2009 Kasm Anneleri

ben fatih ünv. hoşderedeki tüp bebek ve doğum diye ayrı bi hastanesi var oraya gidiyorm.

doktor çok önemli ya ...
isan doktura güvenmeli rahat etmeli yoksa insan gidesi gelmez

ya bende pıt pıtları duydum daha dogrusu doktorum duydu bende henüz bir heyecan olmadı duymadıgım için en azından doktor duydu ve buna şükrediyorum..

cnm orayı biliyorum benim görümcem renkli ultrason için gitmişti salaklar başka ultrasonlarla karışık vermişler birde gün olarak geçmişti zor görünüyordu büyüdügü için.. ama doktorun iyi ise zaten devam et..bu arada görümcemlere yakın oldugu için orası sürekli oradan geçerdik..

ayy kızlar bu ne hız yaaaa vallahi yetişeedim hızınıza oku oku ben okudukça sayfalar biteceği yerde ilerliyo valla başım döndü kısss mavi dövücem seni sen geçmişi okumuyon heralde ben seni sordum sen yokkene hatta berat ta sormuştu klava:
herkeste bugun maşşalah çene bir açılmış iki saat girmedim nerdeyse 20 sayfa ilerlemişsiniz

beratefe görüşürüz canım sende Allaha emanet bende yazamıyorum çok çok öptüm kızlar sizleri yarın nasipse buradayız a.s. a.s. a.s.

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
8|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
9|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
10|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 22 Nisan'da 3. kontrol
11|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
12|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
13|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
14|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
15|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
16|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
17|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
18|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
19|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
20|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek
21|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
22|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 28 Mart 3. kontrol
23|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
24|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
25|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
26|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
27|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
28|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü
29|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
29|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
30|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
31|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz
32|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
33|itek|21|15 şubat | 22 kasım

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:

mehlika meryem alışkanlık ahline getirisen zararı var ama arada bir nadiren içmek sakıncalı degildir sanırım doktor bana içme demişti yani çok canım isterse iç oda sürekli hergün degil mümkünse haftada bir bile içme..saonuçta bazı şeylere katlanmak zorundayız..ben sadece açay içiyorum arada oda haftada 2 bilemedim 3 bardak ama açık tabii ki..

ya bende pıt pıtları duydum daha dogrusu doktorum duydu bende henüz bir heyecan olmadı duymadıgım için en azından doktor duydu ve buna şükrediyorum..

tabi canım ya o minicik kalp sağlıklı atsında tek biz duymayalım.bence en güsel duygu ne biliyor msnz o ilk tekmeler varya harika bişey yaaaaaaaaaaa

ebisce anacım az daha bekle kdv oranları düştü alırsın ucuza bir lap top.

beratefe görüşürüz canım sende Allaha emanet bende yazamıyorum çok çok öptüm kızlar sizleri yarın nasipse buradayız a.s. a.s. a.s.

nereye gidiyon kıs nazlı ben geldim

tabi canım ya o minicik kalp sağlıklı atsında tek biz duymayalım.bence en güsel duygu ne biliyor msnz o ilk tekmeler varya harika bişey yaaaaaaaaaaa

ayyy itek ne güzel demişsin sabırsızlıkla bekliyorum tekmeleri:CüvCüv:

ben öğrendiğimden beri hiç kahve içmedim ama günde ortalama 2-3 bardak çay içiyom -tatlicadiarzu- açık içiyom zaten de bırakamıyom şu mereti kafamçokkarıştı

ben öğrendiğimden beri hiç kahve içmedim ama günde ortalama 2-3 bardak çay içiyom -tatlicadiarzu- açık içiyom zaten de bırakamıyom şu mereti kafamçokkarıştı

ya bende hiç içmedim kahve.ama hergün eşime çay yapıyorum.onunla iki üç bardak açık içiyorum.sabahları süt içiyorum.
kızlar nasıl beslendiğinizi neler yediğinizi yazarmısınz??sabah öğlen ve akşam...

aman kıslar dikkat edin bebişlerimizi düşünelim,ben kahveyi bırak,çayı bile çok nadir içiyorm.sütü sevmediğim halde mecbur içiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…