2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

jenny aldıklarınnın hepsi cok güzel,güzel günlerde giysin bebeşin.tulumlara karsı bi zaafım var zaten hepsi birbirinden güzel o battanıyenın nekadar yumusak oldugunu biliyorum harıka bişe

valla ben tembel cıktım,resımler fotograf makınasında duruyo.yarın eklıyım bare bende ne tembelim yaa :))

hehe benim makinam yeni ya - öyle bi heycanla çektim dün gece saat 2 di :) merak ediyodum nasıl çıkacak - gayet iyi çekiyomuş :)

ohh ohh maşallah jeni hepsini güle güle saglıkla kullansın bebeişin sende makinanı güle güle kullan hep en guzel anılarını çek inş.

bu arad sebamed çantalı nerden aldın kıs teeeeeeee oralardan geldin ist.da buldun valla.. bu arada alt açma minderlerinden ayıcıklı olanıda çok begendim bi zahmet nerden aldın onalrı?

ohh ohh maşallah jeni hepsini güle güle saglıkla kullansın bebeişin sende makinanı güle güle kullan hep en guzel anılarını çek inş.

bu arad sebamed çantalı nerden aldın kıs teeeeeeee oralardan geldin ist.da buldun valla.. bu arada alt açma minderlerinden ayıcıklı olanıda çok begendim bi zahmet nerden aldın onalrı?

Canım sebamedin çantasını havuzlu hanın en alt katından aldım - alt açmaları a hürriyet çarşısından aldım - zaten orda tek bebek mağzası vardı ordan aldım

dide yastik cok cici, buarada bende lansinohu surmeye basladim simdiden...

jennyy aldiklarin super, carsiyi indirmissin:)) sebamedin cantasini kaca aldin, setle birliktemiydi??bide zemindeki polar dikkatimi cekmedi degil, hemen hemen benziyor benimkine, icinde turuncuda var bak, bulmussun sonunda..

jennyy aldiklarin super, carsiyi indirmissin:)) sebamedin cantasini kaca aldin, setle birliktemiydi??bide zemindeki polar dikkatimi cekmedi degil, hemen hemen benziyor benimkine, icinde turuncuda var bak, bulmussun sonunda..

Buldum hayatım - eee fikirleri aldık senden hemen hallettim o kanape işini :)
Sebamedin setini alınca işte o sırt çantasını hediye veriyolar - o 4 ürün çantanın içinde + alt açma minderi var ince bişey ama güzel çok Fiyatı 58 di - sanırım 50 ye indiler nakitte - o sağlık ürünlerini aynı yerden aldığım için anlayamadım tam kaça geldiğini tane tane 3-5 lira inmiştir en fazla

Nice guzel gunlerde kullanın ınsallah.. kız cocugu olmasının avantajı ıste.. hersey fırfırlı, pembiş... Allah ıcınıze sındırsın evladınla sana...

Buldum hayatım - eee fikirleri aldık senden hemen hallettim o kanape işini :)
Sebamedin setini alınca işte o sırt çantasını hediye veriyolar - o 4 ürün çantanın içinde + alt açma minderi var ince bişey ama güzel çok Fiyatı 58 di - sanırım 50 ye indiler nakitte - o sağlık ürünlerini aynı yerden aldığım için anlayamadım tam kaça geldiğini tane tane 3-5 lira inmiştir en fazla

cok iyi almisin, ben cantasiz o fiyata aldim, geci hepsinin en buyuk boyu ama cantada ciciymis:))iyi gunlerde...

:mymeka: :mymeka: :mymeka:

ayrıca ne öleee mor morr başka rengi yokmuyduu heee
güzel günlerde emzir annesi sağlıklaaa inşallahhh :Saruboceq:
yoktu canım öbürü maviydi..ben sevdim kıcık
didecim niye bozuyosun moralini sen anlamadım CADIARZU
buarada yastığın çok hoş güle güle kullanın bebişinle
boş ver be..sağol iyi dileklerin için
Niee beaa.. ben cok seferım mor rengi... reca ederim yane.. sensin mor naniknanik
canım benim yetişti bak
dideeee yapma boyle bak helin de de varmıs dr u sorun etmiyormus belki seninki asırı titiz davranıyordurrr

bu arada lansioh u kac paraya aldın netten aldın sanırım ne kadara ??
15 tl canım.pahalıdır yine eminim.ama başka şeyler de aldık.
seerni..bebişinin kısmeti bol olsun, güle güle kullan..

