2009 Ekim Anneleri

nurefsancim benim bir arkadasiminda acilmasi olmamisti ama keseyi doktorlar patlainca suyu geldikce acilmasi olmus ve normal dogum yapti..suyun geldikce acilman oluyormus diye biliyorum ben..insallah o kadar sanciyi cekipte sezeryan olmayiz bizde..en azindan sezeryan olacaksam en basindan olayim diyorum hem sanci cek saatlerce sonra bosa gitsin sezeryana gir cok aci...

pek bi acıklama da yapmadı.
korkuyorum.saat 3:30 bekliyorum
inş ciddi bişey yoktur.dualrınızı bekliyorum.acil sezeryan gerekebilirmiş.

mehaycım nurefşancımgünümüz sizinle aynı...ben 14 ekimde sezeryana giriyorum ama nedense içime siz benden önce doğurcakmışınız gibi doğuyo ona göre...benden önce doğurursanız...zeynep demişti dersinizkaydirigubbakcemile3

hay agzini opeyim yaaaaŞeniz insallah
peki icine ne zaman dogacak gibi geliyor benimki mesela???kaydirigubbakcemile3yani bu hafta sonu dogarmi yoksa haftaya mi??:nazar:

kızlar az önce hastanede kontrolumuz vardı.
doktorum amniyo sıvısının bulanık oldugunu ve partiküller oldugunu söledi.
bir kac tahlil yaptırmam gerektiğini söledi
kan ve idrar tahlili verdim
sonucları 3:30 da alacagız.
korktum biraz ,moralim bozuldu
bu haftaya kadar her sey normal di .inş önemli bi problem yok tur .

canım bence korkma en kötü ihtimalle bebeği almamız gerek derler...e desinler...38. haftan bitmek üzere..ne düşünüyosun,hiç takmakaydirigubbakcemile5Allah sağ salim kavuştursun inşallah:Saruboceq:

hay agzini opeyim yaaaaŞeniz insallah
peki icine ne zaman dogacak gibi geliyor benimki mesela???kaydirigubbakcemile3yani bu hafta sonu dogarmi yoksa haftaya mi??:nazar:

eveeeet...bi düşüniyim...mehayım senin p.tesi olabilirkaydirigubbakcemile3nurefşan da salı olsun...ben de çarşamba uygun mukaydirigubbakcemile3

şaka maka içime öyle doğuyo,yani benden önce kuzularınıza kavuşcanız,ne zaman bilemem ama, inşallah tutar mehayım:Saruboceq:

canım bence korkma en kötü ihtimalle bebeği almamız gerek derler...e desinler...38. haftan bitmek üzere..ne düşünüyosun,hiç takmakaydirigubbakcemile5Allah sağ salim kavuştursun inşallah:Saruboceq:

inş.canım allah herkesin bebeğini kucagında görmek nasip etsin.

41+4.haftam 27/28ekime geliyor yani senden sonra:)
evet bekleyisin belirsiz olmasi cok zor her an hersey olabilir dusuncesi ve gunlerin gecipte hicbirsey olmayisi....
evet benimde karnim kasiliyor sancisi ama dogum sancisi belden gelirmis ve siddetli olurmus oyuzden bende onemsemiyorum karnimdaki kasilmayi...
yuruyus falan yapiyormusun..ben 1 haftadir duzenli 1 saat yuruyorum ins. bir faydasi olur

bendede yalanci sancilar var canim kasilmalar siddetini arttirdi bugunlerde dun aksam cok kasilma oldu karnimda bebek kasildikca karnim patlayacak gibi oldu ve cok aci cektim ama dogum sancisi olmadigi icin hastaneye gitmedim ...ama dua ettim ne olur olsun artik diye..bu belirsiz bekleyis insani cok strese sokuyor yaaaa...:çok üzgünüm:sanada benden once tarih vermisler bu gidisle en son ben dogurucam topikte...cok strese girdim bu ara bir an once dogsun istiyorum artik...

