2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

arkadaşlar dün bütün gece sizin cicilere baktım. kızlar ne kadar güzel şeyler almışsınız öle.... örenlerin de ellerine sağlık. eşimin annannesi de başlamış bembeli alacalı bir yelek örmeye, dün kayınvalidem söyledi. annem de örüyordur şimdi ama hiç bahsetmiyor. iki düşükten sonra çok temkinli yaklaşıyorlardı. ama artık pek çok engeli atlattığımıza göre o da keyfine bakabilir. kadıncağız korkudan patik bile alamıyordu. mayısta yurtdışına tatile gidecekler, herhalde çok güzel şeyler alır oradan. gerçi aynıları burada da var ama herhalde oralarda daha ucuza bulunabiliyor. örneğin nora, ne kadar ucuza almış o montu. bayıldım.EVRİŞ senin de next ten ve mothercare den aldıklarının fiyatları uygunmuş galiba, istanbuldan daha ucuz bile olabilir. bayıldım özellikle de şu tek paçası kıvrılmış pantalonlara...

Alısverıs durumları basladıgına gore topik şenlenecek demek ki.. şaşasınnn o saman :)))
hihoyyyt hihoyyyt evet aldım bebeişime bı kac parca bişe.ama pcye yükleyemedım.hafıza kartını taktıtıgımız sey bozuk.koçiş aksam gelırken baska bıtane getırcek veeee hemen yükliycemm
evriş aldıkların çook güzel döktürmüşsün
minik kelebek haftaya eminönüne gidiyorum chiccoyada bakarım saol tarif için, ortak renklerden alırım bişeyler, gecelik sabahlık emzirme sütyeni lahusa çamaşırı almayı düşünüyorum eminönünden

canım bende tam adres bılmıyorum ama internette arastırrırken aklıma geldı chicco outlet yazdım.adres cıktı.eminönünü sultanhamam çakmakcılar yokusu die.zaten havuzlu han varmıs o han olduguna bebek ürürnlerı satıyomus.havuzlu hanı bulunca chicco da hemen yanındaymıs.ki eminönü cokda buyuk bıryer degl.sorasora bulunur

Kızlar ben size tam adresi tarif edeyim.İst da olanlar kaçırmayın derim
Eminönünden Mercan yokuşuna doğru çıkarken sağda linens in mağazası var (outlet i de var hatta alt katında) onun çapraz karşısındaki sokaktan içeri girin ve 100-200 m ilerleyin yol hemen sağa kıvrılıyor gibi oluyor işte tam o köşede chicco outlet var. Bende minik kızıma bir iki parça bişey aldım. Body ler 5.90, penye tulumlar 10,90, yelekler 10,90 dı. Piyasaya gör çok ucuz bir yer, pazarda bile bu fiyata bulunur ancak

GYPSYESRA, dün cicilere bakarken senin iki bodye sıra gelmişti, tam da o sırada eşim içeri girdi ve gözattı ekrana, senin bodyleri görünce sağdakini hani üstünde sevimli göbekli bi yaratık olan var ya ona bayıldı. chiccoya sırf o body için gidebilirim yani

oooo evrişcim yine coşmuşsun.... aldıkların çok güzel bayıldım hepsine..... bende sabırsızlanıyorum sizinkileri gördükçe özeniyorum valla... ama az kaldı 10 gün sonra dr. gidicez cinsiyetini öğrenirsem atıcam kendimi mağazalara bende eklerim sonra resimlerini bol bol....

hepinizin eşyaları çok güzel... telkırma, esra, vs..... güle güle kullanın.... bayıldım hepsine....

bu arada evriş sana birşey sormak istiyorum..... burdaki fiyatları karşılaştırmak açısından gerçi bizim burda herşey pahalı ama neyse.... şu mavi takımları kaça aldın?

