2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Didecimm..eline koluna sağlık...hepsi çok cici valla..
bi ben hamarat hatun olamadım böyle..

Minik Kelebek...çok şeker şeyler almışsın güzelim..bıcır bıcır...chicco yu zengin etmişsin...

Eftelya valla ne diyeyim güzelim ne var ne yok almışsın..hepsi birbirinden cici..güle güle giyinsin oğluşun..
zaten bi Sen, bi Evrim, bi de Gypsy nin sadece okul önlükleri kalmış almadığınız...onu de bekliyorum dört gözle..alın da görelim barii..:tomato:

mercimekimm hiç güleceğim yoktu valla saol cnm yorumun için bak önlüğü hiç düşünmemiştim ama aklıma getirdin cnm saol:)))

minikim ya durdun durdun taptatlı şeyler aldın bekliyoruz devamını...şortlu tulum senin kolleksiyondaki favorim oldu..

hay maşallah eftelya soluklan biraz..ama hepsi de güzel hepside ala hepsi de hoş

haikaten angel harika hepsi sıra sıra dizmişsin sağlıklada giydirirsin inşallah bende alıcam oğluşuma daha çok eksiğimiz var tamamlıcaz inşallah

eftelya kiz napmissin sen oyle, bulundugun ilin magazalarini mi indirdin?? nerden buldun bu kadar guzel seyi, hepsi birbirinden seker???

Minik kelebek ve eftelya süper kıyafetler almışsınız
ne minik ne şeker şeyler yarabbim.
içlerini bebişler doldurunca muhteşem olacak inşallahhhhhh :)kaydirigubbakcemile5

ayy kızlarrr bikaç gündür girmiyorum nolmuş burayaaa bi zamanlar evrişim koyunda koyun derdi şimdi durdurak bilmeden ciicler koyuluyorrr valla eftelya evrişimide benide sollamış hey maşallah güzel günlerde giydir canım sağlıkla inşallah
didecim o ördüğün kazağa bayıldım yaa ne değişik model öyle özellikle yaka kısmı eline sağlık canım
kelebeğimm ben o civcili yeleği yerim bitiririm sende bebişine giydiremezsinn :)) çok şirin yaa hepsi bayıldım sağlıkla giydir inşallah
angel canım sende bombanı patlatmışsın vallahi tek tek açıp inceledim üşenmeden ama direk koysanız ne güzel olur baka baka ineriz o papuçlar harika rabbim üzerinde eskitmeyi o papuçları giye giye yırtmayı nasip etsin bebişinee :))

eh hatunlar artık banada farz oldu fotoları koymak ik gündür hiç isteğim yoktu ama bugün daha iyiyim bi ara çekip koyayım bende
eee evrişim nerelerdesin şeker senin cicileri podyumlarda göremiyoruz artık kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…