2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar herkesee,
işten geldim biraz takılyıyorum, birazdan azrayı dr arkadaşa götürücez, ateşi düşmüyo bitürlü,
başın sağolsun diyen tüm arkadaşlar çok sağolun, astımı vardı ama muhtemelen ölüm sebebi farklı, otopsi yapıldı 1 ay sonra belli olucak, annem görmüş melekler gibiydi diyo, nur içinde yatsın yavrum, Allah hepimizin çocuklarına hayırlı uzun ömür versin ne diyeyim....

yasemin cnm kayınvalidene çok kızdım ben de insan nasıl kıyar ki bi de seviyo bıdık demek , naparsın yaa, çocuk bu kırar döker karıştırır, ama yarın büyüyünce elinden tutar o kaldırır da dye düşünmesi lazım

emine canım fıstıksın maaşallah

neyse kaçayım yemek modu, sonra draa
görüşürüz arkadsaşalar

ayy ilke çok başınız sağolsun, Allah kalanlara sağlık versin, umarım iyileşir annesi de, çok üzüldüm :KK43:(

Kızlar merhaba.Müminecim şimdi okudum başınız sağ olsun.allahım kimseyi evlat acııyla sınamasın inşallah.hastalara geçmiş olsun.Derin de 2 gündür sümüklü geziyo.
Eminecim evet marmarise geldik.sen girişteki denizci lojmanlarına oturuyosun dimi?eşime bahsettim hatta önunden geçerken.hava süperdi şansımıza ama marmaris ölü şehir giyidi o ne öyle her yer kapalı.aman neyse tatil tatildir işte.

slm kızlar ben annemlerdeyim öyle çok gezmedim evdeyim valla
müminecim geçmiş olsunve başınız sagolsun
valla bende kiloyum ve yiyom needem şimdik

tatil bitti
forum değişmiş berbat
ben tatilden hiç bişey anlamadım kızlar bu sendromu kızım bi tek bana yaşatıyo sanırım
sürekli ağlamayarak bişeyler istiyo
sabah 5 te kalkıyo gece arada uyanmalarda cabası
ananesinde tek başına başka odada yatar hemde kalkmazz bende kalınca canımı okumaktan beter ediyooo
nasıl geçecek geçecekmi orasıda meçhull tatil değil zehir oldu valla

üst katta elti kayınvalide var 2 side duruyu eve almak istemiyo bişeyleri ellediği için bizimkide
gidicem mamanne diye ağlayıp duruyo babanne babanne değil taş sanki artık eline iğne sokup duruyo ellemesin orayı burayı diye
bağıracaktım artık oturmadan indim aşşağı

sinirlerim bozuldu yemin ediyorummmmmm

2. çocuk falan düşünmüyorum artıkkk kaza bela olmadığı süreceee

valla benimkşde aynı tamcanavar oldu uykusuzluga bukadar dayanan biçocuk görmedim bütün gün uyumadı demindeazcık uyudu sabahlara kadaraglıyo gece 2olmadan uyumuyo isterse hiç yatmasın sevmiyo uykuyu ne yapcam bilmiyorum çocuk çok zor iş

gülin cnm biz aksazda oturuyoruz ordan yol gidiyo marina tarafına doğru yalancı boğaz felan var o tarafta otagarın karşısındakilede değiliz cnm biz aynen ölü şehir gibi carşıya cıkmıyoruz işimiz düşmedikce gerçi düşsede alıncak bişey yokta:))
ne güzel görüşürdük :)))

ilke başınız sağolsun çok üzüldüm ya yazık kalanlara da.
mümine geçmiş olsun.
biz de uzun tatil sonrası alıştı kızım.sabahları çok ağlıor ya içim parçalanıyo ama mecburuz.

MÜMİNE ve ÖZLEM saolun kızlar.ölüm işte nerde nasıl geleceğini allah biliyor.allah sabır wersn ne diyelim.
bizde 7 de kalktık bugün uyuttum şimdi yağmur.etrafı topladım biraz.cnm bişey yapmak istemiyor...

günaydınnnn

mümine ve ilke başınız saolsun

valla kızlar iğne batırma olayında bişey demedim desemde bişey fark etmeyecekti çünkü dengesiz bi kaynanam var o yüzden uzatmadan çocuğu alıp aşşağı indimm

eşim ler 3 kardeşler 1 kız 2 erkek
görümcem ve eşim kaynanamların üvey çocuğu gibiler eşimin abisi 9 yaşında trafik kazası geçirmiş ve şuan 33 yaşında sol tarafı kısmi felçli ama çok güzel çalışıyo belediyede 2 kızı var 10 ve 13 yaşlarında

kaynanam ve kayınpederim hep onun çocukları ve ailesine önem verirler üzerlerine titrerler böyle bi durum var ortada o yüzden mesafeliyiz zaten bide bunu yapınca iyice uyuz oldum kaynanaya

damara göre şerbet misali işte gerektiği ve olması kadar beraberiz o andada bişey diyemedim aldım çocuğu indim aşşağı işte

yok yok canlanır yasemin ben de evde hiç giremiyorum kızım sağolsun.okul işlerimi bile yapamıyorum.
bu arada öğretmenler günümüz kutlu olsun.:KK19:

ölü topiccc harbiden ya:KK53:
öğretmen arkadaşlarım gününüz kutlu olsun.iyiki varsınız:KK9:
hepinizi öpüorum:KK48:

günaydınlar herkese.dünden beri yağmur ve rüzgar var burda.havalar soğuyo artık.kış geldi sonunda.hastalıklar gelmesin bizlere ama.yağmuru uyuttum etrafı toplacağım.görüşrüz kızlar...

günaydın kızlar
mümine ve ilke başınız sağolsun
özlemcim uzun zaman evde olunca işler birikmiş onları hallettim canım
artık burdayım

Son düzenleme:
X