2009 Kasm Anneleri

Karakız Çok yoĞunum canım ıŞ yerınde o yÜden gıremıyourm....Ülen ÇıŞımı bıle zor yapıyom ..... Ama bu hafta rahatlıyacam ınŞallahhh

ben perŞembe gÜnÜ doktora gıdecem allah ızın verırse pıt pıtlarını gÖrecemmmmm

valla karakız tansiyon nasıl bilmiyorum şimdi ölçtürmedim ama başım agrımaya başladı ögleden beri böyle sanırım birazdan parol alacam dahada artmasından korkuyorum..

Karakız Çok yoĞunum canım İŞ yerİnde o yÜden gİremİyourm....Ülen ÇİŞİmİ bİle zor yapıyom ..... Ama bu hafta rahatlıyacam İnŞallahhh

ben perŞembe gÜnÜ doktora gİdecem allah İzİn verİrse pıt pıtlarını gÖrecemmmmm

:roflol: canım inşallahhh görürsün sende rahatlarsın kalp atışlarını işlerden dolayıda yorma fazla kendini emi

valla karakız tansiyon nasıl bilmiyorum şimdi ölçtürmedim ama başım agrımaya başladı ögleden beri böyle sanırım birazdan parol alacam dahada artmasından korkuyorum..

canım ya niye tuttuki başın böyle hay allah bak görüyomusun aslında uansan dinlensen gecer belki ama çalışınca nerdeeeee uyumak uzanmak

tabi cnm aslında evde olsam agrıdıgını hissettgim an uzanırım ama işte mümkün degil parol aldım az önce cnm..inş azmadan agrım geçer..

kızlarrr selaamm
ben yoğunluktan pek yazamıyorm ama sizi takip ediyorum kızlaar ya bu karın ve göğüs çatlakları için önlem olarak ne yapıyosunuz? çatlamadan önlem alayım diorum da... bi de bitki çayı içmek tehlikelimi bilen var mı? hangilerini içmeli/ içmemeliyiz?

canim arkadaslar

dopplerden geldim 3 mm embriyo gordu doktor ama kalp atisi yok. regliniz 31 gun gecmis coktan kalp atisi olmaliydi dedi.
bu aksam kurtaj olucam kizlar, ama gercektende uzulmuyorum Allaha dua ediyorum. Bundan sonraki gebeligim saglikli olur insallah
Destekleriniz icin sonsuz tesekkurler

Allah en yakın zamanda sağlıklı bir bebişi önce göbişinde sonrada kucağında nasip eder inşallah. Herşeyin hayırlısı olsun canım. Kalbim seninle...

kızlarrr selaamm
ben yoğunluktan pek yazamıyorm ama sizi takip ediyorum kızlaar ya bu karın ve göğüs çatlakları için önlem olarak ne yapıyosunuz? çatlamadan önlem alayım diorum da... bi de bitki çayı içmek tehlikelimi bilen var mı? hangilerini içmeli/ içmemeliyiz?

Bitki çaylarının birçoğunun tehlikeli olduğunu biliyorum hatta hazır bitki çaylarını hiç önermiyorlar (poşet gibi olanları) çünkü onların içinde birçok farklı bitki oluyormuş ve dolayısıylada daha riskli. Ama kesin olarak hangileri zararlı onu tam öğrenemedim her sitede farklı bilgiler var, o yüzdende hiç içmiyorum:KK43:

kızlarrr selaamm

ebiscee aslında bende istiyorum şu çatlak kremine başlamayı ama hala ne yapacağımı bilmiyorum eşim bana çatlak kremi almış hatta burdan isim vermek doğru olmaz diye vermiyorum

cildim çok kuru benim ben normalde krem sürerim banyodan sonra ama şimdi korkumdan hiçbişi sürmüyorum bebişime zarar veririm endişesinden

ebiscee aslında bende istiyorum şu çatlak kremine başlamayı ama hala ne yapacağımı bilmiyorum eşim bana çatlak kremi almış hatta burdan isim vermek doğru olmaz diye vermiyorum

krem diil de ben badem yağı kullanıcam galiba doğal olduğu için ama bi ara araştırmıştım daha erkendi 3-4 ay diye hatırlıyom

selam kızlar beni listeden çıkarırsanız sevinirim maalesef yine olmadı
bebeği göremedik
allah sizlere sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

kızlar normal kremlerin pek zararı olmaz ama tedavi amaçlı verilen kremleri pek öenermiyorlar bildigim(sivilce kremi yara kremi gibi ) bende bebe yagı kullanıcam hatta görümcem almış verdi bile bana..o gebeliginde sürmüş karnına gerçekten fayda görmüş...

bocuk cnm lütfen üzülme esteryadan da aldık bugün böyle heber hakkınızda hayırlısı olsun..dilerim hayırlısı ile saglıkla bebişler gelir sabredin olacak cnm yaa...lütfen üzme kendini...

bayanlar merhaba. bakıyorum talep çok.ben okuldan geç geliyorum akşamları takip ediyorum bazen.beni de şu malum listeye ekler misiniz?yaş 26 , sat 6 şubat , tahmini doğum 13 kasım. ben de cuma gittim kalp atışlarını duydum.kalp atışını duyanlar kaç çıktı?ve boyutları onları da paylaşalım.görüşmek üzere...

kızlar normal kremlerin pek zararı olmaz ama tedavi amaçlı verilen kremleri pek öenermiyorlar bildigim(sivilce kremi yara kremi gibi ) bende bebe yagı kullanıcam hatta görümcem almış verdi bile bana..o gebeliginde sürmüş karnına gerçekten fayda görmüş...

mavi kıs şimdiden alıp kullansam bebe yağını tüm cildime bi zararı olurmu sence ayy pul pul dökülmekten sıkıldım yaa-tatlicadiarzu-

X