2009 Ekim Anneleri

kizlar biraz once tuvalete gidince farkettim akintim olmus ama normalden daha fazla ic camasirimi baya islatmis..bu dogumun yaklastiginin bi habercisi olabilirmi???
2 gundur belimde cok fena agriyor zaten...

sadece fazlamı yoksa değişikmi?? su gibi mi mesela..yada ne bilim ((bu kelimeye de gıcığım ama)) sümüksü denen gibi mi..

gülicancım normal doğum yaparsan Allah kısmet ederse... yıkanmanda sakınca yokmuş. hatta sütün iyi gelsin diye ılık duş almanı tavsiye ediyolarmışşş

canım orda duş almalık bi durum olmaz sanmam..normal doum olursa ertesi gün ewine gelince alırsın duşunu..sezercikse zaten öle hemencik yıkanılmıyo..kanama filan oluncada hemşireler silip temizliyo

Ben yine de kapalı bi terlik, bi de parmak arası koyayım bari. Nolur nolmass a.s

nurefsan bende de arttı bu hafta kağıt peçete koyuyorum
geçen haftaya kadar tuvalet kağıdı sıkıştırıyodum yetiodu ama şimdi hamur oluyor yetmiyor mecburen kağıt peçeteye geçiş yaptık irencim:kedi:

pamuklu günlük pedlerden kullansana canım..hem parçalanma filan gibi bi sorun da olmaz..

SELAM kızlarr biz geldik kızımla..
bugün çok işim var yaamutfak dolaplarını silicem kullandığım mutfak malzemelerini çamaşır suyuna basıcam sonra da yıkıcam acaba mutfak dolaplarını neyse silsem daha iyi olur ya..

aybikesagol canim cevabin ici demek ki normal?doktoruna soyledin mi peki bunu ?hani dogumunun yaklastiginin habercisi gibi birseyler dedimi:)?

nurefsan bende de arttı bu hafta kağıt peçete koyuyorum
geçen haftaya kadar tuvalet kağıdı sıkıştırıyodum yetiodu ama şimdi hamur oluyor yetmiyor mecburen kağıt peçeteye geçiş yaptık irencim:kedi:

evet canim eminim akinti zaten kokusu var herzaman ki gibi seffaf renk ama bu sefer fazla gelmis iccamasirimi islatmis...

anam dur hemen bisize heyecan yaptırma hemşire bana bardaktan boşalırcasına gelirmiş su akıntıdır ooo delikafadulden

SELAM kızlarr biz geldik kızımla..
bugün çok işim var yaamutfak dolaplarını silicem kullandığım mutfak malzemelerini çamaşır suyuna basıcam sonra da yıkıcam acaba mutfak dolaplarını neyse silsem daha iyi olur ya..

elifçim mutfak dolaplarının kapaklarının özellikle dışı çok yağ olduğundan yağ-çöz çok güzel temizliyor, içleri için daha hafif bişey kullanabilirsin

sarı cif var sprey oda çok güzel temizledi yağ çözgillerden zaten..
çamaşır suyu direkt kana karışıyor dikkat et gülüş..
zuzucum sevmiorum ben günlük pedleri :S
nurefsancım akıntı meselesini sordum normal dedi..doğum habercisi fln gibi bi terim sölemedi valla:umursamaz:

himm tamm canim bende netten baktim rengi pembemsi kahverengi olunca dogum habercisi oluyormus..benimkisi seffaf ..

sarı cif var sprey oda çok güzel temizledi yağ çözgillerden zaten..
çamaşır suyu direkt kana karışıyor dikkat et gülüş..
zuzucum sevmiorum ben günlük pedleri :S
nurefsancım akıntı meselesini sordum normal dedi..doğum habercisi fln gibi bi terim sölemedi valla:umursamaz:

slm kızlar kkya girene kadr canım çıktı hata veriyo sürekli
doğuran yok dimi :))))

slm kıslar ya kalbim cok mu temiz acaba ??? az önce wc den cıktım cok fazla akıntım vardı dedimki su kadınlar klubine gireyim de bi sorayım kıslara benim gibi olan var mı diye bi actımsiz de ondan bahsediyorsunuz opuyorumnanaktan

ayni durumu yasamisiz canimkaydirigubbakcemile3
benimde akintimda artis var acaba 1 /2 hafta icinde doguracagimda habercisimi diye dusundum?ama normal sanirsam..

slm kıslar ya kalbim cok mu temiz acaba ??? az önce wc den cıktım cok fazla akıntım vardı dedimki su kadınlar klubine gireyim de bi sorayım kıslara benim gibi olan var mı diye bi actımsiz de ondan bahsediyorsunuz opuyorumnanaktan

ayni durumu yasamisiz canimkaydirigubbakcemile3
benimde akintimda artis var acaba 1 /2 hafta icinde doguracagimda habercisimi diye dusundum?ama normal sanirsam..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
canım yalnız benimki seffaf deil ya içtiğim ilaclardan mı kaynaklanıyor anlamadım sarımtırak sanki bazen turuncu gibi ama kokulu deil kokulu da olsa dicem iltahap amaaan anlamadım işte yaa zaten faranşit olmusum cok fenayım mafoldumbenmafoldumben

aynen öle bende sabırsızlanıyorum
tekmelerinden ve hareketlerinden onunda sabırsızlandığını çıkarıyorumkaydirigubbakcemile3
çok fazla kasılmam olduğu için bide geçen haftaki olumsuzluklardan bayram boyu eve kapadık kendimizi
kocik sadece mahallede yürütüyor beni bu nedenle bende patlamak üzereyim can sıkıntısından

kıslar ben size bişey daha soracamşeyinizde sızı oluyormu ara ara benim cok fena oluyor yaa sanki böle iğne batırıyorlar içine kafamçokkarıştı

ayy o sızı oluyo bende çok fena bişey tam şeyimde akıntıda oluyo her akıntıda aha suyum geliyo galiba diyorum çünkü akıntı çoğaldı

X