2009 Kasm Anneleri

valla ben öle aşırı bi değişiklik yapamadım hayatımda çalıştığım için
sabah simit peynir çay ekmek arası bişiler olabilir işte işyerinde kahvaltıda ne yenirse
10 gibi meyve bisküvi
öğlen yemekte ne çıkarsa ki mutlaka et oluyor, yoğurt oluyor salata oluyor bi kase yoğurt bol salata yiyorum hiç bişi yemesem bile
öğleden sonra gene meyve
akşam da işte haftada 2 kere balık yapmaya çalışıyorum, etli tavuklu falan bişiler yoğurt salata
meyve yiyorum sonra
meyve suyu falan içiyom bazen kendi sıktığım tabi
yatarken kocaman bi bardak süt
haa bi de gün içinde ceviz, kuru incir, hurma, kuru üzüm yiyorum
bi de çikolatadan vazgeçemiyorum

bende sabahları süt içiyorm,eğer mideniz kaldırırsa bol bol balık yiyin ben haftada 2_3 kes yiyorm.canım pek tatlı istemediği için yemiyorm bebişim beni düşünüyor annem kilo almasın tatlı yiyipte diye:roflol:ama en önemlisi bol bol su ve meyve

mehlika benim dediklerimi kaale almadın galiba atladıgına göre neyse ben fikrimi söyledim ...
itekcim valla bende çay içerdim gerçi sık degil ama kahvaltıda falan insan istiyor bende hafta sonları pazar günleri içiyorum bazen işyerinde cnm istiyor bir tane açık ama toplasan haftada 3 bardak falan..

ben en çok yumurta yiyemediğime üzülüyorum haftasonları iki gün artık haşlıyorum mutlaka
haftada 3 kere yemek lazımmış en az

ayyy kızlar çok şükür son sayfaya gelebildim :))))))))))
allahım oku oku başım döndü....
2 gündür annemle teyzem vardı...yardım ekibi olarak geldiler :) saolsunlar evi toparladılar biraz...
bi de bugün doğum günüm...kocişim kırmızı güllerden kocaman bi buket yaptırmış içine de 2 tane beyaz gül koymuş...biri bebiş biri benmişim ...çok duygulandım...herşeye ağlıyorum zaten senağlama
çalışan arkadaşlara allah yardım etsin ... ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum...kendinize çok dikkat edin...

kabızlık sorunu olan var mı aranızda ? hiç sıvı şeyler alamadığım için heralde bende bi de o başladı... leblebi bulantıya iyi geliyo ama o da kabız yapıyo dikkat edin.....

birisi zencefilli bişey sormuştu galiba ...bimde gingeronatur diye bi şeker var...naneli zencefilli falan o da biraz iyi geliyo sanki...

ben cumt dr. a gidicektim ama 8. haftaya gireyim de daha kesin olsun diye pzt.ye aldım randevuyu ...kalp atışı için...gerçi o zaman da daha 7+1 oluyorum :)) alttan üstten muyane konusu baya uzamış... biraz tedirgin oldum yazılanlardan... neyse görünür inş yukardan....

esterya canımm biraz daha bekleyecek olmana çok sevindim...inş hayırlı haberler alırsın canımm...

bu arada artık konulara giremiyorum ... idare edin beni...........öptümmmmm hepinizi a.s.

ben içmeye devam edicem çay yaa günde iki bardak bi sabah bi akşam çay kansızlık yapabilir onu da zaten kuru üzüm yiyerek dengeliyom
amaan eskiler çay içmiyomuymuşki,

kasımın güzel annişleri nasılsınız :1hug:
oh oh herkesler iyi bebişler iyi gördüğüm kadarıyla
bende bu ay büyük bi calısma baslatcam
eğer tutarsa doğum benim doğum günü zamanlarımda oluyor delikafadulden
işte benimde işim gücüm yok böyle seylerle uğrasıyom
aslında doktor 2-3 ay bebek memek yok dedi ama
napiim

aşk olsun canımcın.neden kale almayayım.görmedim mesajını :teselli:
kahve neysede çay içmeyince başıma ağrı giriyor.
günde açık 2 yada 3 tane içiyorum.sabah akşam süt.

iyiki doğdun uniquueee kaydirigubbakcemile2
iyiki doğdun uniqueeee :içelim:
allah kucağında bebişinle kutlamayı nasip etsin şekerim

aaa juliet gelmiiş
çalış kız çalış nasılsa vücut hazır olduğunda kalırsın delikafadulden

aaaaaa ne güsel birlikte kutlarsınız doğum günlerinizi.benim eşim 2 eylül ben 12 eylül oğlum 28 eylül doğumlu.anlayacağın hep birlikte kutlayacağz ama bu bebişim kasım doğumlu olacak

juju cnm benim hayırlısı olsun rahim zaten hazırsa bebek için olur rabbim kısmat ederse... unigue cim evet çalışan gebe olamk çok zor anladım valla..hayırlsıı olsun ne yapalım..ne güzel yakınında annen teyzen varmış benim yok cicim o yzüden kadın tutmam gerekecek şimdiki işleride halletmeye çalışıyorum daha çok eşim tabii.. nisan bitsin yagmurlar falan kadın tutup bahar temizligi yaptıracam cam kapı falan..

ben içmeye devam edicem çay yaa günde iki bardak bi sabah bi akşam çay kansızlık yapabilir onu da zaten kuru üzüm yiyerek dengeliyom
amaan eskiler çay içmiyomuymuşki,

canım o kadar takma kafana ... ona bakarsan ben faydalı hiçbişey yiyemiyorum su bile içemiyorum...(( ama biliyorumki bi kaç ay sonra iştahımız istemediğimiz kadar açılacak... bence şimdi canımız çok fazla bişey istemediği için yediklerimizi kontrol etmek kolay ama bi zaman sonra gözümüz dönücek ve neler yicez kimbilir :)) valla benim arkadaşlarım zararlı zararsız ayırt etmeden gözleri dönmüşcesine yiyodu :)))

iyiki doğdun uniquueee kaydirigubbakcemile2
iyiki doğdun uniqueeee :içelim:
allah kucağında bebişinle kutlamayı nasip etsin şekerim

tşk ederimmm canımm allah hepimize göstersin inş...Şeniz

mavicim sen tut da bana da söle şu kadını yaa benim de temizlik yapcak kimsem yok

unicim ayy birden gözümden kaçmış yazacaktım unuttum dogum günün kutlu olsun rabbim yeni yaşını
hayırlısıyla geçirmek nasip etsin.. mehlikacım ne bileyim herkese verip beni atlayınca ne oluyoz dedim.

ayy saat gelmiş benim gitme zamanım..herkese iyi akşamlar...öpt..

mavicim sen tut da bana da söle şu kadını yaa benim de temizlik yapcak kimsem yok

walla kıslar en iyisini yapıyorsunuz ne işle uğraşacaksınız çağırın kadını temizlesn.benim önceden annem yardım ediyordu ama ona kıyamıyorm şimdi.bide benim evde tadilat olacak çok iş var walla-tatlicadiarzu-

olur cnm valla bu kadın normalde bizim ikizlere bakıyor ama çok iyi evide temizliyormuş kayınvalidem söyledi bakalım ilk kez gelecek ama nerden baksan 2 ay var daha..ama annemin dikkatini çekmişl güzel yapıyor demişti o yüzden bende hiç düşünmeden gelsin dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…