2008 Kasım Anneleri

bendende iyidir..kocayı daha yeni evden çıkardım,son bardak çayımı içip ev işlerine başlıycam.dedim gariban kalmış sayfayı bi ziyaret ediyim çayımı içerken bi yandan da gökselden bir ihtimal daha yı dinliyorum.çok işimin dışında iyiyim yani.

yasmin sen karar verince haber edersin hafta içi bende ona göre ayarlıyım kendimi olmamı erken çıkıyoz dediydin bizde erken kalkıyoruz kayfeltiye bekleriz:)

selamlar,
naparsınız hanımlar... yasmin geçmiş olsun alerji için...
iş ortamıda temişzlenmiş paklanmış evinde mis gibi yakında tail yoluda var oh ne güzel tatilin tadını çıkar konyalı bacılarımızı görürsen selam söleee:)))
mucu çok tatlı oluyorlar öle konuştularmı değilmi... benimkilerde baya ilerletti çok güzel ifade ediyorlar çok şükür kendilerini şaırıyorum bazen.. sonradan açılanlardan benimkiler...
lorem hem işde hem evde ütüde kolay gelsin.. yavaş yavaş yap ütüde adamın başını ağrıtır en sevmediğim iş ütü pefff..

selam..:))
kısır yapım bacım canın sağolsun.. kuzuların yemek teleşına daldımdı bende...
biri her zamanki gibi makarna istediş kerem bey ise boncuk yiyor yani nohut bezelye fasulye tarzı şeyler boncuk.. menüde nohut var bugün..:)) hemde kendi tepsiyi koydum önüne kaşıkla dökmeden yiyor kuzum ekmeğiyle birleikte.. kaanında o günlerini görürüm zaar...

2yaş çocuklara bişeyleri yaptırmaya çalışma yada öğretme yaşı değil uzmanlar ısrarla 2 yaş deselerde.bizimki 2yaşla birlikte herşeyi ben bilirim havasına girdi ha bu öğrenmeyecek manasına gelmiyor ama gereksiz inatlaşmadan halledilebiliyor 1,5 yaş civarı bizde durum böle oldu en azından.akşam diyorum oğlum pastel boya ile boyama o kitabı kuru kalemle boya önce he he diyor sonra ilk fırsatta başlıyor pastelle boyamaya hep kafasının dikine beni aklı ermez çocuk yerine koymasınada hastayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…