2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
Evet arkadaşlarr gelin bebişlerimizin albümünü bu topikte yapalım :nazar: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :nazar:

benim meleğimin 9 haftalık halii ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN MİNİKLERİİMİZİ :nazar: :nazar: :nazar:
2511082002wk51lw9.jpg
[/IMG]

Oyy kuzucuk, sevsin onu teyzesi. Maşallah canım Allahım nazarlardan saklasın.

maşallah bebişine menzil gülü canım nazarlardan saklasın bebişlerimizi allah

maş canım bebişine nur canım resmin ebatını 640*480 yapsanda öyle koysan olmaz mı daha iyi belli olurr bebişini pek ayrıntılı göremiyorumda

insallah bu kez normal boyutta olur.bir ekledim kocaman cıktı.az önce de küçücük.

Son düzenleme:
tamam papatyacım ekledim tekrar.

masallah bebişlerinize de kızlar.saglıkla gelirler insallah.

oyyyyy maşallah hepinizin bebişlerine yirim ben onları yirim :nazar::nazar:

inşallah bana da koymak nasip olur kızlar haftaya gitcem dua edin emi teyzeleri öpüyorum hepinizi

maşallah bebişlerinize kızlar..ne güzel dimi şimdiden resimleri var elimizde.. bende koymak isterim ama nasıl yapacam söylermisiniz

canım www.imageshack.us adresine giriyorsun
orda gözat var orayı tıklayıp yüklüyceğin resmi pcnden seçiyorsun
sonra aşağıda kutucuk var onun yanında resıze image yazısı var onu 640*480 ayarlayıp resmin boyutunu tıklıyorsun o kutucuğa
sonrada host it yazısını tıklıyon
ve 2. bi sayfa açılıyor ordanda aşağıda hotlink forums 1 yazısı olan kutucuğun içini tıklayıp kopyala yapıyorsun.ve topiğe yazı yazdığın bölümde üst sıralarda dağ resmi var onu tıklayıp yapıştır yapıyorsun bu kadar kolay gelsin canım
umarım anlatabilmişimdir

Son düzenleme:
ay çok tatlılar kızlar yaaaaaaaaaaa maşallah maşallah bebişlerimize dr gideyim bende eklerim inş.

canım ImageShack® - Image Hosting adresine giriyorsun
orda gözat var orayı tıklayıp yüklüyceğin resmi pcnden seçiyorsun
sonra aşağıda kutucuk var onun yanında resıze image yazısı var onu 640*480 ayarlayıp resmin boyutunu tıklıyorsun o kutucuğa
sonrada host it yazısını tıklıyon
ve 2. bi sayfa açılıyor ordanda aşağıda hotlink forums 1 yazısı olan kutucuğun içini tıklayıp kopyala yapıyorsun.ve topiğe yazı yazdığın bölümde üst sıralarda dağ resmi var onu tıklayıp yapıştır yapıyorsun bu kadar kolay gelsin canım
umarım anlatabilmişimdir

çok güzel anlatmışsın cnm çok sağol

maşallah bebişine menzil gülü canım nazarlardan saklasın bebişlerimizi allah

Sagolasin canim. Hepimizin bebislerini Rabbim korusun ve hayirli evlatlat olmalarini nasip etsin. Amin...

Nur, Sema ve Gamzeli sizlerinde bebisleriniz bayagi belirgin maasallah. Simdi kafalari buyuk cunku beyinleri gelisiyor, kafalari bedenlerinin yarisi bundan dolayi ama ilerki haftalarda normale doncek insallah.

yaaaa ama ben göremiyorum bebişleirnizin resimlerini....
işyerinde bilgisayar resimleri mail adreslerimiz dışında engelliyo,bunun da bi yolunu bilen varsa çözsün lütfen..

X