2008 Kasım Anneleri

oyyy buralar bomboş kalmış

herkez yaza kaptırdı kendini herhal

ben de koşturuyorum valla annem hasta zature olmuş baya kötü oldu onla ev arasında koşturuyorum,
bi yandan betülün çiş eğitimi devam ediyor henüz pratiğe geçiremedi yani çişim geldi cişim var demiyor hep ben sorup tutup götürüyorum.eğer kaçırırsam oda bi güzel ıslatıyor.inş bi gün anne çişim geldi diycek diye bekliyorum olur inş.

yasmin tabi okullar kapanmadan gidince türk vatandaş yok herhal ortalarda.valla evden uzaklaşınca hemen evi özlluyorum özellikle ve özellikle akşam olup yatma vakti gelince.eve gelincede evden kaçmak istiyorum ne istediğmi bende bilmiyorum herhal.

yasmin bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun canım yaaa.nice yaşlara çoçuklarınla birlikte inş.

oyyy buralar bomboş kalmış

herkez yaza kaptırdı kendini herhal

ben de koşturuyorum valla annem hasta zature olmuş baya kötü oldu onla ev arasında koşturuyorum,
bi yandan betülün çiş eğitimi devam ediyor henüz pratiğe geçiremedi yani çişim geldi cişim var demiyor hep ben sorup tutup götürüyorum.eğer kaçırırsam oda bi güzel ıslatıyor.inş bi gün anne çişim geldi diycek diye bekliyorum olur inş.

yasmin tabi okullar kapanmadan gidince türk vatandaş yok herhal ortalarda.valla evden uzaklaşınca hemen evi özlluyorum özellikle ve özellikle akşam olup yatma vakti gelince.eve gelincede evden kaçmak istiyorum ne istediğmi bende bilmiyorum herhal.

yasmin bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun canım yaaa.nice yaşlara çoçuklarınla birlikte inş.

Sağol mUCİZEM..Yaş kemale erdi bizde.Senden haberler bekliyoruz.Bu arada bugün regl oldum şükür. Annen de hastaymış.Çok geçmiş olsun.Bakımla düzelecek inşallah canım.Evimiz özledim ya..Deniz kum güneş şiş kebap da bir yere kadarmış:KK43:

Bu arada Lore, Polipe, Nazlı hanımlar nerelerde.Güliz de yok.Vay anasını sayın seyirciler..

selam bayanlar,
evet burlar boş kalmış bazen giriyorum bakıyorum kimse yok bişey yazmadan çıkıyorumda 2 gündür bakamadım bile.. benim kerem oğlanı yeni iyi ettik sürekli mızrdanarak geçirdi bir haftayı ateşliydi boğazları enfeksiyon kapmış yine...

mucizem annene geçmiş olsun.. çiş eğitimi devam ediyormuş ben ne yapacağıma karar veremediğim için eski sistem devam ediyor bez yani...))

yaso evini özlemişin valla bende nerede olursam olayım el üstünde tutulsamda illede evim diyorum.. herşey bir yere kadar doyuruyor insanı evi kadar mutlu etmiyor...

ama iyi ettin güzelce dinlendin kafanı boşalttın.. sancılardanda kurtuldun heralde adet olarak..

safiş sende gelmez oldun.. nasılsın arkadaşım evine iyice alışmışındır.. duru hanım nasıllar sizde çiş dönemini atlattınızmı yoksa hala bezlimisiniz... öpüyorum kızçeni....

neysem hadi görüşürüz.. buralrdayım bugün bakım yazan olursa yine dolanırım..:)))

nazlımeleğim alıştık evimize, sağolasın :) burası iyi geldi bize.kıza da iyi geldi.konuşmasını geliştirdi baya.hala tam sökemedi,ekler filan yok tabi ama buraya gelmeden öncekine göre çok iyi.wc eğitmine başladım ben de canım.bugün 5. günümüz.ilk 2 gün her yeri batırdı çıkardı.kabus gibiydi.hala lazımlığa veya wc ye yapmıyor ama altına da yapmıyor ilk günler kadar.gece uyuttuktan sonra,ona çaktırmadan bezini takıyorum,sabahları hep şiş kalkıyordu.bu sabah bezi şiş değildi.biraz önce de öğlen için uyuttum yine aynı şekilde uyuduktasn sonra bağladım bezini.kalktığında şiş olabilr bez çünkü sabahtan beri ne lazımlığa ne altına hiç çiş yapmadı.Uğraştırıyor baya,çok yavaş ilerliyoruz ama buna da şükür.
size de çok geçmiş olsun canım.yaz geldi aa kuzucuklar hala hastalanıyorlar.inşallah son olur bu canım

günaydın kızlar herkezlere selammm

annesi hasta mucizeye geçmiş olsun sen gibi kızı olunca insanın hasta olmaktanda korkmaz herhalde:KK34:
yasmin iyi dayandın kız yine ben 5 günden sonra cayırdıyorum yad ellerde herşeyi geç demleme çay yoksa psikopata bağlıyoz karı koca ohh ev gibisi varmı yaw

nazlimonunda dondurma canavarı hastalanmış geçmiş olsun iyileşmişte alışacaklar havalar iyice ısındımı olmaz bişeycik

