2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

bu gün sipariş verdiğim bir kaç şey geldi.lansinoh ve bu emzirme yastığı da vardı..pek sevinemedim ama ekleyip biraz normal davranmaya çalışıyorum..herşey iyi olacak..
my.php
[/URL][/IMG]

Üşenmem.. gelir seni pataklarım sıpa.. abuk sabuk yazma.. ıyıce kendını ıcıne cekıyorsun.. yok bır sey.. evet hersey ıyı olacak.. ınanıyorum.. ınanıyoruz.

bu gün sipariş verdiğim bir kaç şey geldi.lansinoh ve bu emzirme yastığı da vardı..pek sevinemedim ama ekleyip biraz normal davranmaya çalışıyorum..herşey iyi olacak..
my.php
[/URL][/IMG]

aaaaa oklava gelır bak az daha kendıne ve neva ya eziyet edersen :eek:klava:
bebişini mutlu günlerde emzircen o yastıkta kuzuu

didecim niye bozuyosun moralini sen anlamadım CADIARZU
buarada yastığın çok hoş güle güle kullanın bebişinle

dideeee yapma boyle bak helin de de varmıs dr u sorun etmiyormus belki seninki asırı titiz davranıyordurrr

bu arada lansioh u kac paraya aldın netten aldın sanırım ne kadara ??

seerni..bebişinin kısmeti bol olsun, güle güle kullan..

didoo....yastığın hayırlı olsun..bu şişme dimi? nette sanki buna benzer bişi gördüydüm..yandaki zımbırtılar ne işe yarıyo.?

Serni hediyeniz güzelmiş pembiş pembiş güle güle kullanın
Didoo mor a bayılırım çok harikaymış rengi güzel günlerde kullan bol sütler

Bunlar alt açmalarımız - kardeşimin aklına uydum aldım birkaçtane - neymiş sürekli pisleneceklermiş :)

Banyo havlularımız ve gereçlerimz:

hediye çantanın içinde bir alt açma daha çıktı kaydirigubbakcemile3

Emzirme yastığımız :

Battaniyelerimiz :

– en çok severek ve beğenerek aldığım ürünlerden biri – inanılmaz yumuşak dokunmaya kıyamıyorsun o derece
Nevresimlerimiz , yorganlarımız , yastıklarımız:

– kız kardeşimin (teyzesinin) aldığı ilk hediye – okadar küçük ki doğar doğmaz giydirmezsem 1 hafta sonra üstüne olmaz 

Bunu da dün eşim getirdi – çok beyenmiş almış  ama çok tüylü kaldırırm yüksek biyere büyüyence oynar

jenny hepsi çok güzel o elbise gb alttan çıtçıtlı bady ye bayıldım bide toopitoş battaniyeden bende alıcam o cok güzel sen kaça aldın normalde 70 fiyatı ben netten 40 tl ye buldum.....güle güle kullansın ece hanım

jenny hepsi çok güzel o elbise gb alttan çıtçıtlı bady ye bayıldım bide toopitoş battaniyeden bende alıcam o cok güzel sen kaça aldın normalde 70 fiyatı ben netten 40 tl ye buldum.....güle güle kullansın ece hanım

battaniyeyi 45 dedi 40 bıraktı - şiddetle tavsiye ediyorum - büyü olsa kendime de alcam :KK70:

X