2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

buda kuzumun tulum takımı
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
buda eşofman takımı
my.php
[/URL][/IMG]
hastane çıkışı
my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
yelek ve şapkamız
my.php
[/URL][/IMG]
pufuduk hırkamız ama şapkamızda vardı onu cekmemısım
my.php
[/URL][/IMG]
yıne ananemizin marifetlı ellerınden bı yelek,canım annem yapmıs bütün bunları
my.php
[/URL][/IMG]

bunlarıda nazan(aftabru) teyzemız hediye yollamıstı.ancak eklemek fırsatı bulabıldım,tekrardan tesekkur ederız nazan teyzesı :1hug:

[/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
kelebek bu kadar mı güzel olur, hepsi şahane, bayıldım bayıldım..dantelli totosunu yerim ben onun..maşallah..

kelebek bu kadar mı güzel olur, hepsi şahane, bayıldım bayıldım..dantelli totosunu yerim ben onun..maşallah..

teşekkür ederiz teyzesı :eek: daha güzeleri senin olsun inşallah.
kızıma o dantellı donun renklılerınıde aradım ama bulamadım.kışın külotlu corabın üzerine giydirince sankı külotlu corapta dantel varmıs gıbı duruyohihoyyyt

Esra ne çok parçası var güle güle kullan, alt değiştirme çok sefimli : )

saol hayatım - sen gönderdin beni o mağzalara unutma - çok komiktim elimde kağıt senin tariflerinle okuyup okuyup sorduk nerde o hanlar diye
kız çocukları için işte öyle süslü püslü şeyler var hep ama ben erkek kıyafetlerine de bayılıyorum - öyle şeyler var ki giydirince sanki büymüşler de küçülmişler gibi oluyo yavrular
Rica ederim bulmuşsun hepsini taa uzaklardan gelip

Kırmızı, sıcak, ateş, kan, şehvet, aşk, samimiyet, güç, heyecan ve agresiflik gibi kavramları simgeler. Kan basıncını ve solunumu hızlandırabilir. İnsanları çabuk karar almaya ve beklentileri arttırmaya teşvik edici bir etkisi vardır.
Kırmızı, odalar insanı huzursuz eder fakat kırmızı renklerin dağınık olarak kullanıldığı odalar insanların zamanı unutmasına yol açar. İşte bu yüzden barlarda ve gazinolarda kırmızı renge ağırlık verilir. Ayrıca iştahı açma etkisi nedeniyle restorantlar sık sık kırmızı rengi dekorasyon için kullanırlar.
cnm teşekkür ederim ama araştırmalarım sonucu kırmızı rengin etkileri yukarıda yazıyor umarım kötü etkileri kızımı etkilemez :1no2:
üüzlme Deniz yıldızı tkım çok güzel, duvarı beyaza boyatırsın, uykusetinide beyaz alırsın beyaz akseularlar daha dingin olur

minik kelebek çok şirinler hele o kuzulu hastane çıkışına bayıldım bende istiyorum ondan :) arabanız da güzel güle güle kullanın

Meltem araba anakucağı nı ne kadara aldın ? hangi siteden park yatakın rengide gzüelmiş güzel günlerde kullanın

minik kelebekcim güle güle kullansın fındık kurdun...
tesekkur ederız teyzesı,saglıkla kullanmak nasip olsun inşallah
minik kelebek çok şirinler hele o kuzulu hastane çıkışına bayıldım bende istiyorum ondan :) arabanız da güzel güle güle kullanın

:1hug: tesekkur ederız canım güzel günlerde kullanmak nasip olsun hepimizin bebişlerine inş.

daha ucuza bulamazsin tatlim ben bile burdan 7 euroya aldim 10 ml lik, 15tl yapiyor; fiyati uygun bence...