bu arada oğlumla haftanın 5 günü evde 2 günü büroda geçiyor tabi o 2 gün o anneanne babaanne takılıyor şimdilik sıkıntı yok bakalım oğlumla evde olmayıda çok özlemişim bu arada şeni şeviyom diyip duruyor hiç bi erkekeden bu kadar sık duymamıştım bu lafı:KK17:

ha bide 2gün evvel yeğenim doğdu minnak bi oğlan arda pek sevdi hayattaki en kıymetli şeylerinden birini!kontak anahtarını hediye etti al çenin olşun dedi soktu çocuğun kundağına:KK37:

nazlı sağol canım.çiş eğitimimiz devam ediyor ama benn ilk başlarda hatalıymısım bence bu alıştırma anne çocuk birlikte oluyor anneninde bir alşma süresi oluyor galiba.şimdi daha dikkatlı ve nasıl yapmam gerektğini öğrendim galibba

teşekkürler polip ama sen onu istersen birde anneme sor!

seninde yiğenin hayırlı olsun konya deyimiyle yası uzun ollsun.

bu arada ardann hediyeside güzelmiş yani

selam bayanlar,
hayırlı cumalar olsun...
safiş sizede kolay gelsin.. en azından ne yaptığının farkında senin kuzu yakında kökten kurtulur inş...evinizinde size iyi gelmesine sevindim...

poli bacı oh oğluşunla evinin keyfini sürüyormuşun tabii oda seni sevdiğini söyleyerek ödüllendiriyormuş...
yeni doğan yiğenin sağlıkla büyüsün inş... arda bey pek bir cömertmiş tuttum bu kuzuyu ben..:))

mucizecim sizinde hala devam ediyormuş eğitim sanırım her ne kadar bir haftada öğrenebilirlersede en az bir ay bu eğitim devam ediyor..
ha bu arada ilk başlarda yaptığın hatalar neymiş söylede bizde tam başladığımızda aynı hatalara düşmeyelim tecrübelerden faydalanalım...

oğluşuma geçmiş olsun dilekleri içinde sağolun...
çok şükür iyi şimdi.. ikiside kudurkluğun son safhasında...
buralar çok ısındı ya evlerde durulmuyor klimaları açmaya başlıyacağım gündüzleri öğlen güneş alıyor çünki...akşamlarıda kısa yürüyüşler yapıyoruz kuzularla.. yemekten sonra iyi geliyor...

Günaydın kızlar.Cumartesi nihayet evime kavuştum.İnsanın evi gibisi yok ya.Konforuna kurban olayım:)Bugün temizlik günü.Çamaşırlsrı yıkadım, astım.Yemek yapmıştım dün.Mercimek çorbası, tavuk, pilav var ama yeşil fasulyede yapıcam.Ev karısı olmak istiyorum ben ya.Çok zevkli cidden.

Çiş meselesi ne durumda sizde.Anıl inatla tuvalete yapmıcam diyo.Şimdi altına doldurmuş.Anne temizlermisin diyo.Temizlemicem dedim:)

bende bi selam veriyim dedim evine kavuşan yasmine hoşgeldin dimek gerek:)
o ev karılığını ben yapıyom bu ara fenada olmuyor oğlumla fink atıyoz bol bol aşk tazeliyoz sanki:KK69:herkezler iyidir umarım kendinize iyi bakın canlarım oğlan babayla cumaya gitti caminin kapısına gidip oğlanı gütmem lazım olurda kaçarsa yakalıyım hepinizi öptümmm:KK3:

bende bi selam veriyim dedim evine kavuşan yasmine hoşgeldin dimek gerek:)
o ev karılığını ben yapıyom bu ara fenada olmuyor oğlumla fink atıyoz bol bol aşk tazeliyoz sanki:KK69:herkezler iyidir umarım kendinize iyi bakın canlarım oğlan babayla cumaya gitti caminin kapısına gidip oğlanı gütmem lazım olurda kaçarsa yakalıyım hepinizi öptümmm:KK3:

Polipe karısı hoşbulduk.Çok güzel di mi kı ev hanımlığı.Tadı damağımda kaldı:KK43:

zor zanaat ev hanımlığı tek güzel tarafı akşama kadar çıplak ayak durma lüksün var:))ama benim sıpayla zor o park senin bu park benim güneş beynimden girdi topuğumdan çıktı günde 3 posta dışarı çıkmak istiyor ay daraldım valla:KK37:siz naptınız kimseler yokmuu:26:

arabamız satıldı geçen hafta evden çıkamadık ardayı şutlayamayınca bende işe gelemedim bugün dedesi geldi götürdü bende ofise geldim iyidir be yasminim oğlanla uğraşıyoz:))sürekli sana püsküüt alcam ama yemekten sonra afeyimm deyip duruyor ha bide şeni gezmeye götürcem hadi giy üstünü diyor:KK24:

Anılda pek bilmiş.Ama kakaya, biberona gelince bişi yok.Bir tek yatak parmaklıklarını çıkarmada başarılıyım.Artık tek kişilik yatakda uyuyo. Akşam biberonu bıraktırmaya çalıştım inatla hayır diyo:KK43:

X