Canım, saol güsel dileklerin için. O takımı kayınvalıdem almış, bana onlar gelirken haliyle etiketleri üzerlerinde yoktu ama adım gibi eminim ki cok uyguna almıstır çünkü Mina Bebe diye bır yer var Izmır de, oradan almıs, orası da bu ara korkunc ucuz..

evriş aldıkların çook güzel döktürmüşsün
minik kelebek haftaya eminönüne gidiyorum chiccoyada bakarım saol tarif için, ortak renklerden alırım bişeyler, gecelik sabahlık emzirme sütyeni lahusa çamaşırı almayı düşünüyorum eminönünden

Saol kuzu Petrik..

Bu arada Evriş çok zevklisin, gypsesra ne çok şey almışın fuardan, güzel günlerde kullanın..

Tesekkur ederım Telkırma.. amin cümlemize.

arkadaşlar dün bütün gece sizin cicilere baktım. kızlar ne kadar güzel şeyler almışsınız öle.... örenlerin de ellerine sağlık. eşimin annannesi de başlamış bembeli alacalı bir yelek örmeye, dün kayınvalidem söyledi. annem de örüyordur şimdi ama hiç bahsetmiyor. iki düşükten sonra çok temkinli yaklaşıyorlardı. ama artık pek çok engeli atlattığımıza göre o da keyfine bakabilir. kadıncağız korkudan patik bile alamıyordu. mayısta yurtdışına tatile gidecekler, herhalde çok güzel şeyler alır oradan. gerçi aynıları burada da var ama herhalde oralarda daha ucuza bulunabiliyor. örneğin nora, ne kadar ucuza almış o montu. bayıldım.EVRİŞ senin de next ten ve mothercare den aldıklarının fiyatları uygunmuş galiba, istanbuldan daha ucuz bile olabilir. bayıldım özellikle de şu tek paçası kıvrılmış pantalonlara...

Saol tatlım.. darısı seninkileri görmekte. Emın ol cok ucuzdu. O ıkı pantolonu nextten 20 tl sına aldık, ıcı ıkı katlı, kıvrılıp da gıydırılebılıyor.. resmen cok uygundu.

my.php
[/U]
bugün burçinime aldıklarım şimdilik kutusuyla çektim sonra tek tek eklerim 15 parçalı çok şeker bir takım barış bebeden aldım fiatı uygun geldi fazla araştırmadım evriş sen bilirsin canım 60 tl sonradan farkettim mina da biraz ilerideymiş oraya bakmadım aslında pembesini alacaktım magza görevlisi kızımıda görünce senin ikincide büyük ihtimalle sarı olur siz kırmızısını alın degişiklik olur deyince kırmızı aldık

başakcım güle güle giydir prensese cicilerinii ama kutudan çıkartta net görelim güzelim

EVRİŞ, kendi cicilerimin fotosunu çekmekten fırsat kalmadı NAZ a aldıklarımı çekmeye. zaten kıyafet almadım, sadece bir peluş battaniye ile bir de karyola kenarı için bişey aldım.
bi de MİNİK KELEBEK, senin kıza belki kısmet olur diye mothercare in üçlü tulumlarından bir tane daha aldım. hani sen de istemiştin ya. çok ucuzdu sana da alıverdim. 3.400 gr a kadar giyebiliyorlarmış. yani üçünü de ikişer kere ancak giyebilirler. ne kadar doğacakları belli olmaz tabi. bi de benimki 4 kilo doğarmış. çok gülerim valla. hep minnacık bir kız bebek geliyor da gözümün önüne o yüzden....

my.php
[/U]
bugün burçinime aldıklarım şimdilik kutusuyla çektim sonra tek tek eklerim 15 parçalı çok şeker bir takım barış bebeden aldım fiatı uygun geldi fazla araştırmadım evriş sen bilirsin canım 60 tl sonradan farkettim mina da biraz ilerideymiş oraya bakmadım aslında pembesini alacaktım magza görevlisi kızımıda görünce senin ikincide büyük ihtimalle sarı olur siz kırmızısını alın degişiklik olur deyince kırmızı aldık

