2009 Kasm Anneleri

günaydın kızlarr, esterya harikasın :) kızlar annem beni ve kızkardeşimi evde doğurmuş hatta birimize ebe son dakka yetişmiş demekki oluyomuş eskiden ne araba ne de doktor bulma imkanları yokmuş şimdi her imkan var ama büyük çoğunluğumuz sezeryan ile doğum yapıyor yada mecbur kalıyor bilemiyorum galiba hayatı akışına bırakmak en doğrusu

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 22 Nisan'da 3. kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. kontrol
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar:
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü:nazar: 15 gün sonra 2. kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|27 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

kızlaaar sonunda listeyi bulduuumm
:eek:

kızlar listeyi alıntı yaptıktan sonra quote leri kaldıp gönderin. yaş, nick falan kısımlarının arasına || konuyor orda görürsünüz zaten. Herkes kendini eklesin ve en son listeden alıntı yapsın ok?
öptüm hepiniziii

arkadaşlar günaydın ben pek yazmıyorum gerçi ama hep okuyorum sizin yazdıklarınızı ve bende de başladı mide bulantıları çok kötüyüm her sabah çıkarıyorum şu an bile işyerinde zor duruyorum lavoboya gitmemek için ne yapayım ne olur yardım edin sadece domates ekmek ve peynirle besleniyorum 3-5 gündür ne zman geçecek bu durumm

slm kızlar kaynatmışsınız yine maşallah yeni anneler gelmiş bizde bir süredir giremedigimiz için tanışma fırsatı bulamadık daha .bizim diger kızlarıda henüz göremedim ben merak ettim valla..listemiz nerede yaa...berat efe kartanesi nesli juju nerde ugramıyormu ..bugün esterya ile boncukta yok sanırım ee unutugum çokı vardır malum kalabalıklaştık bende acayip halsizlik ve unutkanlık başladı hoş görün...nazlı karakız oo dediginiz acaba benim tahmin ettigim şeymi..ayy durun yaramı deşmeyin..

Efet canım tahmin ettiğin şey ama söyleyemeyiz açık açık kimselerin aklına düşsün istemiyoruz çünkü ki bulursa diğerlerine gönderecek sen hiç merak etme:1hug:

acaba benim tahmin ettigim şeymi..ayy durun yaramı deşmeyin..

ben çok çok merak ettim
nazlıda söylemiş karakızda amane o
çatlarım öğrenemezsem[/QUOTE]

su cum söylemeyelim yoksa herkesin canı bir anda ister ama bir tahminin olursa özelden mesaj at cevaplarım diğer arkadaşlarında canı istemesin çok üzülürüm sonra konuyu açtık diye.a.s.

Ben rüyamda hamıs oldugumu ve kızım oldugunu gordum
1 hafta sonra hamıs oldugumu ogrendım
ıcıme kızım olacakmıs gıbı doguyohihoyyyt

benimde içime kızım olacak gibi doğuyo ama hayırlısı sağlıklı sıhhatli olsunda öyle değilmi

merhaba arkadaşlar bende 7 hafta 6 günlük hamileyim cuma günü doktora gidicem bakalım ne durumda ilk gördüğümde nokta kadar bir şeydii çin takvimi bana kız diyo ama rüyamda erkek görmüştüm hayırlısı ilk bebeğim ne olursa olsun çok seviyorum onu hepimize sağlıklımutlu hamilelikler amcamın kıızıda hamile 13 haftalık doktor cinsiyetini hemen söyledii erkekmiş

aaa 13 haftalıkken öğrenmişmi ciniyetini ayy bızımde az kaldı ozaman öğrenmemize çok merak ediyorumda bensırnaşık şey

kızlar listeyi alıntı yaptıktan sonra quote leri kaldıp gönderin. yaş, nick falan kısımlarının arasına || konuyor orda görürsünüz zaten. Herkes kendini eklesin ve en son listeden alıntı yapsın ok?
öptüm hepiniziii

günaydın kızlar kartanesi ya ben ekleyemedim kendimi

kızlar herkese günaydınn ay c.tesiye az kaldı sabırsızlıkla bekliyorum kalp atışları için gideceğizde dr a

