2009 Ekim Anneleri

bulcukumm ii geceler kalk hemen yat uykun kaçmasın aman amann opuyorumnanaktan

hmaryy valla ne diyim canım yaa birden açınca böle şok oldummm

ben önce yine beni cezalandırdılar sandım :kedi:
çok ceza aldım da burda ben dan dun konuşurken kaydirigubbakcemile3
sonra aaaa bibaktım herkes aynıı,
sonra dedim ikiz annelerinde ceza var herhalde,
sonra gezdim biraz heryerde..
Sonra da bu haberi öğrendim işte:hulya:

iyi geceleeerrrr
öptük üçer üçerr a.s. a.s. a.s.

lalimm ii geceler dadlumm opuyorumnanaktan

hmaryy sağol şeker aydınlattığın içinn aman kaldırsınlarr o zamannn insanlar canı ne isterse söle rep verir saçma bence

Selam kizlar herkese iyi bayramlar ben Bayram icin annemin yanina geldim 2 gundur giremedim doguran yok di mi? Bi de aybike ile pancitayi merak ettim bilgisi olan var mi?

gizem1986+, haziran66, nisasum, solstice, yediveren35 opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan napıyorsunuz nasılsınız kızlarr

canım belım agrımaya basladı oturdum ya netin başına.direniyorum sitede kalayım diye:) benim göbek bir yukarı cıkıyor br asagı ınıyor anlamadımkı

ıyi bayramlar arkadaşlar.Bugün yağmura yakalandım şimdi sanki hasta olacakmışım gibi halsizlik var.umarım hasta olmam.:sinifsinif:

Ben idare ediyorum canım sağol midem yanıyo sürekli her türlü çareye başvuruyorum.Beyaz leblebi , kabak çekirdeği , süt vs.... ama banamısın demiyoooo :gitme::gitme:

nasıl geçiyor bayram biz doracımla çok yorgunuz yaaa ama hala 1 gr uykumuz yok şaka gibi demi :umursamaz:

nasıl geçiyor bayram biz doracımla çok yorgunuz yaaa ama hala 1 gr uykumuz yok şaka gibi demi :umursamaz:

Kocişimin anca vakit bulduğu bayramda kızın odasını hazırladık bütün gün yemeği bile ayakta geçiştiridik bitirdik ama bizde bittik haliyle hiç kimseye gidemedik zaten bu bayram gitmeyiz die düşünüyoduk yeni usul telleştik :kedi:

aman en güzeli valla bizde her sene 1. gün bizimkilere 2 gün eşiminkileri gezerdik bu bayram 1. günü hepsini hallettik amannn çekememmiki gün lmaz:

yaşasın kötü gelin olmak opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…