2009 Ekim Anneleri

valla doğurcam bişekilde.bebeğin kemık yapısı farklı cunkü elastık oluyomus bıde 1cm acıklıkla doğurulmuyokı.anama cektım sanırım 4cm acıklıkla bıhafta gezmıs :) sımdı 4cm doğuma alıyolar . herseyı pozitif düşünüyom hayırlısı bakalım.

annen nsasıl dolaşmış 4 cm lik açıklıkla insan yolda düşürecem diye korkar sanki:))))))))

işte son 10 gün enerjik oluyomuş anneler. bu enerjiyi çok gezerek veya temizlik yaparak harcamayın çünkü bu enerji bize doğumda gerekli olacakl enerjiii..

yok valla evı ... göturuyo.pazartesı kadın gelcek. yapmıyom bısey.bide bn dun acılma var mı dıye baktığında doktor parmağını soktu o catı muaynesı değimi kafamçokkarıştı bn anlamadım sımdı bısey acıklığı söyledı cünkü

bgun kendimi cok enerjik hissediyorum ..butun evi silip supuresim var..ve yapmam da gerekli fakat enerjiyi doguma saklamak daha mantikli tabikaydirigubbakcemile5
ne belim agriyor ne sancim var..butun agrilar kesildi 3 gundur..

işte son 10 gün enerjik oluyomuş anneler. bu enerjiyi çok gezerek veya temizlik yaparak harcamayın çünkü bu enerji bize doğumda gerekli olacakl enerjiii..

bgun kendimi cok enerjik hissediyorum ..butun evi silip supuresim var..ve yapmam da gerekli fakat enerjiyi doguma saklamak daha mantikli tabikaydirigubbakcemile5
ne belim agriyor ne sancim var..butun agrilar kesildi 3 gundur..

canım, benim de geçen hafta çıok ağrım vardı. ama 3-4 gündür kesildi. doktor sancın yok herşey normal dediğinde sordum ağrılarım var ama diye.. o da bana yer değiştiriyordur ağrıların ondandır dedi.. bugün gene hafif ağrım var gibi...

yok valla evı ... göturuyo.pazartesı kadın gelcek. yapmıyom bısey.bide bn dun acılma var mı dıye baktığında doktor parmağını soktu o catı muaynesı değimi kafamçokkarıştı bn anlamadım sımdı bısey acıklığı söyledı cünkü

yok talım o açılma kontrolü ben doktora sormuştum çatı muayenesimiydi bu diye o da bana yok çatı muyanesi daha acılı bişey dedi... açılmayı sadce 2 parmağıyla bakıyo...

günaydın canım iyiyiz çok şükür ne sancı var ne bişey.. içimde kaacak bu çocuk çıkmayacak galiba:)))
sorma. al benden de o kadar..

günaydın şeker anneler.. off mıde yanmam basladı yine..cok yorgunum sürekli uzanmak istıyorum.
herkes nasıl
benim de dün midem yanıyodu maden suyu iç rahatlatır..
evet canım aaynı şey
kaydirigubbakcemile3

yok talım o açılma kontrolü ben doktora sormuştum çatı muayenesimiydi bu diye o da bana yok çatı muyanesi daha acılı bişey dedi... açılmayı sadce 2 parmağıyla bakıyo...

çatı nasılmıs kız? kafamçokkarıştı bılen var kızlar? nebılıyım bana hersey normal dedi bebek donmus. heran doğurursun deyınce bn catı bu heralde dedım

hadi ya..
tek parmakla olunca açılma kontrolu iki parmakla olunca çatı muayenesi miymiş.
kafamçokkarıştı
ben de o tarz bişi atlattım naaptı acaba..
tüm elini kullandı gibime gelmişti benim ama
:kedi:

sorma. al benden de o kadar..

benim de dün midem yanıyodu maden suyu iç rahatlatır..

evet canım aaynı şey
kaydirigubbakcemile3

zeynocan catı mı kıs parmak olayı ? sen bılıyon bak :) kıskıs gülmüşündelikafadulden zor yurudum o muayneden sonra bırkacsaat akannehir

hadi ya..
kafamçokkarıştı

valla banada butun elını soktu gibi geldi kafamçokkarıştı cok canım yandımafoldumben

çatı nasılmıs kız? kafamçokkarıştı bılen var kızlar? nebılıyım bana hersey normal dedi bebek donmus. heran doğurursun deyınce bn catı bu heralde dedım
çatı muaynesini daha olmadım ama açılma varmı diye bakılan şey farklı onu biliyorum..
hadi ya..
kafamçokkarıştı

canım 2 poarmakla yapılan açılma vardı diye bakılıyo... tek parmakla bakılan bişey yok. çatıya nasıl bakılıyo bilmiyorum.... ama 2 parmaktan fazlası giriyoki demekki acılı oluyo diye düşünüyorum

çatı muaynesini daha olmadım ama açılma varmı diye bakılan şey farklı onu biliyorum..

canım 2 poarmakla yapılan açılma vardı diye bakılıyo... tek parmakla bakılan bişey yok. çatıya nasıl bakılıyo bilmiyorum.... ama 2 parmaktan fazlası giriyoki demekki acılı oluyo diye düşünüyorum

delikafadulden valla bısey girdi işte cok cnm yadı yuruyemedım. bide akıntı yada kanama olabılır dedı normal bunların olması dedı ama suyun falan gelırse yada cok kanama hemen gel dedı :1ninca:

valla banada butun elını soktu gibi geldi kafamçokkarıştı cok canım yandımafoldumben

belki sana çatı muaynesi yapmıştır... bi,lmiyorum canım..sen açılmayı söyleyince ben sadece açılmaya bakmış diye düşündüm. çatın müsait falan dediyse çatı muaynesidir

niye sormadınız çatı muaynesimi diye? tek soran meraklı turşu benim galiba? acaba doktor ondanmı tuhaf baktı bana:))))))

belki sana çatı muaynesi yapmıştır... bi,lmiyorum canım..sen açılmayı söyleyince ben sadece açılmaya bakmış diye düşündüm. çatın müsait falan dediyse çatı muaynesidir

bana çatı demedı hatta bısey demedı. soyun dedı varmı acılma soyundum kuzu gıbı kaydirigubbakcemile3 bıraz canın yancak dedı taktı eldıvenlerı ıyyğğkkk benı bıtırdı sonrada valla bılmıyom doğurcakmısım en gec 15 gune yada heran bılmıyom delikafadulden hem korkuyom hem korkmuyom cok tuhaf oldum bn sımdıakannehir

X