2009 Kasm Anneleri

selam kızlar beni listeden çıkarırsanız sevinirim maalesef yine olmadı
bebeği göremedik
allah sizlere sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

canım benim görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.....

arkadaşım 5 aylık erken doğum yaptı bebek 20 gün yaşadı ve maalesef öldü böyle bişi elbette sana bir teselli olması için anlatmıyorum ama bazen bişeylerin olmaması olmasından daha hayırlı olabiliyor.Dilerim rabbim en kısa sürede hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin sana..

valla karakız bilmem olabilir belki vucuduna sür ama yüzene bence yüz kremi kullan valla ben süryorum doktora sormadım bişede demedi bana..

gene almış başını gitmiş sayfalar yetişemiyom hızınıza
boncukcum hayırlısı böyleymiş canım inş. başka aylarda paylaşımda olacaksın sen de

kartanesi valla kimsecikler yok yine olsa sayfa daha da ilerlerdi emin ol...neyse kimseceikler yoktu dedim bir sürü kişi gelmiş tamda çıkar ayak ...ben kaçıyorum kızlar başımda agrıyor hala ufak ufak toparlanayımda . kendinize ii bakın..

anammm çoşmuşunuz gene zor okudum geçmişiii
nasılsınız kızlar bakalımm,iyi misinizz???
buarada esterya ve boncuk 26 ne olur üzülmeyın hersey Allahtann,en kısa zamanda Rabbım size sağlıklı bebişler versınn,dualarımız sizinle...
BEBETOM hoşgeldın hele şükür tatlım..pıtpıtları duymuşsun ne güzell.sağlıkla canımmm..
kızlar bende çatlak kremını3, aydan sonra diye kullanılır diye bılıyorummm acele mı ediyoruz nee
vallahi benım cıldım kuru krem kullanıyorum yüzüme,makyajda yapıyorumm...ama evde olunca yapmıyorumm..
bitki çayı konusunu doktora sorucam bu hafta c.tesi gidicem bakalım inşş
dünakşam acayıp bir mide bulantısı yaşadım parfüm ve kokulardan nefreet ettımm yaaa

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
22| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:6 Nisan kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
29|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
30|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
31|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
32|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü :nazar:
33|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
34|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
35|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
36|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
37|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
38|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
39|itek|21|15 şubat | 22 kasım
40|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
41|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

Son düzenleme:
mavideniz sen pıt pıtları da görmüşsündür heralde dimi burda yazmıyo daa

slm kızlarr nasılsınız esterya boncuk canlarım geçmiş olsun hayırlısı neyse o olsun üzülmeyin bir kere veren allah yine verir ümit kesmeyin moralleri yüksek tutun dualarımız sizinle :Saruboceq:yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.
bir gün girmiyoz sayfalar doluyo yetişemiyom önce okuyım sonra yazarım diyom yazana kadar yeni sayfalar maşallah umarım sonuna kadar bu şekilde gider berat efe senden de hayırlı haberler bekliyoz sende bulantı yok sanırım ben geçen haftadan beri raporluyum iş yerinde duramıyom işim ayakta zorlanıyom hem vardiyeli olunca zor oluyo bakalım nasıl devam etcem kızlar hepinizi öptm kendinize ve bebişlere iyi bakın hihoyyyta.s.

kartanesi listeyi sen hazırlıyon sanırım bende pıt pıtları duydum 3. kontrolüm mayıs ilk haftası eklersen sevinirim

kartanesi hangi dr. gidiyosun ? doğumu nerde planlıyosun ? bi de ben 3 yıldır Ankaradayım Zekai Tahir Burak hastanesi nasıl bir hastane bilgin var mı?

kartanesi hangi dr. gidiyosun ? doğumu nerde planlıyosun ? bi de ben 3 yıldır Ankaradayım Zekai Tahir Burak hastanesi nasıl bir hastane bilgin var mı?

