2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Aslında derdim, ben veya benim hayatım değil, bu yükle yaşamak zorunda kalacak olan cocugum, benden sonraki onun hali.. bu konuyu bır daha konusmayalım hadi lütfen, burada kapatalım, ama mesele korkunc görmek meselesi değil, aksine bu hayata maruz bırakılma korkunclugu.. Rabbim kimseyi bu acıyla sınamasın. Açıkca burada yazarım ki; evladımı bu acı ve de yükle dünyaya getirmektense, bu karar bana bırakılırsa gerekeni yapmayı uygun görürürüm. Çünkü ben evladıma yasadıgım surece kımselere muhtac etmeden bakarım ama benden sonrası hıcbır zaman onun için garantı olamayacaktır.

Aftabru, hadı gel.. unutalım bu tatsız olasılığı.. bir daha da bu konuyu acmayalım, bosu bosuna eziyetten baska bır sey değil bu kendimize yaptıgımız. Bir daha acmayalım.Hersey guzel olacak.. inanıyorum ben buna. En güzeli nasip olacak hayırlısıyla. Rabbim evlatlarımız sana emanet..

tamam tamam, iyiyim şimdi. ağladım geçti. haklısın, eşim de kızıyor zaten her ihtimali düşüneyim derken kendimi helak etmeme. "şimdi güzel hayaller kuralım, kötü bişey olursa o zaman üzülürüz" diyor hep. inşallah hiç üzülmeyiz. ben de bugün bi tuhaflık var zaten, sabahtan başladı sulugözlülüğüm. önce midem bulanıyor diye ağladım, eşim şaşırdı. hep bulanırdı niye şimdi ağlıyorsun diye. sonra işe gittim gazanfer özcanın vefatını duyunca yine ağladım. oysa soğukkanlıyımdır böle şeylere karşı. bugün ağlama günümmüş demek ki.

inşalah herşey yolunda ve keyifli geçer güzel haberlerini bekliyoruz..

inşallah canım, çok saol.

CENNETKUŞU hoşgeldin. takip ediyor muydun daha önceden de?bana rumuzun yabancı gelmedi nedense.

COMELY neler aldın ben anlamadım. kıyafet değil herhalde hı?

az önce bi çorba yaptım, içine biraz fazla kaçırdım pul biberi, o da meğer çok acıymış (eşim yeni aldı da) bişey olmaz diye öylece pişirdim ve 3 kase içtim. şimdi de burnumun direğine varana kadar yanıyor. üffff yaaaa, bi de oturup buna ağlamam inşallah

az önce bi çorba yaptım, içine biraz fazla kaçırdım pul biberi, o da meğer çok acıymış (eşim yeni aldı da) bişey olmaz diye öylece pişirdim ve 3 kase içtim. şimdi de burnumun direğine varana kadar yanıyor. üffff yaaaa, bi de oturup buna ağlamam inşallah

Ağla canım yaaa, ağla! At zehrini.. Bazen oluyor böyle bana da. KAsma hiç, ağla.

Şimdi alakasız olacak ama, aftabru en çok bu fotonu beğendim. Valla hem genç (olduğun gibi), hem de fıstık gibi çıkmışsın. Maşallahhh :nazar: :nazar:

Evrişim sana katılıyorum. Burada düşük, olumsuz olaslıkları düşünüp de hiç moralimizi yerlere sürüklemeyelim. Ben de bugün bir sitede okudum. Rİsk her zaman vardır. Ancak unutmayın ki; gebeliklerin çok büyük bir kısmı sağlıklı bir şekilde sonlanır ve doğan bebekler de sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürürler. Bunu aklımızdan çıkarmamak gerekir. Bİz o kadar bahtsız bedevi miyiz ki, her türlü olumsuzluk gelip bizi bulacak?

cennetkuşu hoşgeldin. Mutlu ve sorunsuz bir gebelik dilerim.

Esrako, bugün (ya da dün??) yazıma cevap vermişsin öğrencilerle ilgili. İlgin için teşekkür ederim. Ben de sana katılıyorum.

Allam inşllah şu doktor saçımı boyamama izin verir. Resmen kezban oldum -tatlicadiarzu- SAçlarım bir de, çok uzamıştı, İstanbul'da bir kuaförde kestirmiştim ama adam hiç güzel kesmemiş. Fönsüz hali rezil duruyor. Bİr de okul çok soğuk, hiç güzel giysilerimi giyemiyorum. Hep kalın kalın, battaniye gibi şeyler giyiyorum. Kendimi çok çirkin ve bakımsız hissediyorum. Bugün de 2 saat dersim olmasına rğmen çok çok yorgun hissediyorum. BÜtün eklemlerim ağrıyor. Hasta olmam inşallah.. Yukarıda moralimizi yüksek tutalım diyen bendim, değil mi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Ama bu bakımla ilgili. Hastalıkla değil..

