2009 ekim annelerinden Ankarada oturanlar doktorunuz kim?

simaysi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
419
3
47
Arkadaşlar merhaba,ben Ankarada doktor bulmak konusunda çok sıkıntı yaşadım,acaba doktorunuz kim,hastane hangisi,memnun musunuz ,doğum için hangi hastane önerildi?Paylaşırsanız sevinirim....hihoyyyt

Galiba tüm ekim hamişleri başka yerde oturuyor ,huu huuu yok mu Ankara?

canım ben ada hastanesine osman hocaya gidiyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum.her gittiğimde ameliyata gircek oluyo baştan savıyo.bir arkadaşım çağ hastanesini öneriyo çok ilgileniyolar diyo orayı denemeyi düşünüyorum.

Ben sana mesada doktor Cemil Kayayı öneririm,ben çok araştırdım,ada hastanesi nerde?Doktorunu değiştireceksen biran önce değiştir.Bende 1 ay önce değiştirdim.Aslında doktorumdan memnundunm ama tansiyon sorunu çıkınca daha donanımlı bir hastaneye git dedi .
Birde doğum odalarını gezmek gerekiyor.Dün annem kadın hastalıklarından ameliyat oldu.Ankara hastanesinde.Doğum bölümüne aldılar.ınan o yeni doğan çocukları koydukları küçük küvezleri görünce çok kötü oldum.ıçlerinde kullanılmış boş şırınga felan vardı.Çok pinpirikli değilimdir ama bence doktoruda doğum yapacağın hastaneyide iyi araştırmak lazım...

evet canım sana kesinlikle katılıyorum.ada hastanesi nato yolunda.mesa hastanesi batkenttemi eğer öyleyse bana çok uzak oluyo.

Mesa hastanesi söğütözünde Armadanın yanında.Ben Bahçelievlerde oturduğum için bana yakın..Doğum bölümü çok güzel,temiz.Doktorumda bana çok güven verdi.Tavsiye ederim.Üstelik ben sorunlu bir hamişim.Tansiyon ve kan sorunu var..

ben özel tdv 29 mayıs'a gidiyorum..nesrin fener doktorum..çok ilgili sıcak bi bayan,memnunum ben..henüz doğumhanesini filan gezmedim ama bi sıkıntı olmassa orda doğum yapmayı düşünüyorum

Ben de Etlik SSK Hastanesine gidiyorum. (ZübeydeHanım)
ve inanın hiç de özel hastanenin ya da özel doktorun eksikliğini hissetmedim kızlar. Sonuna kadar öneririm herkese. ıstediğim zaman gidiyorum, randevu derdi yok bişi yok, enn fazla 1 saatte tüm işlerim bitiyor. Kan, idrar, ultrasona bakıyolar her gittiğimde. Aynı gün (1-max2 saat içinde) sonuçlarım çıkıyor.

Devlet Hastaneleri artık çook güzel. Özelleri aratmıyor kesinlikle. Aynı oda içinde tüm işlerime bakıyolar. Sıra da hemen geliyor. Yalnız Haftabaşı kalabalık olabilir diye duymuştum, Perşembe ya da Cuma gidin.

ınşallah doğumumuda orada yapmayı düşünüyorum. Allah nasip ederse.
Doktorunuzu kendiniz de seçebiliyosunuz.

Sanki kendi özel yerimi anlatıyomuş gibi anlatmışım.. :1rolleyes:
Seviyorumya kaydirigubbakcemile3

ben serdar oguzun muayenehanesine gidiyorum. ayni zamanda kendisi zekai tahirde docent. tahlillerim zekai tahirde yapilio. doktorumdan cok memnunum. cok guleryuzlu ve sen sormadan herseyi ayrintisiyla anlatio. dogum isini henuz konusmadik daha erken die:1rolleyes:
sanirim akayda yapiomus dogumu.tabii sana kalmis istersen zekai tahirde de yapiliomus

ben ferdi çelebiye gidiyorumm .çok memnunum..çok güleryüzlü,şakacı birisi...tek sıkıntım..cinsiyeti 20 haftadan önce sölemem dedi o...onun dışında herşey güzel çokda ilgili....doğum içinde hocamla beraber karar vereceğiz..şuan çok erken dediii..zamanı gelince konuşuruz dediiiyerimseniben

bende ebru saraç'a gidiyorum...çok çok memnunum.....doğumu mesada yadagüvende yapıyor:))))))yeri tunalıda binnaz sok.da

Kusura bakma,bebiş için birşeyler alayım dedim sabahtan beri yoktum,ben yüksek tansiyon hastasıyım ve kanımda bir problem var.Bu nedenle ilk doktorumu değiştirmek zorunda kaldım.Tüp bebek denedikten sonra bebeğime normal hamile kaldım ve çok sevdiğim tüp doktoruma gittim.Genartta dr Aysun Baltacıydı.Fakat problemli bir hamilelik olabilir diye iyi ve donanımlı 24 saat hizmet alabileceğim bir hastaneye git dedi.O dönem çok araştırdım.Doktor bulamadım.Bir arkadaşım bankacı ve bankadaki çoğu bayanı Güven hastanesinde Cemil kaya diye bir doktor doğurtmuş.Bende onu araştırdım.Güvenden Mesaya geçmişti.Sağolsun beni hemen aldılar.Şimdilik 2 kere gittim.Çok memnunum.Mesa bana çok yakın.Bahçelide oturuyorum.ışallah Allah izin verirse orada doğururum.Ama sanırım bu konuda iyi kızların bahsettiği birçok doktor varmış.Haberim yoktu.Bir aksilik olursa bu bilgilerden yararlanırım.Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…