2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

GÜNAYDIN kızlar.benım de keyfim yok.dün ablam aradı Derin düştü dedi.teyzesıne oyun yaparken ayağı takılmış bızım yatağın kenarına vurmuş ağzını.orası da deri ama latında çelık mı var ağaç mı var ne varsa çok sert.ön üst dişi baya bi geriye doğru kaymış.kanamış orası.diş resmen 1 parmak gerıde.hemen kuzenıme götürdük.yapıcak bışey yok kırılmadığına şükredinallahtan süt dişi dedi:KK43:
sonra eşim kendı arkjadaşını aradı o da hiç vakıt kaybetmeden pedidonti klınığıne gıdın film çekılsındedi.biraz önce ablamla babam ege üniversitesine götürdüler.bakalım iyi haberlerle gelsinler inşallah.şimdi tam konuşmaya başlalken konuşmasını,fonotiğini falan etkıler dıye korkuyorum:KK43:(

GÜNAYDIN kızlar.benım de keyfim yok.dün ablam aradı Derin düştü dedi.teyzesıne oyun yaparken ayağı takılmış bızım yatağın kenarına vurmuş ağzını.orası da deri ama latında çelık mı var ağaç mı var ne varsa çok sert.ön üst dişi baya bi geriye doğru kaymış.kanamış orası.diş resmen 1 parmak gerıde.hemen kuzenıme götürdük.yapıcak bışey yok kırılmadığına şükredinallahtan süt dişi dedi:KK43:
sonra eşim kendı arkjadaşını aradı o da hiç vakıt kaybetmeden pedidonti klınığıne gıdın film çekılsındedi.biraz önce ablamla babam ege üniversitesine götürdüler.bakalım iyi haberlerle gelsinler inşallah.şimdi tam konuşmaya başlalken konuşmasını,fonotiğini falan etkıler dıye korkuyorum:KK43:(

günaydın kızlarrr

gülincim içim çok fena olduuu inş hiç bişeyini etkilemez bende en çok ağız diş kafa kısmına bişey oldumu çok korkuyorum inş bişeycikler çıkmaz konuşmasını falanda etkilemez içini ferah tut diycem ama ne haldesindir şimdi düştüklerinde bile kendimize kızıyoruz anne olmak böyle bişey herhalde

çokk çoookkk geçmiş olsun arkadaşım tekrardan::KK43:(

herkese merhaba cok gecmıs olsun arkadasım umarım onemlı bısey olmaz
benım yegenımınde dısı kırılmıstı ıkısı bırden hemde hıc bır sey olmadı ne konusmayı engelledı ne bısey sımdı 7 yasında zehır gıbı masallah
bakıyorumda balık yağı falan ıcırıyormus ya ben kızızma vermıyorum hıc dr. onermedı acaba bend eıcersemmı beyza herseyı yer allahtan tabı hasta degılse ya ben cok pıpırıklı bı anneyım galıba yaaa...

geçmiş olsun cnm çok üzüldüm.. Birşey olmaz inşallah.

gülin geçmiş olsun konuşmasını etkilemez merak etme, çok duydum merdivenden yürüteçten düşüpte dişi kırılan çocuğu hiçde bişey olmadı. hem küçükler zaten süt dişleride içini ferah tut.

mertin sabah uyandığında ateşi vardı, derceyle ölçtürmüyor elimle anlayabiliyorum. pedifen veriyorum anında etkisini gösteriyor bide ılık duş yaptırdım şimdi iyi uyuttum. akşam eşim gelince doktora götürücem bakalım ateşi neden olmuş, öksürüyorda. ilaç içirmek ölüm gibi şırıngayla daha zor kaşıkla içirebiliyorum zorla, çok kızdırıyor beni içmiyor heryer batıyor bende çocuğa bağırıyorum sonrada çok pişman oluyorum zaten hasta diye ama dediğim gibi ilaç saati hiç gelsin istemiyorum..

