2009 Kasm Anneleri

ben perşeme kontrole gidecektim ama ne yazııkkı üzücü olay yüüznden gidemedim...... aradım doktoraumu randevuyu değiştirdim. Allah izin verirse perşeme gidecem

kimse yanlış anlamasın nacizane bir önemrim olacak.... siizn kitabınız hayatınız olacak sakına kitaplara bağlı kalmayın..... tabiki yardımcı olcaktık ama en iyi kitap kendiniz

valla bende kagan kocatepenin olmalı bir kitabı var birde gebelik takvimi denlen başka bire kitap biri çok kalın..elifcim unutum söylemeyi ben 2 hafta önce kalp atışını görmeye gitmiştim o zman zaten küçük alttan ancak görebilmiş 2 hafta sonra tekrar randevu verdi sanırım bebk ne durumda ona bakacak..birde ikili test için gün verebilir diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum yinede..

benim de kalp atışlarını alttan anca görmüştü ama 5 hafta sonra gel dedi yaa keşke beni de çağırsaydııı

valla bende kagan kocatepenin olmalı bir kitabı var birde gebelik takvimi denlen başka bire kitap biri çok kalın..elifcim unutum söylemeyi ben 2 hafta önce kalp atışını görmeye gitmiştim o zman zaten küçük alttan ancak görebilmiş 2 hafta sonra tekrar randevu verdi sanırım bebk ne durumda ona bakacak..birde ikili test için gün verebilir diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum yinede..
anladım canım iyice sıkışık git kesin görürsün karından bakıldığın da
ama önceki kadar net olucağını sanmıyorum biraz bulanık gözüküyor.
bizde cuma günü gittik karından baktı ve gördük bebeşimizi biraz büyümüş,1 hafta geçse bile çok büyük değişim gösteriyor yaa
allahıın işi işte...
evet canım ikili test için gün verir kesin..
bizimki 3 hafta sonra çağırdı kontrole yani 11. hafta filan oluyor
ama 2.li test demedi, sanırım o gün söylicek ama tam 2 li test zamanına denk geliyor çağırdığı hafta..
bakalım cinsiyeti hakkın da az çok fikrimiz olucak
sonuçlardan sonra...

kimse yanlış anlamasın nacizane bir önemrim olacak.... siizn kitabınız hayatınız olacak sakına kitaplara bağlı kalmayın..... tabiki yardımcı olcaktık ama en iyi kitap kendiniz

saol canım haklısın ama ilk bebekte herkeste oluyor sanırım bir panik halii herşeyi öğrenme isteği ama kucağımıza alınca hayılısıyla başlıycak serüvenimiz:)

kartanesi bende bu cuma deil haftaya gidicem benim doktorum 3 ay alltan bakıyor en güvenilir bu şekli diyor bende heyecanla bekliyorum bakalım ne diycekk

Unique gitmiş cnm yaa uyuyup kalmışım koltukta ayy rüya bile görmüşüm ne yemek istiyorsam onları alıyordum yiyordum:) Destnacım Elifcim hoşgeldiniz sizde a.s. a.s.

Unique gitmiş cnm yaa uyuyup kalmışım koltukta ayy rüya bile görmüşüm ne yemek istiyorsam onları alıyordum yiyordum:) Destnacım Elifcim hoşgeldiniz sizde a.s. a.s.

saol canım hoşbulduk...
rüya da da olsa yemişsin ne güzel...ben daha onu bile yapamadım :1no2:
öyle özledim ki yemek yemeği, bi iyileşsem deli gibi yiyecem valla...
canı hiç mi bişey istemez insanın yaaa ne biçim bişeymiş bu bulantı denen şey...

Çok haklısın canım yaa gün sayıyorsun sende 3 ay bitsin diye..Dua ediyorum cidden 3 ayda bitsin bazen 9 ay süren varmış Allah korusun geçecekk bitecek hiç çekmeyelim üzerimize:)
Sanırım biz 3 aydan sonra bi açılıcaz birdaha toparlanamıycaz yemekten gözümüz dönecek cokacimcoook :roflol: :roflol: :roflol:

Bir anda yokolursam kızmayın misafirim gelme vakti yaklaştı..Karakızz kontrolede gdecekti canım ne oldu ne bitti hala haber yok inşl. iyidir.. 1hug:

hoşbulduk canım ohh iyi ettin dinlendin ne güzel :)

midesi bulananlar yiyemeyenler teste tabisinizz kızlar geliyor size<kızlar bakalım tehmin tutacakmı:))

evet canım inşallah biizz 3 ay içerisin de atlatıcaz... hayırlısıylaaa
yoksa çıkmaz hamileliğin tadı yaaa allah korusun...
ben de kaçıyorum çamaşır asıcam...
bu halinle bide misafir mi ağırlıyorsun canım yaaa
ben olsam asla kabul etmezdim allah yardımcın olsun...

