2009 Ekim Anneleri

inşallah güzel haberlerle gelirsin canımm
aybikim hoşgeldin canımm alyamın iyi olmasına sevindim o kasılmalar oluyor az kaldı napalım dayancaz artıkınnnhihoyyyt

güzel haberlerle gel baharcım inşallahh
belkide nilde dogum kanalına girdigi için hareketleri yavaslamıstır

hoşgeldin musyascımm zeynebimiz nasıll emiyormu annesini inş.
opuyorumnanaktan
inşallah canlarımmm
zaten doktora kontrole vs. giderken arkamda bir hamile ordusunun varlığını ve dualrını bilerek gidiyorum. allah hepinizden razı olsunn... ve hepimizin yardımcısı olsun

zuzu teyzesi bizim internet bağlantımız apt ait..az öncede bahsettiğim gibi bayram boyunca kapalıydı giremedik
inan anklımız hep burdaydı :)
hepinizi çok özledik
Şeniz

bisde ösledikkk
opuyorumnanaktan
selam kızlar nasılsınızzzzzzzzzz
zeynebin anası hoşgeldinn..nasısınızzz

canım orda duş almalık bi durum olmaz sanmam..normal doum olursa ertesi gün ewine gelince alırsın duşunu..sezercikse zaten öle hemencik yıkanılmıyo..kanama filan oluncada hemşireler silip temizliyo

sizler canımsınız benim nasıl destek oldunuz bana
rabbim hepinizden razı olsun..
musyas kuzum hoşgeldin bize zeynebi anlatsana..

cümlemisdenn opuyorumnanaktan

iyilik zuzum nolsun ev işi yapıyodum
sizi ozledim geldim biraz laflarız dedim :)

ii ettin cnmm..yorma kendini yawaş yawaşşş yap..

musyas yarasın yawruna..ne güsel yaa bambaşka bi alemdesin sen şimcik..askaldı yetişces sana:)) bis de aynı dilden konuşcas:))

Slm kızlarzemuszemus biz geldik doğurmaya niyetim yok:umursamaz:
nst de gene sancı çıktı, gene baktı açılma varmı diye yoktu bişey...
siz neler yaptınız doktora gidenler varmı havadiszemuszemus

ii ettin cnmm..yorma kendini yawaş yawaşşş yap..

musyas yarasın yawruna..ne güsel yaa bambaşka bi alemdesin sen şimcik..askaldı yetişces sana:)) bis de aynı dilden konuşcas:))

evet bitanem minik meleklerinizi alında kucagınıza bizde beraber yazışalım meleklerinizle heheopuyorumnanaktan

gevezelerrrr kaydirigubbakcemile2
kis musyas masallah minnosuna
sen sut icin humana mi iciodun>faydali mi bizde alalim mi?

kizlar biraz once tuvalete gidince farkettim akintim olmus ama normalden daha fazla ic camasirimi baya islatmis..bu dogumun yaklastiginin bi habercisi olabilirmi???
2 gundur belimde cok fena agriyor zaten...

canım hoşgeldin arife günü bende de sancı çıktı doğumhanede baktılar gene hemde 1,5 saat bağlandım yan odamda bi meleğin doğuşuna ilk vızıklamasına şahit oldum çok güzeldi ağlacaktım nirdeyse doktor yat bugün yarın çıkarsın dedi kaçtım ordan suyun gelirse hemen gel dedi tabii bende ne gelen var ne bi şeyy elam nasıl iyimiymiş kilosu nasılmışş doğum için tarih falan vermedi mi

bumudur yani..bukadarcıkmı..başka başkaa

nurefsan bende de arttı bu hafta kağıt peçete koyuyorum
geçen haftaya kadar tuvalet kağıdı sıkıştırıyodum yetiodu ama şimdi hamur oluyor yetmiyor mecburen kağıt peçeteye geçiş yaptık irencim:kedi:

kizlar biraz once tuvalete gidince farkettim akintim olmus ama normalden daha fazla ic camasirimi baya islatmis..bu dogumun yaklastiginin bi habercisi olabilirmi???
2 gundur belimde cok fena agriyor zaten...

anam dur hemen bisize heyecan yaptırma hemşire bana bardaktan boşalırcasına gelirmiş su akıntıdır ooo delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…