2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kayracım kızmazsan seninle beraber bir arkadaşın vardı arda ondan haberin varmı biz üçümüz peş peşe hamle kalmıştık oradan biliyorum onun için sordum umarım iyidir

allahım yardımcısı olsun sabır güç versin.ve inşallah en kısa zamanda hamile kalırda acısı biraz hafifler.rabbim duy sesimi....

ben bunun için sizlere yazmamıştım işte etkileneceğimiz kesin mümkün değilki canım hele seninde bir acın varmış .HERŞEY ALLAHTAN ONA EMANETİZ BOL DUA EDİP HAYIR İSTEYELİM KEDİMİZİDE DİKKAT EDELİM SEVGİLİ HAMİLELER

kayracım kızmazsan seninle beraber bir arkadaşın vardı arda ondan haberin varmı biz üçümüz peş peşe hamle kalmıştık oradan biliyorum onun için sordum umarım iyidir

bitanem niye kızayım aşkolsun.ardayla telde görüşüyoruz.çok iyi gidiyor maşallah hamileliği.haftaya cumartesi üçlü için gelecek doktora.ama nete niye girmiyor hiç bir fikrim yok..ablası yanında hatuna bakıyor.keyfi iyiydi...

iyi sevindim çok güzel.birbirimizn iyi habrelerini alınca kendimizi daha iyi hissediyoruz mutlu oluyoruz

arada bir karın ağrım yada sol kasık ağrım var ama genel olarak iyiyim.sen nasılsın?

bendede aynı arada bir karnım ağrıyor kasıklarım ağrıyor ben iyim canım.bebişin oynuyormu hissedebiliyormusun

ya iki gündür çok mıymıntı.iki gündür çok ender oynuyor.sorun yoktur umarım azaldı çünkü.yada ben abartıyorum.

sen hissediyordun sanırım sık ve hergün hissetmiyorum.sende durumlar nasıl?

ya iki gündür çok mıymıntı.iki gündür çok ender oynuyor.sorun yoktur umarım azaldı çünkü.yada ben abartıyorum.

bendede aynı cinsiyeti öğrendiğimizden beri ağır abi takılıyo bizmki.bende meraktayım önceden daha çok hissediyordum sanırım birşey yoktur.hayır birde beni cinsiyet öğrendiğim yer korkuttu kalbi yavaşlıyor arasıra diye kendi doktorumda yok dedi ama yinede takip edelim dedi tedirginim anlıyacağın of ya

selam kızlar,
doktordan iyi haberlerle dönen herkesi tebrik ediyorum,maaşallah bebişlerinize.iyi haberlerinizi aldıkça ben de iyi oluyorum.
kızlar,yavaş yavaş üçlü testlere gidiliyor.ben ikili testten sonra doktor değiştirince randevu tarihlerim sarktı.en son 4 şubatta gitmiştim,yeni doktorumdan 13 marta randevu aldım.o gün ben 17+3 olacağım,üçlü için çok geç değildir inşallah.tabi ben bu kadar uzun süre bekleyemem,23 şubatta buradaki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum,bebişimin iyi olduğunu görsem yeter.
hep yazacağım,unutuyorum.benim f-bhcg 69.yani doktorumun erkek tahmini doğruysa f-bhcg tahmini bende de tutmadı.
bebişlere ve kendinize iyi bakın. a.s.

rahat ol bazıları felaket tellali gibi.doktorun ne dediyse o.keyifleri sağlıkları iyi olsunda varsın geç hissedelim.

selam kızlar,
doktordan iyi haberlerle dönen herkesi tebrik ediyorum,maaşallah bebişlerinize.iyi haberlerinizi aldıkça ben de iyi oluyorum.
kızlar,yavaş yavaş üçlü testlere gidiliyor.ben ikili testten sonra doktor değiştirince randevu tarihlerim sarktı.en son 4 şubatta gitmiştim,yeni doktorumdan 13 marta randevu aldım.o gün ben 17+3 olacağım,üçlü için çok geç değildir inşallah.tabi ben bu kadar uzun süre bekleyemem,23 şubatta buradaki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum,bebişimin iyi olduğunu görsem yeter.
hep yazacağım,unutuyorum.benim f-bhcg 69.yani doktorumun erkek tahmini doğruysa f-bhcg tahmini bende de tutmadı.

yok be canım o bhcg fiyasko çıktı.kaç kişininki tutmadı.sen arada kaçamak yap git,bende senin gibi randevu tarihime sadık kalamıyorum.elimde olsa utanmasam hergün gideceğimde bakma eşim tutuyor.

selam kızlar,

doktorunu neden değiştin canım.üçlü için 16 18. haftalar arası deniliyor bende 16+3de verdim kanı bu hafat içi belli olacak umarım iyi çıkar :Saruboceq:

rahat ol bazıları felaket tellali gibi.doktorun ne dediyse o.keyifleri sağlıkları iyi olsunda varsın geç hissedelim.

evet aynen öyle inan çocuğun cinsiyetine baktırmak için gittim sadece pişman ettiler ertesi günde acilen kendi doktoruma gittim.ama az hareket edince aklıma kötü şeyler geliyor .rabbim bilir ne diyeyim:Saruboceq::Saruboceq:.bu haftadan sonra artık kemikleri kalsiyum depolamaya başladığı için güçlenecekler ve daha net hissedeceğiz ama ne diyoruz önce SAĞLIKLI OLSUNLAR MELEKLERİMİZ .:nazar::nazar:

selam kızlar
bugün geç uyandım tatil olunca yataktan çıkasım gelmiyor.
kayra
bana doktorum rahimağzı için ölçüm yaptımı yapmadımı bilmiyorum.ama her gittiğimde düşük tehliken gözükmüyor dedi.bi dahaki gidişimde sorayım.

keps 17+3 üçlü için geç değil canım.bende dün 16+3 de verdim kanı salı alacağım.badem için çok üzüldüm tanımıyorum ama ne kadar acı çektiğini anlayabiliyorum allah sabır versin.ikizlerde kaybetme riski daha yüksek oluyor.ALLAHIM HERKESİN HEPİMİZİN BEBEĞİNİ KORUSUN.kızlar biliyorum çok kötü bi durum ama böyle kötü haberlerden sonra kendimi toplayamıyorum ve bu stres ve korku bebeğimize daha çok zarar veriyor.doktorum stres ve korku gebeliğin düşmanıdır.stres vücutta ve tabii rahimde kasılmalara neden oluyor rahim kasılmaları bebeği tehlikeye atar dedi.artık rahat olmamı kötü senaryolar kurmamaı kafamı meşgul edecek şeyler bulmamaı istedi.beni yanlış anlamazsanız kendim ve tüm hepimiz için bi ricam olacak.duyduğumuz her korkunç olayı burada paylaşmayalım ve kendimizede yormayalım.kayıplardan daha çok güzel doğum haberleride var.sağlıkla kucağına bebeğini almış anneleri düşünelim.benim çok acı anılarım var.daha yeni yeni korkularımı atmaya çalışıyodum doktorum bile korkularım için her gittiğimde rahatlamam gerektiğini söylüyor.umarım yanlış anlaşılmadım yoksa hepinizi seviyorum

X