2009 Ekim Anneleri

arkadaşlar ilayımda balgam var çıkaramıyor, bebişim kusamıyorda yutkunmaya çalışıyor hep, yatırınca uyuyamıyor, omuzumda ancak rahat ediyor, antibiyotik kullanmak istemiyorum... napabilirim yardımcı olacak kimse var mı

Fizyolojik serum kullan tatlım. bi kaç damla damlat burun deliklerinden inş açılır. hiç bir yan etkisi yok

teşekkür ederim kızlar, nehiriver suyun işlevin nedir?

gulefsan serum fizyolojik burun tıkanıklığına iyi geliyor biliyorum balgama da iyi geliyor mu?

slm kızlar...
şu takvimleri nasıl yapıyoruz, ticker factorynin sitesine girdim ama bişey anlamadım, varmı bana yardım edecek birikaydirigubbakcemile2

en baştaki kalpli olanı yapayım...
gizem benim yerime sen yaparmısın cnm, baktım ama beceremedim :S
08-10-2009da doğdu ELA EYLÜL

selam kıslarr geçmişi okudum biraz...ben hastaneden geldiğimiz günden berihep kendim baktım oğluma tabii eşimde yardımcı oluyor elinden geldiğince...ayrıca annemler ablamlar bebeğe bakmaya geliyorlar sık sık ama yatıya kalan yok yine kendim bakıyorum...yani aslında bizde hep böyle oluyor herkeskendi bebeğine kendi bakıyor

npım cnm uyutrken tv ızlıceğime açıyom rahman suresını pcden alıyom yanıma hem nınnı gıbı dınlıyorlar hemde bn sızlere yazıom..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…