2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Mavi denizcim bol şans sana canim.:Saruboceq:bende 5 temmuz sinavina girmiştim.a.silk yardim-100hihoyyyt trafik-96 hihoyyytmotor-98 hihoyyytçok kolay geçti yaniiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.üstelik eşim bana hediye olsun diye gidip tanidik sürücü kursuna kaydettirmiş şehir dişinda(NASIL BİR HEDİYE ANLAYIŞIYSA.BURDA VARKENNNN......) 1 saat yol! Eeee tabiki kursa gidemedim ama evde çok çaliştim.a.ssana tavsiyem geçmiş sinav sorularina da bak.(MUTLAKA)ÇÜNKÜ HEP AYNI SORULAR SORULUYOR GİBİ.AMA BİZDE MANTIK SORULARI DA VARDI.ONLAR ZORDU ATTIM TUTTURMUŞUMMM....heyacan yapma,çünkü bildiklerini de unutursun.direksiyon sinav tarihleri hiç belli olmuyor.bizim 9 ağustostu.hepsini geçtim ilk seferde.:teytey::dance:bu hafta ehliyet için gidip dosyalarimi alicam falan filannnn......

sagol cnm valla iyice aydınlattın beni tatlım peki bu sınavlar genellde aynı tip soru oluyor fazla degişmiyor diyorlar dogru sanırım trafik hocasıda korkma stres yapma bana dedi zor sınav dgl dedi.inş geçerim cnm iyi puanlar almışsın vay be tebrik ederim darısı başıma en sonki sınav sorularını yazdırdım onları cvplıyorum şimdi zaten ama motoru pek kapmamışım galiba biraz incelemem lazım tekrar.direksiyon dersinide ilk olarak 30 agustosda verecekler 3 kere falan alacam ders gerisini eşimden alacam.sagol cnm cesaret verdin bana.

ojeli fıstık canım daha ilk denemen olmasada sakın strese girme bol bol dua et ve hamişliği takıntı haline getirmemeye çalış

neşeciğim herzamanki enerjinle yine burdasın ya bayılıyorum sana listede bizi unutan biri dikkatimi çekmedi gerçi bizim gibi devamlı konuşmasalarda arada yazıyorlar yasemink in bebişine fıstık dedin Allah mı söyletti kız olacağını nerden bildin:)))

angelus bizim topikte umutsuzluğa yer yok anacığım sıkma canını ve tıka kulaklarını Allah ne zaman verecekse o zaman verecek ne yaparsak yapalım bu böyle o yüğzden kafanı takmadan zorda olsa o zamanı beklemekten bol bol dua etmekten başka çaremiz yok:KK66:

librarian dediklerinde sonuna kadar haklısın kafaya takmamayı başardığımız an hamiş olacağımıza bende inanıyorum ki bunun örneği çok var burda kendine iyi bak canım görüşmek dileğiyle

ve teze hamişimiz yaseminkk demek peynirden miden bulandı haaa dur daha bakalım nelerden bulanacak aman yemezsin olur biter:)))bebişin ne derse o:)))

cnm ben iyiyim,sen neler yapıyorsun. dedigin gibi bu topikte umutsuzluga yer yok rabbim hepimize bebiş nasip eder inş.

KIZLAR BURADA UMUTSUZLUĞA YER YOK!!!

Arkadaşlar, işler o kadar yoğun ki fırsat bulup da giremedim internete.Bilenler bilir hamilelik psikolojisine kaptırmıştım kendimi maalesef değilmişim.Üzüldüm ama yıkılmadım, çok sık aranızda olamayabilirim ama gönlüm hepinizle, ve dualarım hepiniz için...Şunu iyice anladım kafaya takıp stres yaptıkça insanın hormonal dengesi tamamen değişiyor ben artık bu bebek özlemini çok fazla dile getirmemeye ve olması için hiç bir uğraş sarfetmemeye karar verdim.Olursa sürpriz olur artık.Gerşeyin başı sağlık arkadaşlar gördüm kison zamanlar yatıyorum kalkıyorum gebelik adet gün takvim...Yok benden mola sanırım.İşler yoğunken de düşünmeye vaktim yok.Bir dönem de böyle takılayım bakayım.Hepinizi tanımasam da çok seviyorum.Arada bir uğrarım.Kendinize çok iyi bakın arkadaşlar.Sevgiler....