Bİr de, annemlerdeyiz ya, yasak günlerimiz geri geldi sanki :KK43:

ilahi TAZE, yasak günleri geri geldi dediğin de bir hafta bişey. sen değil miydin 2 ay sabreden?

hadi ya? o kadar foto içinde en çok bunu mu beğendim. bak ben şimdi albümüme bi foto koyacağım eşimle, ben sarışınım. yakışmış mı bakın bakalım? hiç sarışın olmadım olmayı da düşünmedim hiç.

aftabru bende foto konusunda tazefasulyeye katılıyorum bende en çok bu fotonu beğendim.hepsinde güzelsin ama burda bi başka güzelsin

senağlama Gözünü seveyim ağlama artık Aftabrum.. Ne alemm kadınsın yaa.. :))niye içtin o zaman burnun yana yana.. bol bol su iç bari kuzum.. bebişin suyunu da yenilersin hiç olmazsa.. acı yenince ya da içilince bebeğin suyu da acıyormuş ya, ondan dedim.

Evrişim sana katılıyorum. Burada düşük, olumsuz olaslıkları düşünüp de hiç moralimizi yerlere sürüklemeyelim. Ben de bugün bir sitede okudum. Rİsk her zaman vardır. Ancak unutmayın ki; gebeliklerin çok büyük bir kısmı sağlıklı bir şekilde sonlanır ve doğan bebekler de sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürürler. Bunu aklımızdan çıkarmamak gerekir. Bİz o kadar bahtsız bedevi miyiz ki, her türlü olumsuzluk gelip bizi bulacak?

İnşallahhh öyle olacak.. hepimiz için en güzeli olacak.. sıcaklar gelecek, gidip doguracağız tek tek.. bebişlerimiz evde uyurken biz yine güzel seyler yazacagız birbirimize, cok ınanıyorum buna.Baska da aklıma birsey gelmıyor.

KAYRA ve HELİN teşekkür ederim fotoma iltifatınız için. ama aklımagelmişken, en önde giden sizsiniz ve hala sizin göbek şovu görmedik. hatırlatırım.

en kısa zamanda koyarım samuray gibi göbeğim var.görende 5 iz taşıyorum sanır...rica ederim o sizin güzelliğiniz hatun...

EVRİŞ, su içiyorum zaten bi yandan. içim yandı valla, yazık NAZ a , neye uğradığını şaşırmıştır yavrucak. tat alıyor mudur acaba şimdi? bi de annesi gbi çok severmiş acıyı... valla çok keyifliydi içerken ama içim kavrulacak diye korkuyorum.
TAZE, yıl ortasında okul değişebilir mu kuzum? benim kızkardeşim de ingilizce öğretmeni ama onlar değiştiremiyor galiba. acaba o ilköğretimde olduğu için mi? okul soğuk demişsin ya çok üzüldüm,çocuklar üşümüyordur gerçi, onlar ateşli oluyorlar. sen de sabret, zaten izmirde uzun süre kış olmuyor. ama olunca da ayazını çooook iyi bilirim. ben de bornovada yaşadım 6 sene.

arkadaşlar bişey sorabilir miyim. 3 lü test hangi haftalarda yapılıyor?ben 15 haftamdayım doktora 2 hafta sonra gitcem yardımcı olur musunuz.

herkese merhaba,
yeni gelenler hoşgelmiş,
doktordan iyi haberlerle dönenlerin gözü aydın,bebişlerine maaşallah,
hastalara geçmiş olsun,
sakaleynmaster canım öncelikle içini ferah tutmaya çalış,arkadaşlar gereken her şeyi yazmışlar zaten,bu sadece risk gösteren bir test,kesin bir sonuç vermiyor.
hastaneye gidecekler de iyi haberlerle dönerler umarım.
hepinize sevgiler,kendinize ve bebişlere iyi bakın.

TAZE, bilmiyorsun; benim ilkokuldan beri en sevdiğim ders hep matematik olmuştur. çok iyiydi matematiğim, öğretmenlerim çok severdi. geometride hiç hata yapmazdım. öyle ki sırf matematik ve türkçe netimle (yani nerdeyse hiç fen yapmadan) mühendislik kazandım. ama bi baktım ki kazandığım bölüm safi kimya, biyoloji ve fizik istermiş. matematikle ilgili olan dersleri çok kolay veriyordum, biyolojik derslerde hep takılıyordum. hiç sevemedim, ve mezun olunca da yapmadım işimi.

X