2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Comely bende kız istiyorum hayırlısıyla bakalım artık.kızlar bu arada az önce bebişimle konuştum ve sanki cevap verir gibi nasıl atıyor sol yanım bir bilseniz...

aidaa gozun aydin kizina:))
comely kayra hosgeldiniz, ozledik:)))
minik kelebek demir diski rengini koyu yesil yapiyor canim, benim ilk baslara oyleydi, sonra duzeldi:)
lalece allahtan burada turk marketleri var en azindan bazi sebzeleri turk mallarini bulabiliyorum, ama yine lezzet cok farkli:KK43:(

Comely bende kız istiyorum hayırlısıyla bakalım artık.kızlar bu arada az önce bebişimle konuştum ve sanki cevap verir gibi nasıl atıyor sol yanım bir bilseniz...

ayy negüzel yaaa süper bı duygudu dimi.bende hissetmek istiyorum bebişimi.ben gecen gun saglık ocagına gıttım belkı bebişim kalp atıslarını duyabılır dıye (ama saglık ocagındakı doktor 4.aydan sonra duyabılır demıstı) ben yınede bı sansınımı denıyım dedım.ebe elınde tansıyon aletı gıbı bıseyle karnımdan seslerı almaya calıstı ama "cok erken,duyamam" dedı.ve bıraz göbeklı oldugumdan engelledıgını söyledı :eek: baya bı ugrastı ama kalp sesını falan alamadık.daha bı hafta olmadı doktora gıdelı ama napıyım işte merak.keşke bıan önce oynasa kıpırsada bende rahat bı nefes alsam

Selam kızlar:emir_bebek:Ben de küseceğim işte, kimse beni sormamışlülülülülülüBen bugün 2liye girdim. Ense kalınlığımız 1,2mm çıktı. Benim uslu bebişim, ölçüm yapılacağını bilmiş gibi pozisyonunu almış bekliyordu doktor teyzesini:asigim:Kollar, bacaklar, burun, çene kemikleri herşey yerinde dedi doktorumuz. 12+1 çıktı ultrasonda. MAŞALLAHHHHH:nazar:

Comely yazdıklarını okuyunca annemle atışmalarımız geldi aklıma. Ben "Birazdan sevgilim gelecek, sevgilimle dışarı çıktık, sevgilim bana şunu aldı" deyince her seferinde kızar bana, "o senin sevgilin değil kocan!" diye. E insanın sevgilisiyle kocasının farklı kişiler mi olması makbuldür ki ne?CADIARZUŞeniz

aidaa gozun aydin kizina:))
comely kayra hosgeldiniz, ozledik:)))
minik kelebek demir diski rengini koyu yesil yapiyor canim, benim ilk baslara oyleydi, sonra duzeldi:)
lalece allahtan burada turk marketleri var en azindan bazi sebzeleri turk mallarini bulabiliyorum, ama yine lezzet cok farkli:KK43:(

canım ben daha demır ilacını kullanamya baslamadım elevit kullanıyorum 2 gundur.acaba elevıtte yaparmıkı?

buarada noracım sennmı steteskopla bebiişinin kalp atım sesını dınlıycektın.denedınmı pekı gelıyomu bebegın kalp seslerı yoksa sadece bı hurafemıymıs:sm_confused:

Minik kelebek .norra şirin hamiş dostlarım bende sizleri çok özledim imrenmiyorum desem yalan olur ama çok yoruluyorum inanın sırtımın ağrısından ağlıyorum hergün farklı sınıflarda 6 şar saat dersim var ve hep ayaktayım..belim karnım sırtım her yerim ağrıyor...

Selam kızlar:emir_bebek:Ben de küseceğim işte, kimse beni sormamışlülülülülülüBen bugün 2liye girdim. Ense kalınlığımız 1,2mm çıktı. Benim uslu bebişim, ölçüm yapılacağını bilmiş gibi pozisyonunu almış bekliyordu doktor teyzesini:asigim:Kollar, bacaklar, burun, çene kemikleri herşey yerinde dedi doktorumuz. 12+1 çıktı ultrasonda. MAŞALLAHHHHH:nazar:

:teytey::teytey:ayy maşşallah ona.saglıkla gelsinler inşallah mınık kuzularımız.hadı gözünaydın canım

Lalciğim bu arada senin göbiş erkek esrakonunki kız gibi geldi bana...

ayy elevitin içinde zaten 60mg demır varmıs dıger demır ılacıysa 100mg mıs.doktor bana nıye 2sini birden vardıı.kızlar siz tek elevıtmı kullanıyosunuz.baska bişe kullanıyomusunuz

Burkocuğum sonucunda güzel gelecek inan.ense ölçümü iyi olunca genelde sorun çıkmıyor.hayırlısıyla allah tamamına erdirsin.