aidaa, gypsyy bayildim aldiklariniza..cok kullanisli seyler..
hele şükür bir şeyi de kendi fiyatına lamışım..iyi bari güzel başlangıç
5x22xx.jpg
bu odayı aldım kızıma agresif falan olur dediler rengi dolayısıyla ama sanırım öyle bişey olmaz CADIARZU
ben de kırmızı aldım canım kıpkırmızı değil arada yavruağzı pembe sarı tonları var..bence çok güzelmiş hele turuncunun insan psikoloji üzerindeki etkisi de çok olumludur.
biz de buna baktık sonra karar veremedik bu mu pirre cardin mi diye* sonuçta ikisini de almadık.bu ikili set 500 küsürdü..sen kaça aldın.ben beğenmiştim bunu çok.
Epeydir bakmamışım, güle güle kullansın kuzularınız cicilerini :) Hepsi birbirinden güzel...
senden de bekliyoruz mucizem..bana çok zevkli bir anneymişsin gibi geliyor nedense..yap bir cengaverlik ekle cicilerini

gelelim minik kelebek tuğba'ya gerçekten hepsi çok şahane.kızın çok şanslı olacak belli.o dantelli don hele süper

Minik kelebeğim aldığın herşey okadar güzel okadar şeker Cıvıl Cıvıl bir bebek olacak kızın çinde Bayıldım hepsine Birde okadar çok almışın ki sık sık değiştir üstünü hepsini giysin yavrucak - kalmasınlar yazık olur
Arabanızı da üle güle kullanın- bu Cardinin hangi modeli tatlım - enigma mı?
Fasulyeko sizin arabanızı da çok sevdim - ama Chicco biraz tuzlu gibi geldi bana bir defasında sormuştuk eşimle 700 demişlerdi bi modeline :S bende chiccoyu sildim :p Siz kaça aldınız bu takımı Güle güle kullanın bol bol gezin

Kırmızı, sıcak, ateş, kan, şehvet, aşk, samimiyet, güç, heyecan ve agresiflik gibi kavramları simgeler. Kan basıncını ve solunumu hızlandırabilir. İnsanları çabuk karar almaya ve beklentileri arttırmaya teşvik edici bir etkisi vardır.
Kırmızı, odalar insanı huzursuz eder fakat kırmızı renklerin dağınık olarak kullanıldığı odalar insanların zamanı unutmasına yol açar. İşte bu yüzden barlarda ve gazinolarda kırmızı renge ağırlık verilir. Ayrıca iştahı açma etkisi nedeniyle restorantlar sık sık kırmızı rengi dekorasyon için kullanırlar. cnm teşekkür ederim ama araştırmalarım sonucu kırmızı rengin etkileri yukarıda yazıyor umarım kötü etkileri kızımı etkilemez :1no2:

Benım oglumun odası da kıpkırmızı.. ve sahsen ben bundan cok memnunum :)) park yatagını bıle kırmızı aldık.. bıze bu kadar hoş gelıyorsa.. emınım o da keyıf alacaktır.. cok kasma kendını.. bence gayet gusel bı secım..

Kelebekim.. kuzum.. valla sahane.. bayıldım, cok cok gusel cıcıler almıssın.. Allah ıcınıze sındırsın..

Fasulyekom.. gule gule kullanın, cok hoş yatagınız.

Minik kelebeğim aldığın herşey okadar güzel okadar şeker Cıvıl Cıvıl bir bebek olacak kızın çinde Bayıldım hepsine Birde okadar çok almışın ki sık sık değiştir üstünü hepsini giysin yavrucak - kalmasınlar yazık olur
Arabanızı da üle güle kullanın- bu Cardinin hangi modeli tatlım - enigma mı?
saol canım,önemlı bı eksıgı kalmadı gıbı.ayy bebişim hele bı dogsunda hayırlısıyla hepsini giydircem inşallah kaydirigubbakcemile2
evet canım araba pierre cardin enigma.valla ben evde cok kez deneme sürüşü yaptım kaydirigubbakcemile3 cokda rahat kullanımı.şikayet yazanları okudum ama benım ayagıma falan carpmadı yürürken.cok hafıf bıde 4 tekerlegıde 360 derece dönebıldıgı için dar alanda dönmek bıle sorun olmuyo
Kelebekim.. kuzum.. valla sahane.. bayıldım, cok cok gusel cıcıler almıssın.. Allah ıcınıze sındırsın...

