2008 Kasım Anneleri

güliz hoşgeldin biz bildiğin gibiyiz sen nasılsın.. yine yoğunmu çalışıyorsun..

hoçbulduk nazlımm..
işler yoğun değill..eski iş yerime geçtim..ama annem rahatsızlandı 15 gündür hastane işleriyle uğraşıyoz ..bağ dokusu diye bi hastalık çıktı..
annem dışında iyi sayılırım iştteee...:)

diyetemi başladınızz..ben uzun zamandır bıraktımmm diyeti falan kesin almışımdır.korkumdan bakamıyommm:)

eski yerine dönmene çok sevindimm..
annen içinde çok geçmiş olsun..inş. çabuk atlatır...

diyete başladım sayılır..:))) bugünden itibaren yediklerime çok dikkat edicem harekette lazım inş. bir iki kilo veririm...

günaydın hatunlar,
güzel bir hafta olsun hepinize...
n e oldu bugün gwelmemiş kimse 19 mayıs gösterileri için çalışmaya mı katıldınız yoksa? ..:))))
beni misafirlerle yalnız bırakmışınız

oh iyi ısnsın hava... az önce okudum bir yerde antalyada yaz geldi turistler güneşin tadını çıkarıyor yazıyordu seninde yakındır gitmen iyi güzel bir tatil olacak inş. bizm yerimizede eğlenin girin denize..:))))

İnşallah canım, stres oldum.Anıla bişiler aldım, yayınlıcaktım, foto.mak.evde kaldı

selam güzeller

güneşli bir günden selamlar:)))bende oğluşuma pantolon alıyım diye bakındım sabahda aboww şortdan başka biley yok yaz gelll gelll gelll

poli hatun gelip gitmişin inş. oğluşuna göre bişeyler bulursun...
yasmin akşam felan yada yarın koyda bakalım fikir olsun bizede bizde düğüne giderken alınacak hem yazlık hem düğün kıyafeti kuzulara... kravat neyim alıyım diyorum ama bakalım denk gelirse...

bu arada kuzularımla bir yorulduk sormayın..:))
ya yemeğim var temizlikte yapmayacağım bugün dedim ama duramadım her yer oynayınca yine... mutfağı topla küçükler ama bir dolu bulaşık çıkarıyorlar ıvır zıvırları çorbaları bitmiyor... içöeriyi topladım ama bağrış çığrış baktılar olmuyor bana yardım ettiler toplamada..:))) sonra süpürdüm ama dip köşe bucak altlardan altlardan sildik hatta illa tvyi silerken camsili ben sıkacam diye girdiler birbirlerine ben sildim keremde arkamdan ıslak mendille silmiş gelmiş tabiii bir daha üstünden geç onların yorulduk ama mis gibi oldu ev yorulmuşlar çizgfilm bulduk kafalarına göre ona bakıyorlar sandalyelerine kurulmuşlar..:)))

ben şimdiden burda olan, olmayan tüm kasım analarına, misafirlere kadar herkese iyi akşamlar diliyorum..:)))

gunaydın hatun kısıler
bakıyorum kımseler yokmus yıne koca hafta sonu

bız cok cok yogun bır hafta sonu gecırdık yıne
ve ben rahatsızlandım uzerıne bır guzel
dun sabah kalktıgımda tonlarca agırlıktakı kafamı tasıyamıyordum
sıddetlı basagrım ılac ıcmeme ve uyumaya calısmama ragmen hıc gecmedı
tabıı bembeyazda kesılınce ısde degıldım evde dınlendım

bugundaha ıyı olsamda bır sersemlık var uzerımde
ama ısıme geldım halletmeye calısıyorum
sız nasılsınız bakem

günaydın önce likle herkeze, lore geçmiş olsun güneşmi çarptı?benimde misafirim geldi dün elim ayağım uyuştu yanımda destek kuvvette olmayınca eve gittim uzandığım yerde sızıp kalmışım niye böle bilmem bi kaç aydır yoğun oluyor sallıyor beni: (

Günaydın kızlar.

Lorem geçmiş olsun.Bende bahar alerjisine tutuldum, çok kötüyüm.Defalarca hapşırmalar, gözüm akana kadar hemde.Burda halıfleksde var, mayt alerjim var.Patrona dedim kaldıralım halıyı diye, önce temizlenecek buralar zaten dedi, dün söyledim bu sene düşünmüyorum dedi.Astım olacaz hepimiz mazallah

of yasmin ben şimdiye kadar hastanelik olmuştum senin yerinde olsaydım(oğlana kreş bakarken en dikkatimi çeken ayrıntı o olmuştu duvardan duvara halı olan her okulu başta silmiştimçok kötü yaww özellikle kalabalık ortamdakiler eve gidince hemen üstünü çıkar faydası oluyor eve taşımama konusunda geçmiş olsun

selamlar,
lorem geçmiş olsun...
yasmin sanada geçmiş olsun..aslında mineflo gibi silinewbilecek bişey büro ortamına daha iyi giderdi sanki.. halıflex ayak basınca çok zor temizliği..
poli bacıı sanada geçmiş olsun diyim misafir ağırlıyormuşun... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…