2009 Ekim Anneleri

gizemcim benimde iki sepet ütüm oldu Allahım nasıl ütülenecek bunlar diye diye iyice biriktirmişim bakalım hayırlısı bugün bende niyetleneyim bari :kedi:

benim aynen üstten aşşaya indi belli oluyor üst tarafım göğsüme baskı yapıyordu şimdi orası boşaldı ben hissediyorum yani ama doktor alarm vermedi bu konuda herşey normal ilerliyor dedi sadece..çok açıklayıcı konuştu yani :umursamaz:

ay o sölemesede sen sormadınmı inmişmi kanala diee

gulican o toplanmaları bende anlamıyorum canım..yani yeni yeni hıı bumu demeye başladım:))) o toplanmalar sertlikler sancıymış işte..ne cahil hamişşiz:)))

Ayy cahillik başa bela, poposunu dayıyo gib, acaba o mu oluyo toplanma. Ben diğer topiclere gidiyim de bi doğuranlara bakıyım. Yazmışlardır belkim :eek:

benim aynen üstten aşşaya indi belli oluyor üst tarafım göğsüme baskı yapıyordu şimdi orası boşaldı ben hissediyorum yani ama doktor alarm vermedi bu konuda herşey normal ilerliyor dedi sadece..çok açıklayıcı konuştu yani :umursamaz:

Yaa sanki bende geceden beri ben de öyle hissediyorum, ya da hissetmek mi istiyorum CADIARZU
Senin dr. da benimki gibi açıklayıcı konuşuyo hakkaten kaydirigubbakcemile3 Deseler ya kanala girmiş, üç vakte kadar doğar diye sırnaşık şey

accık tepinsek kolbastı filan oynasak bu bebekler inmezlermi ki ayh:)))))))

Ben de oğluşum hareket ederken accık yukardan bastırıp yolu tarif etsem mi diyorum kaydirigubbakcemile3

yan olsa anlardın canım ya..yanları dolumu..iki yanın birden dolu olurdu 50 cmlik şey ...bence inmeye başladı iişallah yani

Aaa dooru diyon zuzum hala tek tarafım dolu, yan dönmüş olamass bence de kaydirigubbakcemile3
Yaw acaba 2. bebişe de bööle hiç bişeyden anlamayan hamiş mi olcam ben yaaa offf :nazar:

fıstık annişler günaydınlar iş yerinde son 2 günüm ne güzel ohhh melekleriniz nasıl bakalımm zemuszemus

Senin dr. da benimki gibi açıklayıcı konuşuyo hakkaten kaydirigubbakcemile3 Deseler ya kanala girmiş, üç vakte kadar doğar diye sırnaşık şey
öyle hakkaten ama söylemesnler napalım bizde bebişlerimizi süprüz olarak doğururuz..kaydirigubbakcemile3

Aaa dooru diyon zuzum hala tek tarafım dolu, yan dönmüş olamass bence de kaydirigubbakcemile3
Yaw acaba 2. bebişe de bööle hiç bişeyden anlamayan hamiş mi olcam ben yaaa offf :nazar:

hee sen birinciyi hallettin ikincinin hesabını mı yapıosun..helal walla ne diimm kaydirigubbakcemile3

canım o tekk taraf bebein poposu..bütün karnın taş gibi oluo tam karşı tarafı da doluyo gibi..o kasılma işte..peryodik olursa gel dedi dr sancı bu dedi.aynı anda adet ağrısı gibi de ağrı oluyomuşş.

gülicann sabahtı dalmışımmm canım 7 de de kocişle beraberrr kalktım çok lazım gibi uyuyamadımmm yaa gece 3 buçuktu daha ben burallardaydımm ezan okunduğunda yatakta dönüp dolanıyodumm neysemm öle işte

bernacım kalk kıs kalk yap ütülerini ben hiç biriktirmiyomm ne olur ne olmazzz sakata gelmeyelim aman haa nemelazımm hastaneden çıkıp gelcez millett gelcek aman yarebbim kalk kız kalkk bitirr ütüleri sabah serinliğinde :eek:

hee sen birinciyi hallettin ikincinin hesabını mı yapıosun..helal walla ne diimm kaydirigubbakcemile3

canım o tekk taraf bebein poposu..bütün karnın taş gibi oluo tam karşı tarafı da doluyo gibi..o kasılma işte..peryodik olursa gel dedi dr sancı bu dedi.aynı anda adet ağrısı gibi de ağrı oluyomuşş.

Yaw işte benim bütün karnım hiç taş gibi olmuyo ki. Yani ben hiç hissetmedim. Bu çocuk nası çıkcak ki mafoldumben

Yaw işte benim bütün karnım hiç taş gibi olmuyo ki. Yani ben hiç hissetmedim. Bu çocuk nası çıkcak ki mafoldumben

bianda başlıyıwerir cnm..benim de yeni yeni başladı..hem bakk inmişse seninkisi gelmesi daha yakın demek bu..ii düşünnn...

gülicann sabahtı dalmışımmm canım 7 de de kocişle beraberrr kalktım çok lazım gibi uyuyamadımmm yaa gece 3 buçuktu daha ben burallardaydımm ezan okunduğunda yatakta dönüp dolanıyodumm neysemm öle işte

bernacım kalk kıs kalk yap ütülerini ben hiç biriktirmiyomm ne olur ne olmazzz sakata gelmeyelim aman haa nemelazımm hastaneden çıkıp gelcez millett gelcek aman yarebbim kalk kız kalkk bitirr ütüleri sabah serinliğinde :eek:

Ben de bugün senin gibiyim valla 3-4 saat uyudum. Zombi gibi bilgisayar başında takılıyorum mirmirmirmir

Yaw boşver ütüyü falan doracık doğsun da gelen misafirler bişiy demes merak etme.

Kısslar benim hamilelik kitabında diyoki sancılar ilk başladığında, oturup da sıklaşmasını beklemeyin, bişeylerle oyalanmaya çalışın. Mesela eve dönünce yemek için bişeyler pişirip dolaba koyun. Ben sancıyı anladım da daha beklerken yemek yapcakmışım kaydirigubbakcemile3

off bu saat oldu kimseler yokk..gece de yatmak bilmiolar..çen çen çenn gewezeler:)))

gülicann :roflol: ne yemeği kısss ne yemeği :roflol:

zuzumm akşam oturuyolar sabah yatıyolarr maşallah bizim hamişlere valla :dance:

bianda başlıyıwerir cnm..benim de yeni yeni başladı..hem bakk inmişse seninkisi gelmesi daha yakın demek bu..ii düşünnn...

Ayy inşallah. En kötü 12 Ekim'de sezeryan yapcak zaten. Kısmet bakalım beklicez. 41. haftanın bitimi olmuş oluyo o tarih, daha fazla bekleyemeyiz dedi bana akannehir

gülicann :roflol: ne yemeği kısss ne yemeği :roflol:

zuzumm akşam oturuyolar sabah yatıyolarr maşallah bizim hamişlere valla :dance:

Ne biliyim ben patlıcan musakka düşündüm, her daim patlıcanları hazır tutuyom dolapta :roflol::roflol::roflol:

gizemcim valla haklısın ama içimden gelmiyor yaw üffff :kedi:
nisannur hayırdır canım niye canın sıkkın bu kadar.. :uhm:
kızlar bende yatmaya gidicem yaa sonra kalkar ütü falan yaparım diye umut ediyorum kaydirigubbakcemile3

X