Canım ben takmadan tam 1 yıl geçirdim, haberim yok, bir de ayları saydım ki ohoooo.... Sonradan nette araştırmalar yaparken burayı buldum ve pekçok faydalı şey öğrendim burda. Takıp takmamakla da ilgisi yok. Veren Yaradan, kime ne zaman isterse verir. İşte bu kadar. Çalışmak bizden vermek Ondan. Bitti. Fazla lafa gerek yok.

kızlar bende haftasonunu bekliyorum.bakalım inşallah hasta olmam.bu ay ilk denememizdi.inşallah tutmuştur.hepimiz birbirimize dua edelim.

Canım ilk denemende tutturursan bizim grupta bir ilki başarmışsın demektir. Hadi hayırlısı. Bakalım kim ilk denemesinde tutturacak?

neşeciğim herzamanki enerjinle yine burdasın ya bayılıyorum sana listede bizi unutan biri dikkatimi çekmedi gerçi bizim gibi devamlı konuşmasalarda arada yazıyorlar yasemink in bebişine fıstık dedin Allah mı söyletti kız olacağını nerden bildin:)))

Ben de hepinize bayılıyorum. Fıstık içimden geldi hiç erkek olacak gibi düşünmedim. Ay çok cinsiyet ayrımcısı gördüm bak kendimi şimdi. Amannn sağlıklı olsun da.

Selam kizlar topigimize yeni katilan arkadaslarimiz hosgelmisler... Hepinizi seviyorum...Berat bana zor anlar yasatiyor maalesef yemiyor ve mizirdaniyor offf

Allah kolaylık versn. İşin zor o zaman.

sagol cnm valla iyice aydınlattın beni tatlım peki bu sınavlar genellde aynı tip soru oluyor fazla degişmiyor diyorlar dogru sanırım trafik hocasıda korkma stres yapma bana dedi zor sınav dgl dedi.inş geçerim cnm iyi puanlar almışsın vay be tebrik ederim darısı başıma en sonki sınav sorularını yazdırdım onları cvplıyorum şimdi zaten ama motoru pek kapmamışım galiba biraz incelemem lazım tekrar.direksiyon dersinide ilk olarak 30 agustosda verecekler 3 kere falan alacam ders gerisini eşimden alacam.sagol cnm cesaret verdin bana.

Aman eşinden ders alma, tam bir felaket olur bak benden söylemesi. Onlar hocalar gibi anlayışlı olamaz. Yersiniz birbirinizi.

cnm ben iyiyim,sen neler yapıyorsun. dedigin gibi bu topikte umutsuzluga yer yok rabbim hepimize bebiş nasip eder inş.

İşte bu kadar.

Kızlar epeydir yazamadım sizlere düğün telaşımız var halamın oğlunun.Kendi düğünümde bile bu kadar yorulmamıştım.Günlerdir koşuşturuyoruz.
Benim bu ay da olmadı 1seneyi bebişsiz bitirdik yani.Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diye bol bol dua ediyoruz.Galiba bu ay çatlatmayı deneyeceğiz.
Yasemincim tebrik ederim.İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım.
Dualarım sizlerle kızlar.

slm kızlar bugun ugramamışsınız nerelerdesiniz bakayım?topigimiz bile 2 sayfaya gitmiş.hadi gelin artık...kızlar ben merak etmeye başladım acaba tutarmı ki bu ay diye.inş kızlar hamiş kalırım.:lepi:belki bir ümit regl den önce test yapacam sabah idrar testi en yogun beta derecesi sabah net çıkıyormuş daha dogrusu 4 5 saat idrara çıkmadan bu testi yapmak gerekiyor gün içerisinde 4 5 saat wc ye çıkmadan duramam çok su içiyorum çünkü.bi de döllenmeden 7. gün belli olmaya başlıyormuş deger.hayırlısınız nasip etsin rabbim...gelinde yazın iki kelam bekletmeyin beni buralarda.öpt hepinizi.a.s.

