2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

nurefsann

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.512
16
sonnliste3.jpg

Son düzenleme:
tşkler maşallah şuan kızlar önde gidiyor hepimiz erken öğrenmişiz bakalım yanılma olucakmı...

Ayy masallah bee 11. Haftada bile cinseyetini ogrenenler olmuss masallh bebislere ben kizimin kiz oldugunu 30. Haftada ogrendim gostermedi cadi kizimm

benim h,ç bişeyde tutmadı yoksa heryerde kız çıkıyoxu...ama belkı yanılmıştır dr...

benim çin takviminde erkek çıkıyodu.. şimdilik dr a göre de erkek:))

Son düzenleme:
sanirim kizlarda yanilma payi pek olmuyormus ama erkeklerde oluyormus gercektende erkenden ogrendiniz biz kaldik:KK43: 3hafta sonra ogrenecegiz ins.bakalim hayirlisi cook heyecan verici bir durum icim icime sigmiyor baslarda erkek hissediyordum emindim ama ruyalarimda kiz bebek goruyorum :)

nurefsann ben de ilk başlarda erkek hissediyordum ve hamile olduğumu öğrenmeden önce de hep erkek çocuk görüyodum rüyalarımda. doktora gitmeden önceleri acaba kızmı diye düşünmeye başladım ve doktora gideceğimiz günün sabahın da rüyam da kız bebek gördüm; ama ultrason da erkek çıktı. yani demek istediğim genelde ilk içine doğan çıkıyo:)))))
allah bebişine ve sana sağlık sıhhat versin

benimde cin takviminde erkek cıkıyordu ve bebişim erkekmiş 11+1ken ögrendim bende cinsiyetini

bebişinnn cinsiyetini öğrenen arkadaşlar gözünüz aydınn....sağlıkla gelsin bebekleriniz......darısı öğrenemeyenlereyerimseniben

burcucum 12+9, 12 hafta 9 gün e takabül ediyo. gün 7 i geçtimi haftaya dönüşüyo yani 13+2 oluyo. yoksa farklı bişey söylemek istiyosun da ben mi anlamadım?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sasırmısım 9 u ters cevır 6 yap kaydirigubbakcemile3 pardon hamışlık vurdu basıma:CüvCüv:a.s.

bahair hayirlisi olsun bakalim eger dedigin gibi olursa oglusum yolda:)

nurefsann ben de ilk başlarda erkek hissediyordum ve hamile olduğumu öğrenmeden önce de hep erkek çocuk görüyodum rüyalarımda. doktora gitmeden önceleri acaba kızmı diye düşünmeye başladım ve doktora gideceğimiz günün sabahın da rüyam da kız bebek gördüm; ama ultrason da erkek çıktı. yani demek istediğim genelde ilk içine doğan çıkıyo:)))))
allah bebişine ve sana sağlık sıhhat versin

burcu :)))))))) onemli degil canim olur oyle kafamizda bir suru dusunce var....hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sasırmısım 9 u ters cevır 6 yap kaydirigubbakcemile3 pardon hamışlık vurdu basıma:CüvCüv:a.s.

X