tekrardan merhabaaaa :KK16:
allahım haftanın son gunu ve ne kadar yogunummmm allahtan sımdı bıraz rahatladım ve kahvemı yudumlayıp gecmıse bakıyorummmm yasasın yarın tatıllll yarın kuzenımın kızının dogun gunu var 1. yasına gırıyo oraya gıdıcez kuzumla :KK16: bayılıyoo pasalara mumlara :KK16: yerim ben kuzumu yaa :KK16:
arkadaslar sızın cocuklarınız hala sızınle aynı odada mı yatıyooo bız hala aynı odada yatıyoruzda ınternette bısey okudum moralım bozuldu yaa...
ilerde kımlık gelısımını etkılermıs falan fılan.. bazı uzmanlarda cocugunuz karar versın dıyo benım kızm yatagında yatıyo yanıma hıc almadım ama aynı odadayız acıkcası bende kıyamıyorum kı ya kuzuma ne dıyorsunuz arkadaslar :KK15:

mertin sabah uyandığında ateşi vardı, derceyle ölçtürmüyor elimle anlayabiliyorum. pedifen veriyorum anında etkisini gösteriyor bide ılık duş yaptırdım şimdi iyi uyuttum. akşam eşim gelince doktora götürücem bakalım ateşi neden olmuş, öksürüyorda. ilaç içirmek ölüm gibi şırıngayla daha zor kaşıkla içirebiliyorum zorla, çok kızdırıyor beni içmiyor heryer batıyor bende çocuğa bağırıyorum sonrada çok pişman oluyorum zaten hasta diye ama dediğim gibi ilaç saati hiç gelsin istemiyorum..
senı cok ıyı anlaıyorum arkadasım benım kızımda oyle malesef benım kızım dırek kusuyooo her yer batıyooo allah onları hasta etmesın hıc cok gecmıs olsun mert ede cnm tez zamnada ıyılessın ıns.

senı cok ıyı anlaıyorum arkadasım benım kızımda oyle malesef benım kızım dırek kusuyooo her yer batıyooo allah onları hasta etmesın hıc cok gecmıs olsun mert ede cnm tez zamnada ıyılessın ıns.

saol canım, benimkide 1 kez kusturmuştu zorla kendini ama onun haricinde kusmaz sadece ağzında tutar yutmaz ben arkamı dönünce tükürür. çocuk büyütmek çok zorlu bir o kadarda muhteşem bişey.

kızlar merhaba.teşekkür ederim.röntgen çekılmış diş kökünde ya da kemıkte bı zedelenme yok ama yapacak bişey de yok.bu dişler dökülen kadar böyle idare edicez.allahtan süt dişi:KK43: bu kadarla kalsın inşallah.
ayşecim derininden dünden beri keyfi kaçık dun gece ateşi çıkacak gibiydi peditus verdım ben de.gece çıkar mıkar allah korusun.anlamyız.yazmıştın ya aylar önce birini öyle havale geçirmiş dıye yer etti valla bende.bugün de ana kız burnumuz akıyo.eve zor attım kendımı.şu tatil başlasa hayırlısıyla.bu diş için de antibiyotie başladık o da fayda eder belki.
Ayşe yeğenının kolu nasıl oldu?

kızlar merhaba.teşekkür ederim.röntgen çekılmış diş kökünde ya da kemıkte bı zedelenme yok ama yapacak bişey de yok.bu dişler dökülen kadar böyle idare edicez.allahtan süt dişi:KK43: bu kadarla kalsın inşallah.
ayşecim derininden dünden beri keyfi kaçık dun gece ateşi çıkacak gibiydi peditus verdım ben de.gece çıkar mıkar allah korusun.anlamyız.yazmıştın ya aylar önce birini öyle havale geçirmiş dıye yer etti valla bende.bugün de ana kız burnumuz akıyo.eve zor attım kendımı.şu tatil başlasa hayırlısıyla.bu diş için de antibiyotie başladık o da fayda eder belki.
Ayşe yeğenının kolu nasıl oldu?