benim midem bulanmadı çok şükür de şu an acaib mide ağrısı çekiyorum koltukta zor oturuyom eve gidip sıcacık yatmak istiyorum

Sağol canım benim yok bu sefer mutluyum misaifirm bana yardıma geliyor yengem geliyor şükürler olsun annem elinden ve kolundan rahatsız birde anneannem yoksa bu kadar bırakmazlardı en son eşim arayalım dedi sanki malum olmuş gibi kızları aramış annecim yengem mutfağa giremiyor hemen ızmire gel o gelecek şimdi şükürler olsun:)Sende dikkatli ol Elifcim çamaşır asarken Allaha emanet çok öptüm canım a.s.

beratefezaten sürekli kitaba baglı kalmıyoruz ama oradanda ögrendigimiz çok şey oluyor gerçi ben şimdiye kadar 3 kere alıp bakmışımdır...nazlı kız şekerleme mi yaptın rüyandada olsa afiyet olsun cicim.bende dün rüyamda bebegim dogmuştu ama yanımda yardımcı oalrak birisi vardı benim istemedigim hareketleri yapıyordu sürekli bir baktım bebegi emzirmeye çalışıyor nasıl görünce çıldırdım bagırarak bunu yapmamasını falan söylüyorum..işin garibi evimde falanda degilim kalabalık bir yerdeyim...bi tarafım açıkta kalmış galiba..

slm kızlar nasılsınız geçmişi bikaç sayfa okuyabıldım ama herkes iyi mi ...
bugün bendede temızlık var bırrtane ablamız var hep temizliğe gelirdi o var miss oldu ev miss.
bugün bıraz mıde bulantım var daha çok gece oluyo bide işhahım acayıp kapandı kızlar yaa

mavideniz canım bugün doktora gidiyosun galiba
rutin kontrol mü? ne için gidiyosun
bakalım dediğin gibi bende yeşil gözlüüyüm eşim ela
annem felan da mavi gözlü anane babane ve dedeler de de renkli gözlü varsa
çok yüksek miş renkkli olma ihtimali...bakalım inşallah maviş olur benim ki :)))
tabi öncelikle sağlıklı olsun gerisi problem değil aslın da...

elifcim bu durumda senin bızdığın gözleri renkli olmazsa mucize olur :emir_bebek:

geldim nazlıcım yaa...bişey yiyim dedim ağzımı yüzümü sardım zar zor bi çorba yaptım onu da içemedim :KK43:(((( biraz zeytin ekmek yedim...şimdi de leblebi yiyorum çorbanın kokusu yapıştı sanki burnuma deli olucammm senağlama

yaa karakızz neden hala gelmedi :1ninca:

bende azıcık geriden geliyorum kızlar ama yazarken işim çıkıyor sayfayı aşagıya alıyorum işimi hallediyorum yazmaya devam ediyorum bazen ne yazacagımı unutuyorum..

slm kızlar nasılsınız geçmişi bikaç sayfa okuyabıldım ama herkes iyi mi ...
bugün bendede temızlık var bırrtane ablamız var hep temizliğe gelirdi o var miss oldu ev miss.
bugün bıraz mıde bulantım var daha çok gece oluyo bide işhahım acayıp kapandı kızlar yaa

merhaba canım cumartesi beni sormuşsun gördük pıtpıtları 1 ay sonrada ikli testimiz var.
canım meyva yemeye çalış o yemekten daha iyi geliyor

merhaba canım cumartesi beni sormuşsun gördük pıtpıtları 1 ay sonrada ikli testimiz var.
canım meyva yemeye çalış o yemekten daha iyi geliyor

canım benım çok sevındım maşallah bebişine annesi.biz göremedık c.tesi günü perşembe günü gidicem canım..
mayısta mı canım ikili test randevu fln almak gerekıyo mu...
ya kızlar ayıp olmazsa bu ikili test ne şekilde yapılıyo bılen var mı

kızlar ya ikili test normal ultrasonla baktıgı gibi bakılıyormuş ense kalınlıgı falan ölçülüyormuş birde kan testi veriyormuşsun..öyle duymuştum ben

canım benım çok sevındım maşallah bebişine annesi.biz göremedık c.tesi günü perşembe günü gidicem canım..
mayısta mı canım ikili test randevu fln almak gerekıyo mu...
ya kızlar ayıp olmazsa bu ikili test ne şekilde yapılıyo bılen var mı

mayısın 2-8 arası gel dedi. önce ultrasonda bakıcakmış ense kalınlığına hatta muayneden önce beklerken meyve suyu iç dedi (harektlenirmiş bebiş anne şekerli bişeyler yediğinde)
daha rahat ölçüyormuş. sonrada kan tahlili yapılacak ankaraya gidiyormuş 1 hafta sonra sonuçlar alınıyormuş

X