Kraliçem.. onları parca parca da göstersene, daha sahane olur.. ben kırmızı fikrini begendim, bencede.. pembe pembe olmasındansa farklılık güseldir, zaten olacak sapsarı bir ay parcası ( Allahımm yerim ben onu yaaaaaaa). Tatlım 15 parca nın ıcınde battanıyesı falan da varsa fiyat iyi, bir daha ki sefere oraları bir dolaş derim çünkü bir magazada 5 tl sı olan sey ılerıkı magazada 15 tl sı olabılıyormus aynı mal.Aklında olsun.Rabbımm güle oynaya gıydırmeyı nasip etsin prensesine.

Aftabrumm.. annem bebişe aldıklarını cekıp koy.. dile benden ne dilersen, anlıyorsun beni değil mi????

kızlaaaar öldürecem sizi..ya nasıl güzel şeyler onlar..bayıldım hepsine..o addas yakkabılar telkırmanın mıydı? yerim ben onları..evriş yine ayakkabı almışsın..senin kaç çift ayakkabın var tahminlerimi aşıyor artık..gadın burun aspiratörünü bile almış..norra o çiçekli çıtçıtlı body en beğendiğim oldu..çok güzelmiş..başakçım o takımı bir dağıtıver de görelim anam..yok doğuma kadar açmam diyorsan o ayrı.

esra mavi tulum çok tatlı..çıldırdım yaaa.hepsi çok güzel..ben de kızıma aldıklarımı ekleyeyim..hele biri tam kız cicisi girl yazıyor önün de..bir daha erkek erse doktor artık başlarım ben bu işe yaa

Evriş..aldıklarınız çok güzeller..güle güle giyinsin Kuzey efenduuu....

Telkırma..yerim ben o pıtış ayakkabıları..pıtış ayaklarını...

evet Başak şöle şu seti çıkarıp seriver de bi görelim.....

Aftabruuuuu......senin cici fotolarını da görmek istiyorum....

kızlaaaar öldürecem sizi..ya nasıl güzel şeyler onlar..bayıldım hepsine..o addas yakkabılar telkırmanın mıydı? yerim ben onları..evriş yine ayakkabı almışsın..senin kaç çift ayakkabın var tahminlerimi aşıyor artık..gadın burun aspiratörünü bile almış..norra o çiçekli çıtçıtlı body en beğendiğim oldu..çok güzelmiş..başakçım o takımı bir dağıtıver de görelim anam..yok doğuma kadar açmam diyorsan o ayrı.

esra mavi tulum çok tatlı..çıldırdım yaaa.hepsi çok güzel..ben de kızıma aldıklarımı ekleyeyim..hele biri tam kız cicisi girl yazıyor önün de..bir daha erkek erse doktor artık başlarım ben bu işe yaa

Öldürme fisiiiii.. :)))) aldım aspıratorume kadar fallaa.. yavas yavas alıp koyuyımm,sıcaklarda bana dısarı cıkmak yasak.. nereye gıdersem,uygun bulursam kacırmıyorum,hoş.. aslında cok da gezmıyorum. Erkek derse dr, sen o aldıgını doktora giydirrisin :))) Koy da bır görelim be yafrum.

Evriş..aldıklarınız çok güzeller..güle güle giyinsin Kuzey efenduuu....

Telkırma..yerim ben o pıtış ayakkabıları..pıtış ayaklarını...

evet Başak şöle şu seti çıkarıp seriver de bi görelim.....

Aftabruuuuu......senin cici fotolarını da görmek istiyorum....

Saol kuzumm mercimekim...

Arkadaslarım, aldıklarımı listeledim ki ne aldıgımı ne alacagımı bileyim diye.. Bir de gereken ihityac listesini de buraya ekleyelim, böylece ne alıp ne almayacagımızı daha ıyı özümseriz. Elestirilerinizi bekliyorum.

