2009 Ekim Anneleri

gene kimse kalmadı:gitme:boş boş oturmıyım ben de bari..kalkıp duş alıp yasin okıyayım..hepimiz için..

ya kızlar bişey dicem bugün benim kontrol vardı dr çağırdı genel muayene için ama hiç gidesim yok gitmicem dedim sabah kalktığımdan beri ama şimdi kararsız kaldım neyapsam ki

cnm aynı durum benim içinde geçerli biz bugün gidicektik ama yarına ertelendi.yarın ki duruma göre karar vericez. hakkımızda hayırlısı olsun....

ya arkadaşlar, 38 hafta sonuna kadar hiç çatlağım yoktu. şimdi kernımın altı harita gibi oldu. hergün badem yğı kullanmama rağmen geçmez mi bunlar(((

ya arkadaşlar, 38 hafta sonuna kadar hiç çatlağım yoktu. şimdi karnımın altı harita gibi oldu. hergün badem yğı kullanmama rağmen geçmez mi bunlar(((

merhaba biz geldik nasılsınız ne var ne yok?
hoşgeldiniz aybikkk biz beklemedeyiz ya siz nasılsınız..
gene kimse kalmadı:gitme:boş boş oturmıyım ben de bari..kalkıp duş alıp yasin okıyayım..hepimiz için..
Allah kabul etsin cnm.

ya kızlar bişey dicem bugün benim kontrol vardı dr çağırdı genel muayene için ama hiç gidesim yok gitmicem dedim sabah kalktığımdan beri ama şimdi kararsız kaldım neyapsam ki
cnm doktorun çağıdıysa git bence Şeniz

ay bilmiyorum ki ne yapsam bugün tahanın serviside yok onu almaya kim gidecek?? çok kararsız kaldım bi sıkıntım yok aslında aslında çok üşeniyorumakannehir gitsem miki uffff ya ne kararsızım

kızlar selam hastanedeydim şimdi geldim size haber vereyim dedim... evelki gün akşam ince çizgi halinde lekem gelmişti,dün de sabah biraz oldu ve sancılarım vardı... hemen duş aldım ve doktorumu aradım. bana gelmemi söyledi. gittim ve alttan muayene ettiakannehir çok kötü değildi muayene ama iyi de diyemem... sonra nst de bebeğimin kalp atışları çok düştü panik oldular ve şeklimi değiştirdiler...
o zaman kuzumun kalbi düzeldi ama yatış verdiler bu sefer... gece çok az sancım vardı... bu sabahta ultrasonda herşey normal dediler doktorum 21'inde alma taraftarı biraz daha büyüsün ne kadar durursa kardır diyor... bende aynı fikirdeyim... ama şu bir hafta içinde tekrar bir şikayetim olursa hemen alacak bebişi... umarım olmaz... bu arada doğuma kadar annemde kalacağım bizim ev 4. katta ve asansözr yok malesef... ama annemde internet var :teytey: şimdi biraz dinleneyim sonra tekrar gelirim opuyorumnanaktan

unutmusum canim...bende simdilik hicbir gelisme yok malesef....

sana da bugünü seçmiştim ya hatırlamıyon mukaydirigubbakcemile3 ama sen de tutmadı sanırım:uhm:

dualarim seninle canim..Allah yardimcin olsun insaallah...

gecmis olsun canim...hakkinda hayirlisi neyse o olur insaallah...

geçmiş olsun kuşum iyi olmanıza sevinidm rabbim saglıklı dogum versin inşalla hgüsel haberlerini bekliyoz kuşumopuyorumnanaktan

geçmiş olsun. inş. hiç bir sıkıntın olmadan kucağına alırsın bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…