2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

aaaa ne demek o öyle halenin kızı boşta :eek:klava: benim kızımın o taraklarda bezi yok :roflol: aklına sokmayın şimdiden böyle şeylerr :roflol:

yalnız bişi dicem ya ben hamile kalmadan önce diyordum ki hep bi kızım olsun ona hiç karışmıcam erkek arkadaşı olsun bişi demicem falan diyodum yalnız şimdiden bi tuhaf olmaya başladım bu konularda.kıskandım galibaa :eek: annecim affet beni seni şimdi çook daha iyi anlıyorum :çok üzgünüm:

canım seni çok iyi anlıyorum ne de olsa ben öncelikle bir kız annesiyim dünyalar güzeli bir kızım var ve onu kimseyle düşünemiyorum arkadaşlarım banada takılırlardı kızım daha küçükken gelinim olacak falan diye böyle dişlerimi sıkıp ırrrrrrrrrr falan derdim sinir olurdum ama kız annelerinin başı bu dertten kurtulmaz bilmiyorlarki erkek anneleri oğullarının başına neler gelecek bizim kızlarımız yüzünden az yalvarmayacaklar az koşmayacaklar peşlerinde nede olsa kız evi NAZZZZZZZZZZZ evi

benimki bu sefer erkek gibi göründü eğer değişmez ve oğlum olursa oda aynı kategoride hiç ayırmıyorum çekecek artık kızlardan ne yapalım

ben bi yakışıklı oglumu dogurayım da görürsünüz siz şimdiden benim kızım yapmaz öyle demeyin valla zamani cocukları kafalarına koydularmı kimseye laf düşürmüyorlar kızlar.siz olmaz demeye devam edin biz yine saılacagız sizin kızlara işte ohhhhhhh:dance::dance:

benim bebişimde erkek olursa biz kime sarkıcaz ya neyse içimden bir ses atatanem kızı olacak diyor bizde ona sarkarız Benimde oğlum olacak diyor

bi benim içimde sorun var ne olacağını söylemiyor

ilk öğrendiğimde kız diyodum eşimerkek diyodu hep sonradan banada öyle gelmeye başladı kardeşim erkek diyo babam erkek diyo teyzem erkek diyo kuzenim erkek diyo annem diğer kuzen kız diyo coğunluk erkek diyo bakalım nasip hayırlısı olsun inşallah

ya bana da herkes erkek gibi diyor rüyamda da erkek görüyorum ama
kendim düşününce içime bişe doğmuyor canım ya
öğrensekte hayırlısıyla bir de sağlıkla doğursak ne gözel olar yyaaa

ya bana da herkes erkek gibi diyor rüyamda da erkek görüyorum ama
kendim düşününce içime bişe doğmuyor canım ya
öğrensekte hayırlısıyla bir de sağlıkla doğursak ne gözel olar yyaaa

öyle canım allah herşeyin hayırlısını versin en önemlisi o kaldıramıyacağımız yükler vermesin

Ben 1 saat sonra gidiyorum kızlar doktora, dualarınıza ihtiyacım var, bebeğim önce sağlıklı olsun onu öğreneyim, sonra da mümkünse cinsiyetini :sm_cool:

Sekretercim bak oğlun asılıyor falan birşey demiyoruz ama söyleyeyim her kuşun eti yenmez mesela DARK'ın kızı Ceren benim gelinim olacak bunu darkda yeni duyuyor ama kesin kabul edecektir nede olsa bizim çocuklarımızın kaderi bile aynı :)))
:roflol::roflol::roflol: Yenmez benim kızımın eti Yedirmem çekerim kulakları.
Canım ya inşallah sağlıklı olur yavrularımız.artık karar onların Kızım ne derse o :)

teşekker ederim canım ama artık üzmüyorum kendimi çünkü geçen 15 günüm tam bir kabustu ama bana cvs denilen bebeğin plasentasından parça alınma işlemi yapıldı ve sonuçlarımız temiz çıktı yani ense kalınlığı bazen kendiliğinden de kalın çıkabiliyormuş benimkide öyle sanırım tabi 22 hafta da önemli bizim için birde kalp incelemesi yapılması gerekiyormuş doppler yani ama içimden onunda güzel sonuçlanacağı geliyor umarımda öyle olur hepimizinki sağlıklı güzel bebişler olsunlar inşallah. Bu arada ensemiz bayağı kalındı 4.8 mm
Bende gelecek hafta sonu Ankaraya gideceğim ayrıntılı ultrason için.Henüz randevu almadım ama eşimle öyle kararlaştırdık.Yarın alırım randevuyu artık.
Üçlüyüde orda yaptırmak istiyorum.