Kızlar bugün eşim bal getirecek ve ben bu kudret narıyla yapacağım ilaca başlayacağım inşallah sizler neler yapıyorsunuz? Mavi deniz canım çok paralar verip kan testini yaptırmaya gerek yok, ucuzlardan al döllenmeden 7-10gün sonra hepsi aynı sonucu veriyor zaten. Hepimiz için hayırlısını istiyorum.

canlarım merhaba..a.s.

ya size bişey söylemem lazım utanıyorum ama içimde kalacağına..:eek:

ben arkadaşımdan duymuştum ne kadar doğru hiç bilmiyorum ama yatak yumuşak ya yer daha etkili olabiliyomuş bide sadece erkeğin değil kadınında şey olması gerkiyormuş. anladınız işte... :eek:ne kadar işe yarar hiç bilmiyorum söylememekten iyidir. hihoyyyt

ben hamiş oldum ama sizinde olduğunuzu görmeden burdan gitmem. Hamiş değilmişim gibi araştırmaya devam yani.. az kaldı ama içime doğdu bu ay bikaç kişi daha çıkıcak ben hamişim diye....
sizi çok seviyorum..:1hug:

canlarım merhaba..a.s.

ya size bişey söylemem lazım utanıyorum ama içimde kalacağına..:eek:

ben arkadaşımdan duymuştum ne kadar doğru hiç bilmiyorum ama yatak yumuşak ya yer daha etkili olabiliyomuş bide sadece erkeğin değil kadınında şey olması gerkiyormuş. anladınız işte... :eek:ne kadar işe yarar hiç bilmiyorum söylememekten iyidir. hihoyyyt

ben hamiş oldum ama sizinde olduğunuzu görmeden burdan gitmem. Hamiş değilmişim gibi araştırmaya devam yani.. az kaldı ama içime doğdu bu ay bikaç kişi daha çıkıcak ben hamişim diye....
sizi çok seviyorum..:1hug:

Canım ya saolasın, yatak meselesini duymamıştım da öbürünü MenzilGülü de yazmıştı. Teşekkürler, her bilgi bizim için değerli. Sen :CüvCüv: ve bebiş :emir_bebek: nasılsınız bakalım? Hala bize müjddeli haberler getiriyor mu yumurcak?kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaslar bende bu siteye yeni uye oldum.bende anne olmak istiyorum benide araniza alirsaniz cok sevinirim

aslı23 hoşgeldin canımm:dance:
iyiyiz biz teyzeleri Allaha şükür.... Getirmezmiii hergece rüyamda bişeyler anlatıyor.
Bazen düşünüyorum ikizmi bunlar acaba :1shok:.. niye öyle hissediyorum anlamıyorum.

Kızlar bugün eşim bal getirecek ve ben bu kudret narıyla yapacağım ilaca başlayacağım inşallah sizler neler yapıyorsunuz? Mavi deniz canım çok paralar verip kan testini yaptırmaya gerek yok, ucuzlardan al döllenmeden 7-10gün sonra hepsi aynı sonucu veriyor zaten. Hepimiz için hayırlısını istiyorum.

nesemese selam canım,kudret narını ben de memlekette duymustum ve bırcok seye ıyı gelıyormus..ben de yenı hamıleyım,5 haftam dolmak uzere ve 7 ay sonra geldı bebegımız..ama 7. ay farklı bısı denedım:eek: ay cok utanıyorumkaydirigubbakcemile3 ama belkı faydası olur,siz de deneyın.. ılıskı pozısyonunda dız dırsegı denedık,ınternette okumustum,ve o ay tuttu..denemek de fayda kıslarrr varşakkıdı

nesemese selam canım,kudret narını ben de memlekette duymustum ve bırcok seye ıyı gelıyormus..ben de yenı hamıleyım,5 haftam dolmak uzere ve 7 ay sonra geldı bebegımız..ama 7. ay farklı bısı denedım:eek: ay cok utanıyorumkaydirigubbakcemile3 ama belkı faydası olur,siz de deneyın.. ılıskı pozısyonunda dız dırsegı denedık,ınternette okumustum,ve o ay tuttu..denemek de fayda kıslarrr varşakkıdı

Ay utanacak bişey yok kız, ben anlamadım bu diz dirsek ne? Azıcık daha açıklar mısın??

