2008 Makyajı

hepside gökkuşağı gibiler sanat eseri yapmışlar paylaşımın için teşekkürler

güsel yapmışlar ama çok abartı o makyajla sokağamı çıkılır :1rolleyes: ama bi kaçını çok begendim denicem ama onlar gibi yapcağımı pek sanmıorum kendime yapamam ama başkasına yaparım sanırsam

[/QUOTE]

ya bu makyaj çok hoşuma gitti her renk kıyafetin üstüne olur gibi..bayanın göz şeklide rengide çok hoş göz var göz var demi bi güzel göz vardır bide güzel bakan göz vardır...ama bitane siyah makyaj varya cnm darılma ama gıcık duruyo bitek..

çok güzeller gerçekten yapanın ellerine sağlık ama günlük kullanıma uygun değil maalesef

hıııı 2008 e ayak uydurcaz die bizde böyle boyanıp çıkalım sokağa demiilaelaelaelaelae

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyslm kızlar gerçekten çok guzel olmus banada bırısı yapsa dolasarım dınlemem ben gençken yapmayacazda ne zaman yapacaz degılmııııı

kızlarr gelin ben size makyaj yapimm de 2008 makyajı nasıl yapılıyormuş görsün makyözlerrr sengözlerimebaksanab

kızlarr gelin ben size makyaj yapimm de 2008 makyajı nasıl yapılıyormuş görsün makyözlerrr sengözlerimebaksanab

gelecezde nasıl gelecez bırbırımızden çokkkkkkkk uzagız gerçi bende pek fena yapmam ama baskasının elınden nasıl olur merak edıyorum:sm_confused::sm_confused:

gelecezde nasıl gelecez bırbırımızden çokkkkkkkk uzagız gerçi bende pek fena yapmam ama baskasının elınden nasıl olur merak edıyorum:sm_confused::sm_confused:

sağlık olsun biz bayanlar istedik mi herşeyin en güzelini yapabilirz eminim sende güzel makyaj yapıosundur. önemli olan da zaten kendien güzel makyaj yapabilmek sen yapabiliyorsan çok şanslısın demek..

sağlık olsun biz bayanlar istedik mi herşeyin en güzelini yapabilirz eminim sende güzel makyaj yapıosundur. önemli olan da zaten kendien güzel makyaj yapabilmek sen yapabiliyorsan çok şanslısın demek..

tsk ederim aycim cima.s.a.s.

en güzeli doğallık valla!! tamam çok özel günlerde yapılabilir çokta şık olur ama günlük kullanım için biraz abartıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…