peditus soğuk algınlığına bağlı öksürük için kullanılmıyormu gülin ateş için niye onu veriyorsunki,
o anlattığım havaleyi mert geçirmişti allahım hiç unutmuyorum her saniyesi aklımda, her ateşlendiğinde yüreğim ağzıma geliyor işdahtan kesiliyorum. antibiyotiği neden kullanıyorsun peki diş için kökde bişey yokmuş ne zararı varki vücuda.
yeğenimin kolu için hergün fizik tedaviye gidiliyor, kolunu biraz kaldırabiliyor aklı erene kadr devam edicekler fizik tedaviye ama 1 ayda gözle görülür farklar var. allaha şükür. ama hasarlı olan kollarını ilerde pek kullanmak istemiyorlarmış, sağlma olanını kulllanıyorlarmış, bakalım rabbim tez şifa versin hepimizin yavrularına.

merhaba kızlar, nasılsınız
gülincim çok geçmiş olsun çok üzüldüm
ama süt dişi nasıl olsa dökülecek, çok şükür daha kötü bişey olmamış

ayşecim zaten burnu akıyo ve öksürüyo derin o yüZden verıyorum peditus.dişi gerıye gıdınce diş etinde açılma oldu.açık yanı orası.210 gun içinde kapanır dediler.o yuzden içiyo antıbıyotığı.emelcim teşekkür ederim.

kızlar merhaba
gülin geçmiş olsun
ayşe kulaktan ateş ölçer çok rahat oluyo onunla ölçtürürü bence sana da geçmiş olsun
biz de bugün tekrar dr.a götürdük tahlil istedi kan ve idrar allaha şükür bişey çıkmadı şurup falan fitil kullanmayın alışkanlık yapra dedi hiçbişey yazmadı ama bizimki 3.gün fitil veriyoruz onunla bile çok zor ağlaya ağlaya yapıyo napıcaz şaşırdım.yediklerini mi değiştirdin dedi hiçbişey yemiyo dedim olurmu canım diye inanmıyo ay sinir oldum ya bu dr.lar da gıcık yemiyo diyorum yiyodur diyo hey yarabbim neyse bizden böyle akşama misafir gelcek hazırlık yapıyom görüşürüz

saolun kızlar,
mert gece yine ateşlenmiş saat 4de emmey kalkınca yanıyordu yavrum 38,5 olmuş, hemen doğum evine gittik, iğne verdiler, penisilin oda çok alerji yapıyor. boğazı kızarmış, öksürüğüde var üşütmüş dedi doktor. allahım ne zor bişeymiş bu ateş.
akşamada misfirlerim var ekleri tabiri caizze mok götürüyor çocuk iş yaptırmıyor, hamile biri gelecek eşiyle sanırım yatacaklar doğumu bize yakın hastanede yapacak ne kadar kalacakları belli değil.
mert uyuyorken bende ev işi yaayım azıcık.

selam kızlar.
dün yazmıştım çıkmamış demekki.
gülincim geçmiş olsun.sevindim iyi olmasına derinin.
ayşe peditusta ateş düşürücü özellikde var.ama genelde gripde kullanılıyor.
özlemcim bayadır kabız ece sanırım.yediği bişeymi yapıyor acaba?kıyamam 3 günde bir zorluyordur onu.yağmur günde 2 kere yapıyor 1 kesinde 2.side oluyor çoğu zaman.
ayşe geçmiş olsun buarada atşelenmiş mert.

bizde bugün yağmurla dışarı çıktık.alışweriş yaptık geldik.yemek yedik uyuttum bakayım dedim biraz nete.
şimdlik görüşrüz kızlar.