Ay utanacak bişey yok kız, ben anlamadım bu diz dirsek ne? Azıcık daha açıklar mısın??

diz,dirsek diye geçiyor literatürde:eek:ondan öyle dedim,açıklayayım hemenkaydirigubbakcemile3...mısyoner pozısyonunun tersı gıbı dusunun,yanı yuzustu ve dızlerınız uzerınde duracaksınız ve esınız arkada olacak,vajınal yoldan bırleseceksınız,bu sayede spermler rahıme cok daha kolay ve hızlı ulasırlarmıs..benım her ay canım cıkıyordu yok bacaklarını dik,belinin altına yastık koy...gecen ay hıcbısı yapmadım,hamilelik konusuna hıc kafamı takmadım,onemsemedım pek,keyfim nası isterse öyle davrandım,bır baktım sonra çift çizgihihoyyyt...bı deneyın kıslar ya,belkı tutar...vesıle oldum dıye sevınırım ben de:CüvCüv:yle

kızlar hepinize günaydın.............yeni gelenler aramıza hoşgelmişler...Hamile annelerimiz hepiniz iyisinizdir umarım...Cuma günü hürmetine bize dua edin...hepinizi öpüyorum herkese bol şans..iyi dileklerinize içtenlikle katılıyor ve aminnnnnnnnnnn diyorum...

Canım sen ne kadarlık oldun,aynı mıyız acaba? ve doktor buldun mu?

kana göre 16 ağustos 341,86tıydı 2 haftalık olabilr dediler geç döllenme olmuş. ultarsonda görünmedi. alttan da baktırmadım. :1ninca:
doktorda bulamadım. araştırıyorum hala.... :sm_confused:

diz dirsekte sanırsam emekler gibi olan anladım beeeeeeeeeeennnnn:CüvCüv: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

diz,dirsek diye geçiyor literatürde:eek:ondan öyle dedim,açıklayayım hemenkaydirigubbakcemile3...mısyoner pozısyonunun tersı gıbı dusunun,yanı yuzustu ve dızlerınız uzerınde duracaksınız ve esınız arkada olacak,vajınal yoldan bırleseceksınız,bu sayede spermler rahıme cok daha kolay ve hızlı ulasırlarmıs..benım her ay canım cıkıyordu yok bacaklarını dik,belinin altına yastık koy...gecen ay hıcbısı yapmadım,hamilelik konusuna hıc kafamı takmadım,onemsemedım pek,keyfim nası isterse öyle davrandım,bır baktım sonra çift çizgihihoyyyt...bı deneyın kıslar ya,belkı tutar...vesıle oldum dıye sevınırım ben de:CüvCüv:yle

Canım ayrıntılı açıkladığın için çok teşekkürler. Aslında arkadan olunca bel ağrısı yapar diyorlar, doğru mu bu acaba? Belki de bebiş için uygun bir yöntemdir. Denemek lazım. Deneyip tutturanlar bizimle paylaşırsa iyi olur. Kızlar iyice her duyduğumuzu denemeye başladık, sonumuz hayrolsun..:))

Canım ayrıntılı açıkladığın için çok teşekkürler. Aslında arkadan olunca bel ağrısı yapar diyorlar, doğru mu bu acaba? Belki de bebiş için uygun bir yöntemdir. Denemek lazım. Deneyip tutturanlar bizimle paylaşırsa iyi olur. Kızlar iyice her duyduğumuzu denemeye başladık, sonumuz hayrolsun..:))

Hayrolsun:))) Ağrı felan yapmadı ki,zaten çok uzun bir süreç değil,formlarda da okudum bir arkadaş daha denemiş,onun da tutmuş bu şekilde kıslarr,bu ay deneyin bence..

ya kızlar cok ozur dılerım ama bısey sorcam utana sıkıla.ben pozısyonu anlamadım.bana bırdaha yazarmısınız.tekrar afedersınız ama artık dedıgınız gıbı heryontemı denıyoruz.bu sıtede amuda kalkanı bıle duymustum.ve hamıla haberınıde gormustum.daha onu denemedım ama esım benı yatakta amuda kalktıgımı gorurse delı sanar heralde.

X