2009 Ekim Anneleri

günaydın kızlar

ninni dinliyorum

ailemiseviyorum. da isme göre ninni çalıyor,

çok hoş opuyorumnanaktan

benim doğum pazartesi , sezercik

oğluşumu görmek istiyom bir an önce
:gitme:

saglıkla kucagına alırsın inş. cnm oglusunuu
bende gormek isttyrmmmm:asigim:

günaydın kızlar kahvaltı hazırlıyorum şimdi babamız gelcek kahvaltıya kahvaltı yapcaz..
ee sizlerde ne var ne yok..
offf yaa
benim içinde günler geçmek bilmiyor..

Günaydın Tatlı Ekim Anneleri a.s. a.s.

Size haber vermek istedim Nehiriver arkadaşımız doğum yaptı çok şükür..Mete Asrınımız küçük yakışıklı dünyaya geldi..Şuan için bu kadarcık bilgim var hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.Nasipse 23 Ekimde bizim doğum tarihimiz olacak Allah hepimizin yardımcısı olsun a.s. a.s.

nehiriver ve aybikeee göünüzaydınnn. ayy ne güzel onlarda kavuştuu gerçekden azaldıkk bende buralardayım daa kızlarrrr......doğurmadım henüz salı günkü muayeneyi bekliyorum açılma yok ve kanala inmemişse sezeryan yapıcazz...

kızlar ben şu an hastanedeyim saat 11:41 de normal doğum yaptım, kızım DEFNE 4020 gr 52 cm şu an ikimiz de iyiyiz daha sonra tekrar girer bilgi veriririm sevgiler hepinize........

Allah bagislasin canim gozun aydin masallah tombis bir bebek getirmissin dunyaya :))

selam kizlar...
kontrole gittim geldim....
tansiyonum olculdu ,bebegin hareketleri nasil diye soruldu,elle karnima bakildi,bebegin kalp atisi dinlendi,ve sorun varmi diye soruldu vee kontrol bitti:KK43:
haftaya cumaya kadar dogurmazsam yine ayni kontrol olacak....

hoşgeldin mehayım a.s.
hosbulduk bitanem nasilsinnŞenizŞenizŞeniz
selam kizlar...
kontrole gittim geldim....
tansiyonum olculdu ,bebegin hareketleri nasil diye soruldu,elle karnima bakildi,bebegin kalp atisi dinlendi,ve sorun varmi diye soruldu vee kontrol bitti:KK43:
haftaya cumaya kadar dogurmazsam yine ayni kontrol olacak....

cok sikici degilmi??bende senle ayniyim biliyorsun canim...benimde ne sanci var ne baska bir belirti dogum icin..karnim cok aciyor gerginlikten sadece..benimde 21 ekime kadar olmassa 22 ekimde sunni sanci vericekler sana ne dedi doktorun??

evet mehay oldukca sIkici ve moral bozucu...41+4.haftaya kadar dogmazsa suni sanciyla dogum yapilacakmis..ama benim bunlari dusunmem icin cok erkenmis buyuk ihtimalle ozamana kadar dogum yapmis olurmusum vs...
dogum haberlerine biryandan cok seviniyorum bir yandan gordukce iyice sabirsizlaniyorum..bende yalanci sancilar basladi ama kisa sureli oluyor..
onun disinda bi belirti yok ...
dun arkdasim anlatiyor 40+3.haftamda hicbirseyim yoktu doguramayacagimi dusunurken bir anda sancim basladi dedi..bunu duyunca biraz umutlandim ama hayirlisi bakalim

hosbulduk bitanem nasilsinnŞenizŞenizŞeniz

cok sikici degilmi??bende senle ayniyim biliyorsun canim...benimde ne sanci var ne baska bir belirti dogum icin..karnim cok aciyor gerginlikten sadece..benimde 21 ekime kadar olmassa 22 ekimde sunni sanci vericekler sana ne dedi doktorun??

selam kızlar nasılsınız

ya dogum yapanlara baqıodum zuzu da sezeryan olmuş nedenini bilen var mı merak ettim

kızlar ben şu an hastanedeyim saat 11:41 de normal doğum yaptım, kızım DEFNE 4020 gr 52 cm şu an ikimiz de iyiyiz daha sonra tekrar girer bilgi veriririm sevgiler hepinize........

maşallah maşallah:nazar::nazar: en kıdemlimiz doğum yapmış nihayethihoyyyt hem de normalopuyorumnanaktançok sevindim ya...darısı bekleyenlerin başına hadi inşallah:Saruboceq:

evet mehay oldukca sIkici ve moral bozucu...41+4.haftaya kadar dogmazsa suni sanciyla dogum yapilacakmis..ama benim bunlari dusunmem icin cok erkenmis buyuk ihtimalle ozamana kadar dogum yapmis olurmusum vs...
dogum haberlerine biryandan cok seviniyorum bir yandan gordukce iyice sabirsizlaniyorum..bende yalanci sancilar basladi ama kisa sureli oluyor..
onun disinda bi belirti yok ...
dun arkdasim anlatiyor 40+3.haftamda hicbirseyim yoktu doguramayacagimi dusunurken bir anda sancim basladi dedi..bunu duyunca biraz umutlandim ama hayirlisi bakalim

bendede yalanci sancilar var canim kasilmalar siddetini arttirdi bugunlerde dun aksam cok kasilma oldu karnimda bebek kasildikca karnim patlayacak gibi oldu ve cok aci cektim ama dogum sancisi olmadigi icin hastaneye gitmedim ...ama dua ettim ne olur olsun artik diye..bu belirsiz bekleyis insani cok strese sokuyor yaaaa...:çok üzgünüm:sanada benden once tarih vermisler bu gidisle en son ben dogurucam topikte...cok strese girdim bu ara bir an once dogsun istiyorum artik...

kızlar az önce hastanede kontrolumuz vardı.
doktorum amniyo sıvısının bulanık oldugunu ve partiküller oldugunu söledi.
bir kac tahlil yaptırmam gerektiğini söledi
kan ve idrar tahlili verdim
sonucları 3:30 da alacagız.
korktum biraz ,moralim bozuldu
bu haftaya kadar her sey normal di .inş önemli bi problem yok tur .

mehaycım nurefşancımgünümüz sizinle aynı...ben 14 ekimde sezeryana giriyorum ama nedense içime siz benden önce doğurcakmışınız gibi doğuyo ona göre...benden önce doğurursanız...zeynep demişti dersinizkaydirigubbakcemile3

X