sağol İlkecim.şu burun akıntısıyla öksürüğü de bı atlaksak allahın izniyle.öğlen tam uyuttum öksürük tuttu balgam geldi sanırım çıkaramadı.ama arkasından mideyi boşalttı benım yatağa:KK43:(
özlem ve ayşe sizlere de çok geçmiş olsun.halimize bakın geçmiş olsun demekten başa şeye sıra gelmiyo:KK53:

selam millet, ara sıra okuyup kaçmaktan yazmaya sıra gelmedi kusura bakmayın, umarım herkes daha iyidir,
gülin cnm çok üzüldüm nazar değdi mavi boncuğuna galiba, Allah beterinden saklasın, ayrıca haklısın malesef şu kış günlerinde anca hastalık, geçmiş olsundan başka şeye sıra gelmiyo, biz de yeni atlattık ağır bi soğuk algınlığını, kış başlayalı 3. şie antibiyotik bitirdik malesef, hala da ara ara buru akntısı oluyo, sanırım allerjik benim gibi kızım da :KK43:(
bu ara neşemiz yerinde çok şükür, bi haftadır babannemizle dedemiz geldi, azra çok mutlu oldu ve tabii ki şımarıklıkda da zirveye vurdu, resmen dede manyağı oldu çocuk, gittiklerinde işimiz zor olucak bayağ, şimdi hiç benim peşime düşmüyo sürekli oynayacağı oyun arkadaşı var çünkü, müziği açıp dede oyna dede oyna diye ynatıyo koca adamı :KK52:

benim işler tam gaz yoğunluğuyla devam ediyo, akşamları eve çok yorgun geliyorum, ama sağolsun kayınvalide bu defa çok değişti bayaa yardım ediyo sağolsun, aman nazar değmesin :KK76:

günaydın kızlar akşam misafirim vardı bir sürü çocuk olunca ece korktu bize rahat vermedi ama yine de iyiydi sabahın köründe de kalktık yine bir sürüm işim var

saolun kızlar,
mert gece yine ateşlenmiş saat 4de emmey kalkınca yanıyordu yavrum 38,5 olmuş, hemen doğum evine gittik, iğne verdiler, penisilin oda çok alerji yapıyor. boğazı kızarmış, öksürüğüde var üşütmüş dedi doktor. allahım ne zor bişeymiş bu ateş.
akşamada misfirlerim var ekleri tabiri caizze mok götürüyor çocuk iş yaptırmıyor, hamile biri gelecek eşiyle sanırım yatacaklar doğumu bize yakın hastanede yapacak ne kadar kalacakları belli değil.
mert uyuyorken bende ev işi yaayım azıcık.

ayşecim ateşliyken iğne yapılmaz diye biliyorum yani dr.lar veriyor ama yapılmamamsı gerekşyomuş sakıncalıymış siz yaptırdınız mı?

selam kızlar.
dün yazmıştım çıkmamış demekki.
gülincim geçmiş olsun.sevindim iyi olmasına derinin.
ayşe peditusta ateş düşürücü özellikde var.ama genelde gripde kullanılıyor.
özlemcim bayadır kabız ece sanırım.yediği bişeymi yapıyor acaba?kıyamam 3 günde bir zorluyordur onu.yağmur günde 2 kere yapıyor 1 kesinde 2.side oluyor çoğu zaman.
ayşe geçmiş olsun buarada atşelenmiş mert.

bizde bugün yağmurla dışarı çıktık.alışweriş yaptık geldik.yemek yedik uyuttum bakayım dedim biraz nete.
şimdlik görüşrüz kızlar.

sağol ilkecim.bizimki de hergün yapar mama içince ama birden oldu anlamadık hiç bişey de yemiyo hani farklı ne yedirdik desem .

sağol İlkecim.şu burun akıntısıyla öksürüğü de bı atlaksak allahın izniyle.öğlen tam uyuttum öksürük tuttu balgam geldi sanırım çıkaramadı.ama arkasından mideyi boşalttı benım yatağa:KK43:(
özlem ve ayşe sizlere de çok geçmiş olsun.halimize bakın geçmiş olsun demekten başa şeye sıra gelmiyo:KK53:

sağol gülincim. aynen öyle dha büyük sıkıntılar olmasın da buna da şükür

X