Konyadaki doktorum da 22 haftada gel demişti.Bende niye 22 de çağırdı ki diyodum.Kadının bi bildiği varmış meğer.22 de kalp incelemesi ve droppler olduğunu öğrendiğim iyi oldu.Biz bi de 22 de oraya gideriz.

Benim kız gibi demişti doktor.Bakalım haftaya ayrıntılıda kesin belli olur.Çok alıştım kıza hemencecik :) Hep ismiyle sesleniyoruz.İnşallah bebeklerimiz çok çok sağlıklıdırlar canım.Çok zor cidden beklemek.

bi benim içimde sorun var ne olacağını söylemiyor
İçler zaten yanıltıyo.benimkide erkek demişti :) Rüyamda da erkek görmüştüm.
Hayırlısı tabiki.İkiside evlat.

Ben 1 saat sonra gidiyorum kızlar doktora, dualarınıza ihtiyacım var, bebeğim önce sağlıklı olsun onu öğreneyim, sonra da mümkünse cinsiyetini :sm_cool:

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım.bekliyoruz güzel haberlerini.

sevgili beklemek bakıyorum oğluna şimdiden kız bakıyorsun dünürünüde bulmuşsun ama kız evi naz evi bak dark nasıl nazlanıyor allah hepimizin bebişlerine sağlık versin ve tamamına erdirsin canım[/COLOR]

dark canım ankara konusunda iyi karar vermişsin kime gidersen git doktoruna güven ve her zaman olumlu düşün ne zaman gideceksin ona karar verdin mi güzel haberlerini bekliyoruz

bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenemeyen arkadaşlar inşallah en kısa zamanda öğrenirsiniz ama en önemlisi sağlıklı eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde olsun benim bir kızım vardı oğlum olacakmış sevindim farklı olduğu için ama her şeyden önemlisi sağlıklı olmaları bu arada kız anneleri çok şanslılar çünkü ilk çoçukları kız olanlar çok şanslı annelerdir boşa dememişler hayırlısı kız evladı onları giydirmek renkli renkli elbiseleri etekleri harikalar biz bu oğlanlara ne giydireceğiz ya...

:roflol::roflol::roflol: Yenmez benim kızımın eti Yedirmem çekerim kulakları.
Canım ya inşallah sağlıklı olur yavrularımız.artık karar onların Kızım ne derse o :)

Bende gelecek hafta sonu Ankaraya gideceğim ayrıntılı ultrason için.Henüz randevu almadım ama eşimle öyle kararlaştırdık.Yarın alırım randevuyu artık.
Üçlüyüde orda yaptırmak istiyorum.

Konyadaki doktorum da 22 haftada gel demişti.Bende niye 22 de çağırdı ki diyodum.Kadının bi bildiği varmış meğer.22 de kalp incelemesi ve droppler olduğunu öğrendiğim iyi oldu.Biz bi de 22 de oraya gideriz.

Benim kız gibi demişti doktor.Bakalım haftaya ayrıntılıda kesin belli olur.Çok alıştım kıza hemencecik :) Hep ismiyle sesleniyoruz.İnşallah bebeklerimiz çok çok sağlıklıdırlar canım.Çok zor cidden beklemek.

İçler zaten yanıltıyo.benimkide erkek demişti :) Rüyamda da erkek görmüştüm.
Hayırlısı tabiki.İkiside evlat.

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım.bekliyoruz güzel haberlerini.

merak etme canım bebeklerimiz sağlıklı çıkacaklar seninkide benimkide allahım kimseninkine vermesin inşallah güzel güzel doğurup büyütelim yavrularımızı

sevgili beklemek bakıyorum oğluna şimdiden kız bakıyorsun dünürünüde bulmuşsun ama kız evi naz evi bak dark nasıl nazlanıyor allah hepimizin bebişlerine sağlık versin ve tamamına erdirsin canım[/COLOR]

dark canım ankara konusunda iyi karar vermişsin kime gidersen git doktoruna güven ve her zaman olumlu düşün ne zaman gideceksin ona karar verdin mi güzel haberlerini bekliyoruz

bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenemeyen arkadaşlar inşallah en kısa zamanda öğrenirsiniz ama en önemlisi sağlıklı eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde olsun benim bir kızım vardı oğlum olacakmış sevindim farklı olduğu için ama her şeyden önemlisi sağlıklı olmaları bu arada kız anneleri çok şanslılar çünkü ilk çoçukları kız olanlar çok şanslı annelerdir boşa dememişler hayırlısı kız evladı onları giydirmek renkli renkli elbiseleri etekleri harikalar biz bu oğlanlara ne giydireceğiz ya...

senin neyin oluyordu şeker mesela benim bir kızım var bir sürü arkadaşım talip kim kızımın gönlünü yaparsa o kazanır artık bizim durumda öyle oldu kimin kızının gönlünü yaparsak o olur:)))a.s.

X