2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

kızım bizi göbüşlerimiz cok güzel görünecek ben eminiim buna.kimde var böyle yuvarlak önden giden göbişler tabi bazılarımızında arkadan gidecek genelde kızı olacaklar kalcadan kilo alıyorlarmış daha cok ben öyle duymuştum.biz cok güzel şişko hamişler olacagız bence o göbişlerin içindeki yaramazlar daha güzel olacak amaŞeniz bu arada benim oglum sizin kızlarınıza da asılacak işta ohhh:dance::dance:

ya ewt şu göbeğim biraz daha çıksa çok güzel olacak
ama oğlun fazla yaramazlık yapmasın canım

hehehe hemde nasıl asılırız var ya sizin kızlarınıza biz ruhunuz bile duymaz bi kere hepsini teker teker öpecek benim oglum acayip capkın yapacagım ben oglumu kızlar korkun bizden:teytey:hey ama babalara şikayet etmek yok ona göreyerimseniben

benim kızım yapmaz öyle şey :roflol: ya bu arada varya allah biliyor ya ii ki kızım oldu..eşim ilk zamanlarda erkek olcak diye kafayı yemişti evin içinde..çarşıya çıkıyoruz boyna soruyolar napıosunuz diye hiiçç oğluma kız bakmaya çıktık diyor..sürekli aynı muhabbet oğluma kız bakıyorum..bende kıskanmıştım o gözlerini oyarım seninn sen işine bak oğlun kendine kız bakar hele babası gibi olursa yandık dedim :roflol: allahtan kızım oldu yoksa kocam ve oğlumu kızların peşinden alamzdk kocamın savunması da eminim oğluma taktik veriorum olurdu :roflol: :eek:klava:

valla biraz babası zor yapar onun öyle bi şey yapmasını bırakın düşünmesi bile gözlerini oymam için yeterli bi sebeb :eek:klava:karar verdim ogluma capkınlık nasıl yapılır ben ögretecegim işte yandı kızlar valla ben cok kötü bi kaynana olurum ya bitti o gelin:eek:klava:

neyse siz bebişlere çapkınlık öğretmeyin ki
onlarda kocalarınız gibi olsun
sonra gelininiz üzülür yazık

senin bebişin cinsiyeti belli degil sanırım degil mi bi kız olsun senin kıza da asılırız biz sen hiç merak etme :1hug:

ben şu an 16 haftalık hamileyim. 11 haftalık iken doktora gittiğimde doktorum büyük ihtimalle erkek deyip bana da gösterdi:) ama yinede kesin değil dedi. artık 3 lü test zamanım geldi aysonu yani 31 mayıs ta inş.herşey belli olucak. Ne olacağının benim için önemi yok ta inş.sağlıklı olur hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

hehehe hemde nasıl asılırız var ya sizin kızlarınıza biz ruhunuz bile duymaz bi kere hepsini teker teker öpecek benim oglum acayip capkın yapacagım ben oglumu kızlar korkun bizden:teytey:hey ama babalara şikayet etmek yok ona göreyerimseniben

Walla kulaklarından çekerim senin o yaramaz oğlunun :)))
Korksun benim gibi kız annelerinden :pp

Ayy kızlar çok tatlısınız ya :))))) Öldüm gülmekten sizi okurken.

Benim arkadaşında oğlu yeni doğdu.Şimdiden takdik veriyo oğlana oğlum Ceren i tenhada kıstır kıstır öp diyo :)) Çekerim kulaklarını walla.

ben şu an 16 haftalık hamileyim. 11 haftalık iken doktora gittiğimde doktorum büyük ihtimalle erkek deyip bana da gösterdi:) ama yinede kesin değil dedi. artık 3 lü test zamanım geldi aysonu yani 31 mayıs ta inş.herşey belli olucak. Ne olacağının benim için önemi yok ta inş.sağlıklı olur hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Hayırlısı olsun inşallah canım.Aramıza hoşgeldin.

Nalam ve Asortie, hem kendimi hem de sizi ekledim.