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
destna 24 29 ocak 05 kasım keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. kontrol
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

kızlaaar sonunda listeyi bulduuumm
:eek:

kendimi listeye koymaya çalıştım becerebildimmi:eek:

turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
sgumus|26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar: pıt pıtlar 4 Nisan
JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:

Son düzenleme:
ay kızlar çok beceriksizim katlettim listeyii beceremedim niye öyle oldu yaaa:KK43:(

karakızz canım artık doktorlar ilk 3ayda artık vajinal ultrasonla bakıyolar kuzenimle doktorumuz aynı bakalım yarın gidicem bende 8 haftalık daha belli olmaz bi dahaki ay nasip hayırlısı görürüz inş

kızlar günaydın hepinize......................

günaydın boncux nasılsın canım

ay kızlar çok beceriksizim katlettim listeyii beceremedim niye öyle oldu yaaa:KK43:(

karakızz canım artık doktorlar ilk 3ayda artık vajinal ultrasonla bakıyolar kuzenimle doktorumuz aynı bakalım yarın gidicem bende 8 haftalık daha belli olmaz bi dahaki ay nasip hayırlısı görürüz inş

canım benim dr um vajinal ultrasondan yana değil bunu özellikle dile getirdi.allah sağlıklı hamilelik nasip etsin hepimize canım sonundada sağlıklı bebeklerimiz kucağımıza almayı nasip etsin.:CüvCüv:

turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:

kartanesi çok teşekkürler eline sağlıkcanım:)
karakızz ben kanama oldum 14 gün önce baya panik oldum doktora giittiğimde hemen alttan ultrasonla baktı en kesin sonuç bu şekilde alınır dedi bende panik yaptım başta ama tabiki her doktorun görüşü ayrı her hamileninde durumu farklıdır seneye bu zamanlardaa bir sürü bbeiş olucak düşünününce ne hoşş:)

Efet canım tahmin ettiğin şey ama söyleyemeyiz açık açık kimselerin aklına düşsün istemiyoruz çünkü ki bulursa diğerlerine gönderecek sen hiç merak etme:1hug:

su cum söylemeyelim yoksa herkesin canı bir anda ister ama bir tahminin olursa özelden mesaj at cevaplarım diğer arkadaşlarında canı istemesin çok üzülürüm sonra konuyu açtık diye.a.s.

benimde içime kızım olacak gibi doğuyo ama hayırlısı sağlıklı sıhhatli olsunda öyle değilmi

aaa 13 haftalıkken öğrenmişmi ciniyetini ayy bızımde az kaldı ozaman öğrenmemize çok merak ediyorumda bensırnaşık şey

karakızz bahsettiğiniz şey tahmin ettiğim şey ise eğer az kaldı canım 1-2 haftaya kadar çıkar inşallah

cinsiyet 13. haftada belli mi oluyo ? ben 3,5 4 ay diye biliodum gerçi benim ilk andan itibaren erkek olacakmış gibi geçiyo içimden gamyoncuiremsu

kartanesi çok teşekkürler eline sağlıkcanım:)
karakızz ben kanama oldum 14 gün önce baya panik oldum doktora giittiğimde hemen alttan ultrasonla baktı en kesin sonuç bu şekilde alınır dedi bende panik yaptım başta ama tabiki her doktorun görüşü ayrı her hamileninde durumu farklıdır seneye bu zamanlardaa bir sürü bbeiş olucak düşünününce ne hoşş:)

ne demek canım kaydirigubbakcemile5

ben de bu gittiğimde karından net göremedi alttan bakmam gerek dedi ben guatr hastası olduğum için özellikle önemliymiş. Bilmem gerek ne durumda dedi. Vajinalden rahat gördü, bundan sonra gerek olmaz zaten dedi
ben de korkmuştum burada bi arkadaşın dr. kesesini yerinden oynatmış diye ama aklım almadı nasıl olduğunu ya o zaman cinsel ilişkide de oynayabilir o kadar yakın olduğunu sanmıyorum :sm_confused:

ohh maşallahhh listemize bakın harika ya dolup taşmış aman nazar değmesin hepimize :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X