tesekkur ederız evriş teyzesı,saglıklı günlerde giysin kuzularımız aldıklarımızı inşallah

didecim saol tatlım,hehehe bılıyodum o dantellı donu herkezın sevcegını :))

saol canım,önemlı bı eksıgı kalmadı gıbı.ayy bebişim hele bı dogsunda hayırlısıyla hepsini giydircem inşallah kaydirigubbakcemile2
evet canım araba pierre cardin enigma.valla ben evde cok kez deneme sürüşü yaptım kaydirigubbakcemile3 cokda rahat kullanımı.şikayet yazanları okudum ama benım ayagıma falan carpmadı yürürken.cok hafıf bıde 4 tekerlegıde 360 derece dönebıldıgı için dar alanda dönmek bıle sorun olmuyo

)

evet evet bende dün bi mağzada sürdüm biraz - ordaki kız deli oldu benimle :p - kaça aldınız?

Esra ne çok parçası var güle güle kullan, alt değiştirme çok sefimli : )

Rica ederim bulmuşsun hepsini taa uzaklardan gelip

üüzlme Deniz yıldızı tkım çok güzel, duvarı beyaza boyatırsın, uykusetinide beyaz alırsın beyaz akseularlar daha dingin olur

Meltem araba anakucağı nı ne kadara aldın ? hangi siteden park yatakın rengide gzüelmiş güzel günlerde kullanın

teşekkürler cnm odasının duvarı için şu Funtosee Dev Çıkartma Seti Çiçek Bahçesi seti düşünüyorum ama abartmış mı olurum ki o zaman bilmiyorum
2z4limd.jpg

evriş ve dide güzel yorumlarınız için teşekkür ederim zaten içime sindi dediğim gibi kızımda beğenir babası ne kadar beğenmesede onun gözü pembedeydi ama o kadar meraklıysa gelip benimle baksaydı hiçbir alışverişine gelmiyor önceden şu kadar ay var bu kadar ay var dedi hep alışverişten kaytarıyor :mymeka: sevmiyor bu duruma üzülüyorum çok beraber gitsek ne güzel olurdu :1no2:

EVRıŞ,NORA ,SEERNı,DıDE,EFTELYA,MıNıKKELEBEK,GPYRAESRA,FASÜLYEKO,JENNY,DNZYILDIZI84,BAŞAK,PETRıK,BABYMOM,aklımda kalanlar kızlar hepinizin cicileri çok güzell güle güle kullanın ve bebişleriniz sağlıcakla giysinler bayıldım valla ben biraz geriden takip ediyorum bu sayfayı anca yazıyorum sizlere bende aldım bir ara topluca koyucam oğlumun ve benim cicilerimi

evet evet bende dün bi mağzada sürdüm biraz - ordaki kız deli oldu benimle :p - kaça aldınız?
canım peşin 270 e bıraktı,yagmurluk ve ayak tulumu var,hepsinde mevcutmu bılmıyorum
teşekkürler cnm odasının duvarı için şu Funtosee Dev Çıkartma Seti Çiçek Bahçesi seti düşünüyorum ama abartmış mı olurum ki o zaman bilmiyorum
2z4limd.jpg

canım aynı cıkarmaları begenmısızz.hayır hiç abartlı olmasss.bende prenseslı cıkartmalardansa bunu begenmıstım.cok güzel bence al bunu yerimseniben

Son düzenleme:
2z4limd.jpg
ben de bunu beğenmiştim.ama duvar boyasına alçıya zarar veri mi bilemedik.malum kendi evimiz değil.bir de tayinimiz çıkıp duruyor bunu da boş verdik.
canım peşin 70 e bıraktı,yagmurluk ve ayak tulumu var,hepsinde mevcutmu bılmıyorum

canım aynı cıkarmaları begenmısızz.hayır hiç abartlı olmasss.bende prenseslı cıkartmalardansa bunu begenmıstım.cok güzel bence al bunu yerimseniben

len minik 70 demişsin linç olur burada ona göre.başında 2 var de mi? yoksa atarım kendimi

X