Ddm--------------------------------1'i erkek 1'i kız

Hale87-----------------------------kız (Bennu Ecrin)
Darkinlife--------------------------kız (Ceren)
Brooke-----------------------------kız
Ftutuk------------------------------kız
Aryener----------------------------kız
Elmalı turta-----------------------kız
Kyıldız------------------------------kız
Tugba59---------------------------kız
...------------------------------------kız

Deryaöykü------------------------erkek
sekreter18282-------------------erkek (ayberk)
Turti---------------------------------erkek
Maytap26-------------------------erkek
Limmonn--------------------------erkek
Ecemim2001--------------------erkek
Eczevrim--------------------------erkek
Beklemek------------------------ erkek (Kerem)
Ebuka ---------------------------- erkek

Deryahakan----------------------
Apple-------------------------------
Fater--------------------------------
Gülçiçek---------------------------
Karagözlü-------------------------
Minik81----------------------------
Beyazmelek---------------------
Yagmurrr--------------------------
_EsCApE_-----------------------
Nazlımelek-----------------------
Aregon-----------------------------
Asortie-----------------------------
Julianne----------------------------
Nalam------------------------------

kızlar beni biliyorsunuz şu bebeğinde yüksek risk olan beklemek:)) aslında ikili test için gittiğim gün dr.um cinsiyetini söylemeyeceğim çok erken sonra yanılıyoruz demişti tabi annem ve ablamda yanımda olduğu için dr.da bizim çok yakınımız olduğu için annem ama nesrin hanım bu ne o zaman falan demeye başladı kadının 3.torun olunca öğrendi artık ultrason bakmayı dr.um gülüyor falan en sonunda ense kalınlığı yüzünden uzun uzun incelemek zorunda kalınca bizim çocuk bir çok yönden göstermeye başladı ve dr.umda evet erkek ama ensesi kalın diye bir cümle kurdu ama tabiki ben yinede kesin gözüyle bakmıyorum çünkü benim kızımada erkek demişti dr.um yanılınabiliyor ama %90 benimde oğlum olacak

beklemek hayırlı olsun canım oğluşun
ense kalınlığı kaç çıktı kendini üzme

Sekretercim bak oğlun asılıyor falan birşey demiyoruz ama söyleyeyim her kuşun eti yenmez mesela DARK'ın kızı Ceren benim gelinim olacak bunu darkda yeni duyuyor ama kesin kabul edecektir nede olsa bizim çocuklarımızın kaderi bile aynı :)))

beklemek hayırlı olsun canım oğluşun
ense kalınlığı kaç çıktı kendini üzme

teşekker ederim canım ama artık üzmüyorum kendimi çünkü geçen 15 günüm tam bir kabustu ama bana cvs denilen bebeğin plasentasından parça alınma işlemi yapıldı ve sonuçlarımız temiz çıktı yani ense kalınlığı bazen kendiliğinden de kalın çıkabiliyormuş benimkide öyle sanırım tabi 22 hafta da önemli bizim için birde kalp incelemesi yapılması gerekiyormuş doppler yani ama içimden onunda güzel sonuçlanacağı geliyor umarımda öyle olur hepimizinki sağlıklı güzel bebişler olsunlar inşallah. Bu arada ensemiz bayağı kalındı 4.8 mm

canım sıkma canını sağlıklı bir bebeğin olacak allahın izniyle
sen kalbini ferah tut ve iyiye yor sonra bebeğinde zarar görür bu stresten
allah yardımcımız olsun

Sekretercim bak oğlun asılıyor falan birşey demiyoruz ama söyleyeyim her kuşun eti yenmez mesela DARK'ın kızı Ceren benim gelinim olacak bunu darkda yeni duyuyor ama kesin kabul edecektir nede olsa bizim çocuklarımızın kaderi bile aynı :)))

canım ya sahipli kızlara laf atıp sıkıştırmayız biz nasıl olsa daha kız cok mesela halenin ki hala boşta :roflol:

canım ya sahipli kızlara laf atıp sıkıştırmayız biz nasıl olsa daha kız cok mesela halenin ki hala boşta :roflol:

aaaa ne demek o öyle halenin kızı boşta :eek:klava: benim kızımın o taraklarda bezi yok :roflol: aklına sokmayın şimdiden böyle şeylerr :roflol:

yalnız bişi dicem ya ben hamile kalmadan önce diyordum ki hep bi kızım olsun ona hiç karışmıcam erkek arkadaşı olsun bişi demicem falan diyodum yalnız şimdiden bi tuhaf olmaya başladım bu konularda.kıskandım galibaa :eek: annecim affet beni seni şimdi çook daha iyi anlıyorum :çok üzgünüm:

X