1 mavi hastane cıkısı (bere, eldıven, onluk,patıklı)

1 yeşil hastane cıkısı (bere, önlük)

1 adet yeşil üst penye,içlikli

1 adet yeşil renk hırka (penye)

1 adet uzun kollu çıtçıtlı yeşilli sarılı tulum (bereli)

1 adet uzun kollu beyaz sweet yenidoğan

1 adet yeni doğan ayakkabısı

4 adet 3-6 ay arası ayakkabısı

1 adet 6-9 ay ayakkabısı

1 adet yer minderi

1 adet havlu kapsonlu

2 adet altı musambalı mama önlüğü

1 adet polar batttaniye (krem)

1 adet penye battanıye (mavi)

1 adet kalın battaniye (renkli)

1 adet ince polar battaniye (krem&kahve ceylan desenli)

7 adet beyaz yarım kolly çıtçıtlı body (yenidoğan)

7 adet renkli yarım kollu cıtcıtlı body (3-6)

2 adet yenıdoğan pantolon

2 adet yenıdogan uzun kollu ınce sweet

1 adet mavi cıtcıtlı uzun kollu body-sapka

1 adet mavi cıtcıtlı yeni doğan body-onluk

1 adet sarı alt üst takım-uzun kollu

1 adet mavi yenıdogan hastane cıkısı tam takım ( kısa kollu cıtcıtlı body-uzun kollu alt ust takım,

eldiven, önlük,bere)

7 adet corap (mavi, beyaz, yesil,lacıvert,sarı-kırmızı)

1 adet burun aspıratoru

1 adet bıberon

1 adet tırnak makası

1 adet emzık

1 adet yenıdogan yeşil yarım kollu cıtcıtlı body

1 adet yenıdogan beyaz uzerıne renklı uzun kollu cıtcıtlı body

1 adet kısa kollu ınce yesil renkli tulum

1 adet uzun kollu mavı renklı tulum kadife

1 adet kalın yenıdogan yelek ve esofman altı (gri,lacıvert)

1 adet kalın 3-6 yas yelek (kırmızı)

1 adet orgu yelek beyaz uzerıne yesıl dugmelı, patık

1 adet 9 ay uzun kollu kapişonlu alt lı üstlü esofman takımı (gri-kırmızı)

Son düzenleme:
MERCİMEKİM, ben 4 ila 8 ci sayfalar arasındaydı galiba, epey bişey eklemiştim. onların dışında pek bişey almadım ki... ben bu aralar kendime çalışıyorum. kendi cicilerimi de albümüme ekledim. poz poz... sizler için mankenlik yaptım. bakmadın mı ayol?kaydirigubbakcemile

EVRİŞ, bence senin listede eksik yoktur. okul önlüğünü şimdiden alma, biliyorsun sürekli değişiklik oluyor milli eğitimde... delikafadulden

ay kızlar dagıtıcamda pc kamerasından çekiyorum bir ara çeker eklerim kızlar
evriş canım bugün birkaç yere daha baktım ama barış bebedeki ürünler hoşuma gitti minaya girmedim zaten barıştan aldım diye birde barış bebede bir beşik begendim rengi yeşildi sallamalı 3 4 yaşına kadar yatabilir en güzel özelligide istedigin odaya götürebiliyorsun yaz bebegi olack diye annem onlardan alıcam kızıma dedi birde inip çıkmam zor olur sana güzel lohusa yatagıda yaparım beşigide buraya koyarız ben snada bebegede bakarım diye şimdiden bize el koydu kızımdada herşeyim kendi evimde kalmıştı annemde kaldım 40 gün kendi yatagımda yatamamıştım yok bu sefer yine aynı evdeyim ama evde artık kendi eşyalarım var kendi yatagımda yatcam ah bide şu günler çabuk geçse

ne oluyor anlamadım..bazı fotoğraflar devleşiyor..üstelik aynı boyutlandırdım

X