerinizin kandili mübarek olsun

Günaydınnnnnnnnnnnn canımmmmmm tükiyemmmmşakkıdışakkıdı
aramıza katılan katılmak isteyen katılmaya çalışan herkezeee.. hoş geldin diyorum.....

desenize aranızda bir tek ben sabırlıyım doktora gitme konusunda... eeeeeee tecrube dimi .. siz boyle yadıkca ben çok heyecanlanıyo ama sabredecem delikafadulden

günaydın hamişler nasılsınız bakalım nasıl gidiyo bulantısı başlıyan varmı şuana kadar bende kasık ağrımdan ve göğüs sızlamasından başka bişi yok ama ilk hamileliğimde ilk 4 ay çok zor geçmişti reyyane hoşgeldin canım aramıza gün geçtikçe ailemiz büyüyo kızlar yeni hamişler bekliyoruz nerdesinizzzzz :)))))

cok sevindim canım gozunaydın
saglıkla sıhhatle Allah bebeklerini kuıcagına almanı nasip eder insallah :)

selam canım
biz senle cok yakınız
benimki 5+5 bugun
sen ultrasona girdin mi bebegi gorebildin mi?

juliett sende mi hamişsin ay çok sevindim ya allah tamamına erdirsin inşallah
dier arkadaşlarında

saol asortim Şeniz

neslüüü beni depüklemek için tekirdağa gelmene gerek yok bende istanbuldayım :roflol:
bu arada herkese günaydın güzel ve bol kese görmeli günler diliyorum

bende doktora gittim 167 cıktı bhcg ama kese zor göründü 4 haftalık falan :1no2: bi hafta sonra kontrole çağırdı
biraz içime umutsuzluk düştü :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…