:eek:klava:
Lalciğim bu arada senin göbiş erkek esrakonunki kız gibi geldi bana...
bakalım valla annem babam herkes erkek dior :) ben hiç bişi hissetmiorum. canım ben de öğretmenim ama sevmediğim bir meslek malesef eğitim sisteminden kaynaklanan bir seçimdi benim ki.ben mesleğimden değil de okuldan nefret ediorum desem.o binalara giremiorum.çocukluğumdan beri fobim.allah kolaylık versin.bir de şımarık öğrenci doluydu staj yaptığım sınıflar hiç gelemem şımarıklığa. eli maşalı olurdum heralde mesleğimi yapsam. inşallah çocuğumu şımarık yetiştirmem.:eek:klava:

Evet canım ama ne yapayım işimi çok seviyorum.öğrencilerime aşığım.öyle anlayışlılarki...küçücük yürekleri aslında o kadar büyükki...ama koku varya felç ediyor..nöbet ödev etkinlik...neyse hayırlısı...valla göbişin erkek göbişi ama sağlıklı olur inşallah en önemlisi bu...

ayy elevitin içinde zaten 60mg demır varmıs dıger demır ılacıysa 100mg mıs.doktor bana nıye 2sini birden vardıı.kızlar siz tek elevıtmı kullanıyosunuz.baska bişe kullanıyomusunuz

Ben elevit ve günde 400 mg. folic acid kullanıyorum canım. Başka birşey kullanmıyorum. Doktorum hamileliğin sonuna kadar bu 2sini kullanacaksın dedi.

slm herkese ben geldim... doktordan geldik hemen pc başına oturdum valla apartopar..kızlar ya çok mutluyum çok şükür bebişim saglıklıymış herşey çok iyi dedi dktor... en son gördugumde fasulye gibi bişeydi şimdi kocaman olmauş maşallah..boyu uzun dedi 9cm. ellerini ayaklarını heryerini göserdi kalbbi karnı falan...ayyy kuzucum ya elini agzına götürdü ayaklarını oynattı falan ..2li test yapmıcam zaten doktorda gerek yok dedi tahlillerimi zaten yaptırmıştım çok şükr onlarda bi sorun yok...bu arada 3 kilo vermişim.. normalmiş ama..ben 12+3 biliodum 12+5 mişiiz:) vee sonunda hasret bitti yasak kalktı..Şeniztabi eskisi gibi olmıcak ama olsun oda yeter ..:lepi: süt içemediğim için kalsiyum verdi.. vee cinsiyetini sordum çok erken dedi ama 10 gun sonra gel bi deneriz belki görürüz dedi.. bakalım inş. ozaman görürüs..bu arada buyuyen göguslerimi sordum doktorum guldu ve daha onlar çoook buyucek dedi...:dance: darısı herkesin başına kıslar inş. saglıkla kavuşurus bebişlerimize. bu arad comely nerelerde..göremedim...

pinky gözünaydın canım,hadı hayırlı olsun bebeişin iyimiş.ama gercekten cok uzunmus beebişinin boyu.ben gıttıgımde 13+5di bebeişim ve boyu 7.5 cmdi.doktorum normla dedı.heralde siz ailecek uzuznsunuz bebeişinizde uzu olcak

kızlar selamsssssss

oncelikle sevgililer gununuz kutlu olsun

sonrasında bebisim %90 kızmıs cok ugrastırdı eliyle kapadı sırtını dondu vs ama pipi gorunmedi kordonu gordu sadece artık sonradan cıkarsa bilmem. hcg 42 cıkmıstı cin takvine gorede kzdı ama istersen haftaya gel emin olalım dedi .
burda yumurta tkibimi yapan ultrasoncuya gittim o baktı kendi drum mart basına randevu verdi
oyle yani enson yakaladı kız dedi ama hata olmasını istemiorum tekrar bakarız dedi.
bobregimede baktı tas dusmus cok sukur temiz gorundu
herkese sevgi dolu birgun diliyorum
mucxxxx

slm kızlar bana slm veren yokmuu nasılsınızz valla ben çok kötüyüm kızlar yaa dizlerimin üstünde duramıorum bacaklarım nasıl sızlıyor bir yandanda temizlik yapıorum bana yardıma gelen yokmu:CüvCüv:

canım merhaba.geçmişi okudum.çok hızlı ilerliyor maşallah.nasılsınız? şimdilik küçük ağrılarımız dışında bir sorun yok çok şükür.malum okul açıldı ve sabah 7,30 da evden çıkıp 15,30 da eve giriyorum.çok yoruluyorum.eve gelincede yemek yiyor ve resmen tükenmiş bir vaziyette yatıyorum.sizleri merak edip arada bir girip bakıyorum güzel haberlerle mutlu oluyorum.

ne güzel iyi olmana çok sevindim canım..biz de iyiyiz bebişimle..akşama babamız gelicek,çok mutluyuz...
kendine dikkat et canım..

kızlar dıskı rengini zamanında ilk ben sormustum benim bayagı ole yesile donuk gitti simdi normale dondu yani korkulacak bir durum deil. endiselenmeyin

MAŞALLAH MAŞALLAH Bugün iyi haberler alıyoruz ne güzeldelikafadulden:nazar:pinky ve babymom, bebişlerinizin iyi olmasına sevindim. Gözünüz aydın:içelim:Baby senin için ayrıca sevindim, çok şükür kurtulmuşsun böbreğindeki beladan. Umarım bundan sonrası çooook sağlıklı geçer

X