2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

sat ........ 18 ocak
muhtemel doğum.... 25 ekim
başlangıç kilo 58
şuanki kilo 60
yaşım 27
cinsiyet belli degil
.....haftada öğrendik cinsiyeti
canım ben dusuk tehlikesi yasadıgım icin takip edemiyorum ama listede olmak isterim

ncinar canim seni listeye eklemistim ama neden anlamiyorum program tum satlari kaydirmis birseyler olmus:)onunla ugrastim kac saat listenin isi bitsin siteye ekleyecegim ins.

merhaba başından beri sizleri takip ediyorum.Bende ekim annesiyim.sat 6 ocak Muhtemel doğum 13Ekim başlangıç kilo 86 Şu anki 85 yaşım 34.5 cinsiyet belli değil

yediveren hosgelmişssin..:)))) hemen kendine bi ticker yap..biz de oradan takip edelim bebişinin ne kadarlık oldugunu ok..

sat .....22 ocak...
muhtemel doğum.... 29 ekim
başlangıç kilo 71 kilo
şuanki kilo 71 kilo
yaşım 22.5 :))
cinsiyet erkek
.12....haftada öğrendik cinsiyeti

daha önce yazdım ama listeye eklenmemişim sanırım tekrarladım sizin yazdığınız kriterlere göre

firsat buldugum bir zamanda ekleyip gerekli duzenlemeleri yapip listeyi yenileyecegim kusura bakmayin 4gundur cok yogundum ..

merhaba başından beri sizleri takip ediyorum.Bende ekim annesiyim.sat 6 ocak Muhtemel doğum 13Ekim başlangıç kilo 86 Şu anki 85 yaşım 34.5 cinsiyet belli değil

canım beni de ekler misin listeye kızım olcakmış 13+3 de öğrendik

benide yasınnn sat 26 aralık 14+4 te öğrendm oğluşum olcak:KK70::KK70:

Benide aranıza alırsanız sevinirim.9 yaşında bir oğlum var.14 hafta 4 günlük hamişim.:CüvCüv:

sat .....22 ocak...
muhtemel doğum.... 29 ekim
başlangıç kilo 71 kilo
şuanki kilo 71 kilo
yaşım 22.5 :))
cinsiyet erkek
.12....haftada öğrendik cinsiyeti

daha önce yazdım ama listeye eklenmemişim sanırım tekrarladım sizin yazdığınız kriterlere göre

slm benim de oglusum olacakmıs bugün öğrendik:)))) 15+1 iz..27 yasındayım suanki kilom da 64 :)))

kıslarrrr
sat 07 01 2009
başlangıç kilo :66
şuanki kilo:70
cinsiyeti öğrendiğimiz hafta :15+5
cinsiyetimiz:OĞLUŞUM GELıYO KISLARRRRRRRRRRR

gizemcigimmm gozun aydin tatlim ogrenmissin cinsyeti cok sevindim darsi basima ins. icine kiz mi doguyordu erkek mi???

erkek doğuyordu hep içime valla ölede oldu çıtır bi kısım olsaydı ama oğlumada canım feda

Merhaba,

bizimde bugün belli oldu bizim kizimiz oluyor :CüvCüv::nazar:

Ögrendigim hafta 13+4 internetdeki hesaplayici, doktorun hesaplayici 13+6

Kızlar bende pazartesi öğrendim. Oğlum olacakmış :) Kız bekliyordum hep çok şaşırdım
listeye benide alın sat 30.12.2008 - muhtemel doğum 06.12.2009 yaşım 24 - kilom 57-61,5 - 15+6 haftamda öğrendiM
Hepinizi tebrik ediyorum...
Sevgiyle kalın ...

Son düzenleme:
listeyii yeniledimmm arkdaslar
cinsiyetini ogrenen arkdaslari cok tebrik ederim Allah hayirli evlatlar versin ins.
son durum:)
11 erkek
14 kiz

X