2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız
bizde bügün arkadaşlarla ve balamla arkadaşı geldi dün akşma kalbaık şekilde kahvaltıy gittik çok güzeldi sonrada alışveriş merkezine gttik beya gezdik sonra arkadaş geldioturdukderken busaat oldu
melisde yemek yemek istemiyo hep çubuk yiyo bide çerez hastası böyle işte benden çok yoruldum melisde gece geç yattı hiç uyumadım nerdeyse bi bakayim dedim sizlere

geçmiş olsun canım

oh nihayet uyudu yazılı sonuçlarını geçtim e okula bi bakayım dedim
hülyacım adına sevindim güzel bir gün geçirmişsin
ilkecim haklısın hareketli çocuk çok zor ama inan bizimkiler de öyle .kendi başına buzdolabını açıp tencereleri alıyo valla başına iş açıcak bi gün bakıcımız peşini bırakmıyo ama ben yemek iş falan yalnız bırakıyorum sesi çıkmadığı an zaten işişten geçmiş oluyo

burdayım canım
haftasonu olunca pek girilmiyo evde
yoksa topiği bırakırmıyız tatlım

gny kızlar
tşkler özlemcim degişiklik olduev kuşu olarak
valla yaramaz olmayan çocuk varmı bizimki çoraplarını çıakrıyo ayagında tutmuyo yerlerde soguk kilotlu giydirincede terliyo valla bunaldım ne yapcam bilmiyom

günaydın kızlar
benim evde internet olmadığından hafta sonları giremiyorummm
hafta içi de bu ay fena yoğunum cuma günü çok geç çıktım işten zaten hesap kitap 1 yılın hesabını 1 ayda vermek zor oluyo
özlemcim neslihan ları sormuşsunn
batuhan ın annesi nesliş inegölde
durunun annesi nesliş yeni bi işe başlamıştı o da çok yoğun oyüzden girmiyo sanırımmm

gülin de senin gibi öğretmen o da notlarla seminerle falan uğraşıyo galiba

neyse sonuç olarak inşşş ocaktan sonraki aylarımız düzene gireeerrr

kızlar ben gece uykusu uyumayı özler oldum valla ya çok kötü rüyalar görüp ağlayarak kalkıyorum ya yatakta dönüp duruyorum haftalardır böyle gece eşim kalkk kalk ne oldu diyo ne oldu diyorum ağlıyosun diyooo dua edip yatıyorum yatttığım yeri temiz tutuyorum ama yokkk anlamadım gitti ya benden de böyle

bu arada benim kıza anneanne bakıyo ben kızımın ablası durumundayım valla benim için çok büyük şans mış annemmm annemmm canım annemm ::)

günaydın kızlar
iyi valla çağrımı duyup gelmişsiniz
filizcim nasılsın
hülyacım aynen bizimki de ateşli o çıkartıyo biz giydiriyoruz işimiz gücümüz çorap oldu geçen iğne olmuştu ya giymezsen dr. iğne yapar şurup verir diyoruz paşa paşa giyiyo.
yasemincim hayrolsun iş stresliyse falan o yüzden uykun bozulmuştur
bizimki de kabız olmaya başladı sık sık bişey yemediği için özellikle çorba kabız oluyo ağlıyo sürekli cuma fitil koyduk zar zor o gün yaptı o günden beri yapmadı ve sabah yine ağlıyo kayısı suyu içiyo sabah kendim de kaynattım içine de bağırsak düzenleyici şuruptan koydum allahtam tadını anlamadı içti fitil yapmak istemiyorum zaten tek başına koyamam alışkanlık yapmasın. ama napıcaz böyle ya yaptığında taş gibi sert oluyo kakası yavrum yapana kadar ağlıyo terliyo.
ben de birazdan okula gidicem yine uğrarım

geçmiş olsun özlemcim bak kivi çok ii geliyo rendele pekmez koy anlamasın tadı ben öyle çözdüm kabızlıgı her gün vederiyorum

geçmiş olsun canımya bi okutsa kendinee bendde öyleyim sürekli uyanıyorum allah kolaylık versin

sağol tatlım
iyiyiz ALLAHa şükür
inan da maşalah iyi bu aralar şeva şeva diyip duruyo maşallah aşık mı oldu şevvale ne

Son düzenleme:
selam kızlar..
iyi bari birazcıkda olsa canlanmış topiğimiz.
annemler yanımda.yağmurunda benimde keyfimiz yerinde.
yasemincim bende 1 haftadır dediğin gibiyim.kötü kötü rüyalar görüyorum.sıksık uyanıyorum.bende anlamadım gitti walla.
hastaydım şimdi daha iyiyimm burnumun akması durdu en azından.yara oldu silmekten.
özlemcim katı şeylerden olmuş olabilir birsüre werme istersen.kayısı ve kivi iyi geliyor.
herkese iyi akşamlar görüşürüz kızlar.

off kızlar ya valla bıktım bu kızdan
tavsiyeleriniz için teşekkürler ama yese zaten kabız olmaz kivi yi falan nasıl yedircem yemiyo ki kayısı suyu içmiş gündüz de içine ilaç koymuş bakıcı az önce fitil koyduk yok yapmadı bir de acayip ağlıyo ter içinde kaldı napcağımı şaşırdım netten araştırdım hep şunu bunu yedir yazıyo acilede gitsek çocuk dr. na da gitsek fitil yazıp yollıycaklar daha önce de öyle oldu off yaşlandık valla 1 senede

ay ağlaya ağlaya mahvoldu ama nihayet yaptı bayağı sert çıkaramamış bu böyle nolcak bilmiyorum eşşek yese bunlar gelmiycek başına valla yapınca eşim de ben de bi oh çekmişiz nasıl rahatladık anlatamam

slm kızlarrrr ben geldım nıhayet.internetım yoktu uzunnnn zamandır.umarım sızler ve bebıslerınız çok çok iyisinizdir.
bu arada siteye ne olmus böyle yaaa gecmıs yazdıgım konuları ve mesajları bulamıyorum help me!!

merhaba kızlar,
bizde hasta olduk ailce çok fenayım, zor duruyorum yatıcam birazdan
bizim menümüzde
kahvaltı (haşlanmış bıldırcın yumurtası, beyaz peynir, ekmek içi domates püresine ve tahin pekmeze batırıyorum bir ondan bir ondan işte, içecek birşey içmiyor bu aralar kahvaltıda su veriyorum tıkanmasın diye
öğleden önce muz,
uykudan uyandıktan sonra tarhana çorbası
akşam yemekte, kızarmış tavuk ve bulgur pilavından az az yedi
gecede portakal suyu içirdim gribi önlesin diye birde ona bulaşırsa mahvolurum
çok azda kurabiye atıştırdı
maşallah kırkbin kere oğluma, eskiden olsa bunun çeyreğini yemiyordu

cnm benim oğlumda kabız olduğu dönemlerde kahvaltısına kayısı rendeliyorum birde yediği şeylere zeytinyağı koyuyorum biraz hemen yumuşatıyor.

merhaba arkadaslarrr :)
eskı konulara soole bı baktımda herkes hastaymıss cok cok gecmıs olsun herkese sızlere ve bebıslerınızeee
2gundur ıannaılmaz bır yogunluk var ıste bı turlu bakamadım sımdı bıraz daha rahat sayılırımmm cok sukur
ara ara yazmaya calısırım

geçmiş olsun canım maşşlah ogluna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…