2009 Ekim Anneleri

ben uyumaya gidicem azcık gece gene 4.30 da anca uyuyabildim..inşallah hayırlı haberler gelir doğuran annişlerimizden..birde seldusu merak ettim gece sancım var demiş sonra haber gelmemiş..CADIARZU

kimse yok :KK43:((( yaa benim bir saattir 10 dakkada bir acaip kasılmalarımoluyor dakka tutuyorum suanda 10 dakkada 8 dakka da bir sancı giriyor..uzman tv de 10 dakkada 3 kez girerse diyor..bekleyeyim bakalım nolacak.....

delikafadulden

kizlar ekim ayina girdik diye oyle mutluyum ki:)
yerimde duramiyorum bu nasil bir heyecanmis boyle yaaa
acaba nezaman dogacak?nasil olacak?
kafamda bir suru soru
acayip dalginim..
insaallah bende kizimi hayirli olan vakitte kucagima alirim 16 gun gozumde buyuyor...
ben de çok heycanlıyım cici yaaopuyorumnanaktan
gunaydın kızlar

ben gıdıyorum allahın iznıyle oglen saat 2 gıbı sezercık olcam nihana msj atarım dualarınızı esırgemeyın

hakkınızı helal edın öprum hepınızı byyyyyyyyyyyyyyy

Alah yardımcın olsun nisannurr..güzel hbrler bekliyoruss

kızlar oğlumuz doğduuuu miracımız aramızda artıkkk anneside kendiside iyi maşallah :nazar::nazar: darısı başınızaa a.s.

:sm_cool: maşallaahh ikisindede..sana da teşekkürler hbr werdiğin için yengeç..slmımızı söle..çabuk toparlanıp gelsinler buraayopuyorumnanaktan

günaydın kızlar bu arada..çok duygusalım bugün..bi de heycanlı..bi de neşeli:))) hepsi bi arada nası oluyosa:))ananemiz geliyo ankaraya yolda..beraber bekliyces artık kuzumuzu..iişallah çok bekletmes kuzum bizi..

gunaydın kızlar

ben gıdıyorum allahın iznıyle oglen saat 2 gıbı sezercık olcam nihana msj atarım dualarınızı esırgemeyın

hakkınızı helal edın öprum hepınızı byyyyyyyyyyyyyyy

canım benim hayırlı doğumlar nasip etsin rabbim .

günaydın kızlar bu arada..çok duygusalım bugün..bi de heycanlı..bi de neşeli:))) hepsi bi arada nası oluyosa:))ananemiz geliyo ankaraya yolda..beraber bekliyces artık kuzumuzu..iişallah çok bekletmes kuzum bizi..

gozun aydin zuzu.ohh annenle rahat rahat bekleyin artik minnosunuzu :hulya:

Günaydın kızlarrropuyorumnanaktan

yaaaa az önce farkettim dün akşam otururken içerden bi ses gelmişti eşimde bende ne oldunu anlayamamıştık, sabah farkettikki girişte duran vestiyerin boy aynası tam ortaa yerinden çatlamış, çatlak halde duruyo, durup dururken olacak işmi yaaa, ayna çatlaması iyi değil derler demek bilgisi olan nolur sölesin...

zuzum dün kontrolün nası geçti, geçmişe bakamadım henüz yazdın mı???

yaaaa az önce farkettim dün akşam otururken içerden bi ses gelmişti eşimde bende ne oldunu anlayamamıştık, sabah farkettikki girişte duran vestiyerin boy aynası tam ortaa yerinden çatlamış, çatlak halde duruyo, durup dururken olacak işmi yaaa, ayna çatlaması iyi değil derler demek bilgisi olan nolur sölesin...

olumlu dusun bence.bisi olmas :CüvCüv:

çatlıycağı warmış çatlamış..iyi diil tebi masraf çıkmış durduk yerekaydirigubbakcemile3 ööle batıl batıl şeylere kafa takıp canımı sıkma kaydirigubbakcemile

günaydın arkadaşlar

zuzucum hayırlı yolculuklar annişine
yerimseniben

saol cücümmm

zuzum dün kontrolün nası geçti, geçmişe bakamadım henüz yazdın mı???
annattımm bul da oku kaydirigubbakcemile2

ay siz doğrumaaya basladınız heycan bastı banada 10gün sonra her an gelebilir dedi çok heycanlıyım allah sağlıklı doğumlar nasipetsin herkese

olumlu dusun bence.bisi olmas :CüvCüv:

ayy ne bilim yaaa şaşırdımkafamçokkarıştı

çatlıycağı warmış çatlamış..iyi diil tebi masraf çıkmış durduk yerekaydirigubbakcemile3 ööle batıl batıl şeylere kafa takıp canımı sıkma kaydirigubbakcemile

saol cücümmm

annattımm bul da oku kaydirigubbakcemile2

zuzumm yaaaa masrafından geçtim ne bilim beynim döndü-tatlicadiarzu-
dün 3 komşum gelmişti şura şölemi bura bölemii dedilerdii nazarmı değdirdiler aceppkaydirigubbakcemile3

geçmişe kavaltımı edimde ondan sonra bakcem cicim...

X