2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

asortie ciğim canım çook teşekkür ederim,yakışıklı bir oğlumuz olacak inşallah.

cimcimecim hayırlı olsun umarım saglıklı ve yakişiklı bi ogluşun olur sag salim kucagına alırsın desenize prensler cogalıyor oglumun arkadaşları cok olacak ne güzel degilmi teyzeleri

tebrik ederimm hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat olur inşallaah Rabbim banada bi hayırlı sağlıklı bi oğluş verir inşalllaaaahha.s.

benim için hiiiiç farketmez dedim allahım hayırlı evlat ver dedim
çok şükür ki bir kızımız olacak allah herkese nasip etsin

cimcime canım hayırlı olsun prensin saşlıkla doğsun inşallah

bende iyice meraklanmaya başladım kızlar
maşallah erkek sayısı artmış iyice bende rüyamda oğlum olduğunu gördüm
gerçi daha öncede kızım olduğunu görmüştümtatlicadiarzu
hayırlısı
Allah sağlıklı mutlu hayırlı evlatlar versin öncelikle

arkadaşlar hepinize gerçekten çook teşekkür ederim,inşallah cinsiyet öğrenemeyen arkadaşlar da en kısa zamanda sizler de öğrenirsiniz çünkü müthiş bişey bu:teytey:,

kızlar ben de drdan geldim. 5 hafta önce kız gibi demişti dr ve bugün kesinleşti. kızımız olacak inşallah. ismini defne koymak istiyorum ben ama yunan kökenli bi isimmiş eşim koymam diye tutturdu. ama ben ikna etmeye çalışacam çünkü defne ismi çok hoşuma gidiyo. yunan kökenli olabilir ama dilimizde karşılığı var sonuçta di mi.

ben halen ogrenmedım salı gunu gıdıcez doktora gun sayıyorum bebısım belkı gostermezzz :sm_confused:safak 3

Allah sağlıklı mutlu hayırlı evlatlar versin canım benimsırnaşık şey

arkadaşlar benimde oğluşlarım geliyor.Allah hepimizi sağlıkla eline ayağına kavuştursun inşşş...

arkadaşlar benimde oğluşlarım geliyor.Allah hepimizi sağlıkla eline ayağına kavuştursun inşşş...
canım maşallah 2 prens geliyor demek.. sağlıcakla gelsinler inşallah...
ne oldu üçlü testde ne yaptılar canım sonucu daha almamışındır ama sorayım dedim ben yinede..ikizlerde kan testi felan yapılmıyor sanırım o yüzden merak ettim... sonucunuzda güzel çıkar inşallah...

Canim Sağol.sonucumu Akşam Aldim.yazamadim Bugün Yoğunum Birazda.
Canim Ayrintili Doppler Ultrasona Girdim Orda Tarama Yapildi.bi Rapor Verdiler Kalbinden Tut Bütün Organlarina Kadar Taranmiş Ve Açiklama Yaziyor.tüm Değerler Normal çok şükür.bide Kan Aldilar 3 Hormon Bakiliyor O Kanda.onlarda Iyi çikti.zaten Sonuçta Yaziyor Açiklamasi Işte şu Değerdir.risksiz Bölgededir Yada Risk Yoktur Gibi.

Yalniz Canim Bana Istirahat Verdi 10 Gün Erken Doğum Ihtimaline Karşi Bi Sorun Yok Ama Biz önlem Alalim Biraz Dinlendirelim Seni Dedi Doktorum Bu Arada Da Bir Kaç Ilaç Verdi önleyici Olsun Diye.ikizlerde Malesef Erken Doğum Riski Var Ve Tedbirli Olmaliyiz Dedi Doktorum.böyle Işte Canim.
Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin Seninde Canimmmmm

arkadaslar benimde kızım olcakmış çok sevindim allah bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin insallah

balışım ALLAH hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin oğluşlarına hayırlı yazılar yazsn canım

arkadaslar benimde kızım olcakmış çok sevindim allah bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin insallah

mysever kızın olacak demek bir erkek birkız gidiyoruz bakalım ama erkek sayısı fazla
gerçi öğrenmeyenlerde baya var aradaki farkı kız olursa kapatır gibime geliyor rabbim hayırlı yazılar yazsn

yonca canım hadi gözün aydın 2 li testi atlattın 3 lü nün tarihini bile öğrenmişsin
kaç haftalık hamilesin güzelim banada 12 haziran da gel dedi dr um cinsiyeti için ama
3 lü test için tarih vermedi acaba aynı haftalardamıyız diye merak ettim
allah gönlüne göre versin

cimcime gözün aydın evladına rabbim hayırlı yazılar yazsın sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

brooke gözün aydın hayırlı yazılar yazsın kaderi güzel olsun bencede defne ismi çok güzel herzaman için isim koyma hakkı anneye aittir canım aklında bulunsun

merhaba ben aranıza yeni katıldım son kontrolümde bana da erkek dedi dr. ama ben kız istiyordum ve şimdiye kadar herkez kız dedi

balışım hayırlı olsun cnm
mysever senin ki de hayırlı olsun canım
günayla aramıza hoşgeldin bebeğin hayırlı olsun
bu arada şu cinsiyet listesini birisi yazsa olmazmı
son halini görsek

balışım Hayırlı Olsun Cnm
Mysever Senin Ki De Hayırlı Olsun Canım
Günayla Aramıza Hoşgeldin Bebeğin Hayırlı Olsun
Bu Arada şu Cinsiyet Listesini Birisi Yazsa Olmazmı
Son Halini Görsek

Sağol Canim Allah Herkesin Evladini Bağişlasin Hayirlisi Ile Yüzlerini Görmeyi Nasip Etsin Inşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…