hosbulduk bitanem nasilsinnŞenizŞenizŞeniz

cok sikici degilmi??bende senle ayniyim biliyorsun canim...benimde ne sanci var ne baska bir belirti dogum icin..karnim cok aciyor gerginlikten sadece..benimde 21 ekime kadar olmassa 22 ekimde sunni sanci vericekler sana ne dedi doktorun??

iyiyim mehayımm ütü yapıyordum
sen nasılsın oglusun nasıl
bitanem birazdan kont. gidecez doktora bakalım

amin canım .allah tüm hamileleri ve bebişlerini korusun.sonucları alınca yazarım inş.
simdi evdeyiz. bişeyler atıştırıp cıkacagız tekrar hastaneye. görüşürüz.
hoscakalın .

güzel haberlerle dönersin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

nurefsan mehay dua edin yalancı malancı sancılarınız var benim tık yok hazırlık bile yapmıo yani kuzum sadece kalcamda üstüne bastıkca batma oluo feci onunda dogumla ilgisi yok surda kalmış 4 gün ne sancı var ne kanala girdi bakalım yarın dr a gitcez belki sezeryan tarihi alcam

ayyy zeze insallah kiz valla su an dogum yapacagim gun bana okadar uzak geliyor ki ...
insallah dedigin gibi olur

mehaycım nurefşancımgünümüz sizinle aynı...ben 14 ekimde sezeryana giriyorum ama nedense içime siz benden önce doğurcakmışınız gibi doğuyo ona göre...benden önce doğurursanız...zeynep demişti dersinizkaydirigubbakcemile3

bazisindA etki ediyor bazisinda etki etmiyor demekki...pek bi bilgim yok...sizin ulkede tercih hakki varmi burda olum sinirina gelene kadar sezeryan yok oyuzden onlar nediyecekse o olacak..Allahim ins. kendiliginden gelirde suni sanci falan ugrasmayiz...

nurefsancim benim bir arkadasiminda acilmasi olmamisti ama keseyi doktorlar patlainca suyu geldikce acilmasi olmus ve normal dogum yapti..suyun geldikce acilman oluyormus diye biliyorum ben..insallah o kadar sanciyi cekipte sezeryan olmayiz bizde..en azindan sezeryan olacaksam en basindan olayim diyorum hem sanci cek saatlerce sonra bosa gitsin sezeryana gir cok aci...

canim yaa bebegin sagliklidir insallah....haftan iyi acil sezeryan bile olsan bi problem olmaz ins.

pek bi acıklama da yapmadı.
korkuyorum.saat 3:30 bekliyorum
inş ciddi bişey yoktur.dualrınızı bekliyorum.acil sezeryan gerekebilirmiş.

eveeeet...bi düşüniyim...mehayım senin p.tesi olabilirkaydirigubbakcemile3nurefşan da salı olsun...ben de çarşamba uygun mukaydirigubbakcemile3

şaka maka içime öyle doğuyo,yani benden önce kuzularınıza kavuşcanız,ne zaman bilemem ama, inşallah tutar mehayım:Saruboceq:

insallah yavrukusum yaaaadelikafadulden
pazartesi uygundur:lepi:

hanımlar ben duş alıp yasin okuycam..bugün kızımla aynı bedende son cumamızopuyorumnanaktanAllah kabul etsin tüm dualarım hepimiz içinkaydirigubbakcemile5...

hayırlı cumalar sizea.s.

yaa canim senin yine sezeryan isteme hakkin var ya bizim yerimizde olsaydin taaa 3 hafta beklemek zorunda olacaktin.
moralini bozma sezeryan olsun bosver hayirlisiyla kizina kavusmak var sonunda...
yuruyus yapiyormusun...hurmayida tavsiye ederim..

nurefsan mehay dua edin yalancı malancı sancılarınız var benim tık yok hazırlık bile yapmıo yani kuzum sadece kalcamda üstüne bastıkca batma oluo feci onunda dogumla ilgisi yok surda kalmış 4 gün ne sancı var ne kanala girdi bakalım yarın dr a gitcez belki sezeryan tarihi alcam

X