2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

nurefsann tatlım benim de kesinleşti oğlum olduğu liste ile tutuyor, haber vereyim dedim. öptüm.

engidi canım benim dr.tahminim bile yok-tatlicadiarzu- offf off sen yazmışsın am dr.%50 kız %erkek dediiiii....:1no2:

engidi canım benim dr.tahminim bile yok-tatlicadiarzu- offf off sen yazmışsın am dr.%50 kız %erkek dediiiii....:1no2:

lalcim benim doktoru öneririm sana çok memnunum nazrlaz değmesin türk jinekoloji derneği başkanı. Prof.Dr.Lütfü Önderoğlu.

Kizlarrrrr az once doktordan geldim ultrasona girdik bebegi olctu uyuyordu zor uyandirdik :)
Cinsiyetini sordum bacaklari kapali dedi biraz oynatti hemen acti bacaklarini uyandi bakti sonra kiz dedi biraz cevirdi evet kiz ama kesin 5. ayda ogrenirsin dedi.

Kizlarrrr yanilmamistir degilmi ayyy bir kizim olsun cok istiyorum.

Kizlarrrrr az once doktordan geldim ultrasona girdik bebegi olctu uyuyordu zor uyandirdik :)
Cinsiyetini sordum bacaklari kapali dedi biraz oynatti hemen acti bacaklarini uyandi bakti sonra kiz dedi biraz cevirdi evet kiz ama kesin 5. ayda ogrenirsin dedi.

Kizlarrrr yanilmamistir degilmi ayyy bir kizim olsun cok istiyorum.

yanılmaz kuşum saglıkla gelsin minikkelebegin inşkaydirigubbakcemile3

nurefsancım merhaba benim bebeğimin cinsiyeti belli değil başlangıç kilom 59 şu andaki kilom 61 yaşım 29

cnm benm başlangç kilom 63tü 66 ya çkmştım ama şimdi blmiom kaçımm..artı yaşım 20:=)

hemen ekledim bilgilerinizi tesekkurler askbuya boylece sende yesillendin:)
funda bizde cinsiyetleri ogrenene kadar kirmiziyiz:)

bilgiler geldikce listeye ekleyecegim ama buraya aksama falan eklerim yeni listeyi ..
nurefsancım merhaba benim bebeğimin cinsiyeti belli değil başlangıç kilom 59 şu andaki kilom 61 yaşım 29

cnm benm başlangç kilom 63tü 66 ya çkmştım ama şimdi blmiom kaçımm..artı yaşım 20:=)

selam bende yeni girdim buraya
SAT: 01 ocak / M.doğum tarihi :08 ekim / başlangıç kilo 47 / şimdiki kilo 52 / yaş 27 / bebiş cinsiyeti : erkek / cins.öğrn hafta 17+5

kim alıyo listeyiii

nurefsancım benim bi yaşım eksik onu da eklersen yeşil olucam heheheheheee kaydirigubbakcemile3
yaşım:29

nurefsan benim yaşım 31 kg da 64 bu arada 17+1 olduk sanırım başka bi eksiğim yok şimdiden teşekkürler.

geldimm canim 1haftadir siteye giremiyordum cok sukur bugun basardim veee listeyi yeniledim ....
nicki yesille yazilmis olan arkdaslarin bilgileri tam onlara tesekkurler:)

canım gelmene çok sevindimmmm:asigim:
bebişimin cinsiyetini öğreniim ilk işim buraya yazmak olacakkkyerimseniben

nurefsancım ya seni tekrar uğraştıracam ama benim kuzu erkek değilmiş kızmış dün doktor yüzde yüz dedi. sana zahmet olacak ama listeye işlersen sevinirim

X