didoo....yastığın hayırlı olsun..bu şişme dimi? nette sanki buna benzer bişi gördüydüm..yandaki zımbırtılar ne işe yarıyo.?
arkası sırt desteği yanı cep.
Serni hediyeniz güzelmiş pembiş pembiş güle güle kullanın
Didoo mor a bayılırım çok harikaymış rengi güzel günlerde kullan bol sütler
sağol kuşum.

eyvallah toktorum

jenny hangisine ne yazzam bilemedim.harşka zevkin için kutluyorum seni.çok güzel şeyler seçmişsin.benim de banyo küveti ve filesi alama lazım..hatırladm senin fileyi görünce..

güzel sözler için saol canım - aslında bebek şeylerin hepsi güzel ya - çok param olsa daha neler alırdım neler - durmasınlar çabuk büyüyo giyemiyo desinler - alırdım yinede ama bunlar da yetecek ilk 3 ay için
bu arada eksikler konusunda bende sizin eklediklerinizi gördükçe daha bişiler geliyo hep aklıma - amaç birbirimizi tamamlamak değil mi :)

Arkadaşlar Nuby nin bebek sağlık setini aldım. Faydalı bir takıma benziyor. Tavsiye ederim. İçinde ilaç içirmek için enjeksiyon tüpü, kulak aspiratörü, burun aspiratörü, ölçekli ilaç biberonu, ölçekli damlalık var.

3568745445_3b491c89a9_o.jpg

hehe benim makinam yeni ya - öyle bi heycanla çektim dün gece saat 2 di :) merak ediyodum nasıl çıkacak - gayet iyi çekiyomuş :)

Jenny kızının cicilerine bayıldııııııım.:nazar: Elbiseleri çok tatlı. Bayılıyorum elbiselere. Ben hep tulum takım aldım. Ama içimde kaldı bu elbiseler. Yeni doğan için 0-3 aylık elbise bulamıyorum buralarda. Güle güle, sağlıklı günlerde giydir cicilerini. :nazar:

aidaa hmmm neler düşünüp yapmışlar yahu ne kadar kullanışlı.. özel biberon falan umarım çok kullanmak zorunda kalmazsın bebeişne . hayırlı lsun ne kadara aldın bu seti?

Jenny güzelgünlerde kulanın ciiclerinizi, kız kıyafetlerine bayılıyorum çok güzelleri pembiş süslü : )

Aidaa çok kullanışlı birşeymiş aldıgın, ilaç biberonu bile var çok mantıklı

bunlarda en son aldıklarım eminönünden..

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

altaçmamız
my.php
[/URL][/IMG]

yün battaniyemiz
my.php
[/URL][/IMG]

kızlar bunlarda bana hediye geldi zaten almayı düşünüyoduk hediye gelceğini bildiğim için almadım
ben anakucağı almayı düşünmüyorum hastane çıkışında bununla taşıyacağım bebeği sonra zaten arabasına alırız. bide anakucağı ve bu tür taşıma çantalarında çok zor oluyomuş taşımak çok ağır geliyomuş

Çanta çok güzel güle güle kullan seerni. Ben de kanguru almayı düşünmüyorum. İlk zamanlar hastaneye vs.. götürürken taşımak için bu anakucağı mıdır nedir, çantalardan alacağım. Dediğin gibi yaz sonuna denk gelecek bizim yavrular ve çok hevesim olmasına rağmen kanguru kullanabileceğimiz dönem kışa denk geliyor benneyaptımki boşuna almaya gerek yok.

Canım sebamedin çantasını havuzlu hanın en alt katından aldım - alt açmaları a hürriyet çarşısından aldım - zaten orda tek bebek mağzası vardı ordan aldım
bende bakayım havuzlu hana gözümden kaçmış demekkiii ayrıca hürriyet çarşısında tek e bebek mağazası olurmuu kızz bissürü var delüüüü enalt katta var bide enüst katta var mağazalar orta katlarda yok sadece
25 tl.ya aldım canım.
hangi siteden link verebilirmisin kuzumm

jennyy ayrıca aldıklarına bayıldımmm ama şu emzik vs olayına ben girmicem o kadar bakalım emicekmi yada emdiğini beğenicekmi vss elinde kalanlar oluomuş çok duydumm
güzel günlerde giydir bebişine canım..

jennyy..canım çok güzel şeyler almışsın..allah sindirsin..

ajdaa...hayırlı olsun..güle güle kullan..

gypsy
..gelelim sana..o altaçmadan ben de istiyorum işte..kıskanıyom sizi oldumu..şu istanbuldakiler ne şanslı yaa..vak vaaak..

X