canım ben fatih ünv. hastanesine gidiyorum orada dr.um da doğumu da orda planlıyorum. Bi tanıdık orda çalışıyo tavsiye etti gittik memnunum şimdilik
Zekai Tahir için de çok iyi diyorlar bikaç arkadaşım orada yaptı gayet memnunlar ama önemli olan orada çalışan dr.un özeline gitmek. Yalnız zekai tahirde bi arkadaşa dr.u girmemiş doğumda baya kalabalık bir ortammış fatih nasıl hiç bilmiyorum

canım ben fatih ünv. hastanesine gidiyorum orada dr.um da doğumu da orda planlıyorum. Bi tanıdık orda çalışıyo tavsiye etti gittik memnunum şimdilik
Zekai Tahir için de çok iyi diyorlar bikaç arkadaşım orada yaptı gayet memnunlar ama önemli olan orada çalışan dr.un özeline gitmek. Yalnız zekai tahirde bi arkadaşa dr.u girmemiş doğumda baya kalabalık bir ortammış fatih nasıl hiç bilmiyorum

aslında ben orda görev yapan bir dr. özel muayenehanesine gittim 1-ultrasonu falan yok elle muayene ediyo sadece, 2- bana pko teşhisi koydu ancak tedavi için ilaç önermedi sadece kilo ver dedi aslında bu tedavi doğru ama sonraki gittiğim 4 dr. 4 ü de bende pko olmadığını hormon tahlillerim ve ultrason görüntülerime dayanarak söylediler o yüzden çok kafam karışık aslında hastane tam bi doğum hastanesi ama.... orda ne ile karşılaşırım bilmiyorummm

neslicim nerde okuyosun sen canım son senen falan mı?
allah yardımcın olsun
hem okuyup hem evli olup bi de üstüne çalışmanın zorluğunu bilirim ama hamilelikle nasıl olur düşünemiyorum -tatlicadiarzu-
sürekli uykum var çünkü benim bi de akşama ders çalışmak ooofff allah kolaylık versin
Kartanem, sinema-tv deyim, geçen sene bitecekti ama düşük mevzusu olunca sağlam bir depresyona girmiştim, sınavlara girmemiştim. Uzadı bu sene 3 ay bişey kaldı, hatta bir yandan proje yapıyorum, ben bitirmeyecem de kim bitircek şu gözünü sevdiğimin okulunu :hooray:

kızlar geçmişi okumadım daha...inşallah herkes iyidir keyifler yerindedir....önce yazıyım sonra okuyım dedim :)
nihayet biz de duyduk kalp atışlarını :nazar:kaydirigubbakcemile2 ayy çok duygulandımmm......senağlama minicik şeyin kalbi güm güm nasıl atıyo ! allahım sana şükürler olsun... darısı bekleyenlerin başına :Saruboceq:
ben şimdi eskileri okuyım bakim neler olmuş :)))

.........neslü cüm inş sende hayrılısı ile bu bulantı kusma sayfasını kapatırsında rahatlarsız çogu kişinin temennisi valla..
bugün de iyi geçti, sabahları var ciddi şekilde, öğlenleri ise hap alıyorum, katlanılabilir bulantılarla günü kapatıyorum. Sen ne durumdasın, unique fenaydı, azalmıştır umarım:nazar:

Karakız Çok yoĞunum canım ıŞ yerınde o yÜden gıremıyourm....Ülen ÇıŞımı bıle zor yapıyom ..... Ama bu hafta rahatlıyacam ınŞallahhh
ben perŞembe gÜnÜ doktora gıdecem allah ızın verırse pıt pıtlarını gÖrecemmmmm
terbiye yoksunu çatlak hamiş, bi de büyük harflerle yazmış kaydirigubbakcemile3
krem diil de ben badem yağı kullanıcam galiba doğal olduğu için ama bi ara araştırmıştım daha erkendi 3-4 ay diye hatırlıyom
ben badem yağından huylanıyorum, hani kirpik vs uzasın sağlamlaşsın diye kullanırız ya, sanki tüylenme yapacakmış gibi geliyoCADIARZU

BONCUK26 ve esterya, geçmiş olsun demekten ve bir an önce sağlıkla, huzurla bebişlerinize kavuşmanız için dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizden. Hasret büyümeden gelsin kavuşma günü:Saruboceq::nazar:

Son düzenleme:
X