2008 Kasım Anneleri

gunaydın mıllet
herkese kolay ve guzel bır hafta dılerım

kımseler gelmemıs henuz ben yıne en erkencı olarak sızlerleyım
yorgun bır haftasonundan cıktık
ve evımde kalk gıdelım dıye bagırıyor
aksam gıdıp ev temızlemem lazım
bulundugumuz bır ortamda anneler gunu ıcın lore benım annem degıl kı dıyerek bır odunluk gosteren kocam
meger azıcık yontulma payı oldugunu gosterdı
bır hafta sonu tatılı rezerve ettırmıs ve bız hafta sonu kucuk bır kacamak yaptık
cok eglencelıydı ıyı geldı bıze de bılhare tsk ettık kuzumun babasına da tabıı
dun aksam donduk evımıze ama yol yorgunlugu ve kuzumun mıde bulantısı sonucu ıcını dısına cıkarmasıyla nakavt olduk
sadece makıneye camasır attım ve serdım o kadar
anneme de ayaktan ugrayıp cıktık zaten
bu aksam bır makıne daha calıstırmam lazım

nasıl gectı kuzularla anneler gununuz hatunlar

günaydın kızlar
orecim resimlerinizi gördüm çok eğlenceli geçmiş maşallah canım
benim kuzum büyümüş kendi parasıyla babasından yardım alarak bana hediye almış.ufaklığında eline bir buket karanil tutuşturmuş babamız
bol bolda gezdirdiler beni
ama ben durgun ve buruktum
zira anneler günü ve annemin doğum günü bir araya geldi.eskiden sevinirdik böyle olunca bi taşla iki kuş oldu diye.ama dün kötüydm .neyse dertlerimi burdan fazla ifşa etmek istemiyorum
eşimide kırdım biraz kaynanamında gününü kutlamadım çok keyisizdim .ama akşam aldım kocimin gönlünü özür diledim .sağolsun anlayışlı karşıladı .cevrişle napıcaz bilmiyorum

canım senınde hem guzel hem buruk gecmıs
takma kafana bosver
esın anlayısla karsılamıs ne guzel
cevrıyeye de acıklarsın kendımı kotu hıssettım dıye
o da anlayısla karsılar ınsa allah
maasallah kuzularına da bak ne guzel dusunmusler babalarından yardım alıp gonlunu almıslar

Günaydın kadınlar.Anneler gününe dair anlattıklarınız gözlerimi yaşarttı valla.Benim kocam bişi yapmadı.Cumartesi yemeğe gitmiştik halı bakarken, kalkınca bunu anneler gününe say dedi.Sanırım benimki kurumuş, hiç yontulmucak.Bu seferde evde ne istersen onu alalım diyo.Tüm cumartesi halı baktık, pazar günü anneme gittim orkidemle.Orda bi yer varmış halı satan.Çok güzellerdi, bir tane beğendim aldım, güzel oldu evde.Halı evin rengini yerine getiriyo..Cumartesi stor perdemde geldi.İçime sindi yenilerim:) Yalnız cuma akşamı doktora gittim, zayıfla dedi.Doktora siz daha kilolusunuz dedim, 5 kilo fazlam var benim.Ben armudum diyo.Bel çevresine alınan kilo zararlı dedi.Göbek eritecen dedi.PKO başlar dedi:KK43: Yeniden diyet ve spor göründü bana.Bu hafta sonu Adapazarına gidiyoruz..Sonraki hafta evdeyim daha doğrusu alışveriş yapıcam, sonrada çufçufluyoruz tatile:87:

Herksin anneler gününü de kutlarım.İYİ Kİ ANNE OLMUŞUZ, ŞÜKÜR RABBİME:KK9:

günaydın hanımlar,
bizde güz<el bir haftasonu geçirdik...
cumartesi evdeydik ama babamız bize güzel bir yemek yaptı ben de evi temizledim..
pazar günde tüm anneleri aradıktan sonra çıktık AVMye gittik kuzular çok eğlendi bütün arabalara bindiler yine oyuncak alındı... bende kendime mutfakta kullanacağım bir iki bişey aldım yemek yedik geldik eve.. kuzular yol uzun olunca yolda uyudular akşam 22 kadar oturdular bizmle...

ay bahar geliyor yavaş yavaş zor geldi ama yollarda giderken her yer yemyeşil tarlalarda kırmızı gelincikler, sarı çiçekler açmış renk cümbüşü çok güzeldi içim açıldı valla...

lorem resimleri gördüm bende iyi olmuş kaçamağınız.. emiralpta eğlenmiş çocuklarla..
maytabım seninde güzel geçmiş gezmişin ama bir yandanda için burulmuş keyfini pek çıkaramamışın... cevriyeyide boşver sonra gönlünü alırsın sen...
normalde zaten çok düşünüyorsun her cevriyeliğine rağmen...

yasmin günaydınn, aman boşver ya kocilerin çoğu aynı.. bizde çocukların sayesinde birde ben istedim diye gittik gezdik o kadar aldıklarımıda araya kattım fırsattan istifade... bak ne güzel halını almışın perdelerin yenilenmiş mis gibi olmuştur evin.. güle güle oturun içinde...
sırada adapazarı varmış sonrasındada tatil oh ne güzel keyfini çıkar sıkıntıları hastalıkları dertleri orada bırak gel .. bu arada yine diyet yolları görünmüş kolay gelsin sana...
seninde anneler günün kutlu olsun..:KK71:
ay avmde gezwerken anne anne deyip peşimde dolanınca her yerde anneler günü konseptine uygunken pek bir mutlu oldum bende iyiki olmuş kuzularımız valla... büyüdülerde artık öpmeleri sarılmaları bile daha bilinçli sıpaların..:)))

günaydın kızlar güzeldi bizim haftasonumuzda dün güneşliydi şükür:KK43:ama ev donuyor yanmıyor niyeyse çocuğum gece yatağını sulamış ya üşüdü yada karpuzu çok kaçırdı kıyamam ıslak ıslak nasıl uyudu sabah kadar bilemedim ofiste bi ufo var olmadı eve götürecem evler dşardan soğuk yaw

polim ve mucize hoşgeldiniz mucizede daha yazmamış ama okuyordur oda yazar bişeyler..:)))
oo szi karpuz mevsimini açmışınız hayırlı uğurlu olsun...:)))
kıyamam kuzuyada yazın öyle çoğu sulu meyvelerin olası bir durum olacak gece fışfışları artık o günlerde sık çişe kaldırılacak...bizmkilerde daha yok o durum ama yaza alıştırtırız inş...

bu arada evler serin hakkaten bende banyo yaptırdım klimanın sıcak bölümünü açım dedim banyo temizlemeye dalmışım unuttum ama kuzulara bişey olmadı zaten azcık akıyrdu burunları ama ilaçlarını verdim bugün iyiler şükür..

hoşgörmüşek:)
bu yıl karpuzlar çok güzel nazlım tavsiye ederim tamda meyvelerden sıkılmışken özellikle muzdan iyi oldu kavunda çıktımı tamam bizimki kahvaltıda falan yer bende severim

yasmınım canım sen fazlasın bence eksık degıl
o kadar fazlasın kı karsındakı ınsan eksıklerını kolaylıkla ortaya dokecek kadar hem de
dusunme bosver senın esının cok baska guzel yanları var senı onun yanında tutan
evının cıcılerı de hayırlı olsun
bu kosusturma da bır de tatılde kılo verırsın sen
ıstıkrarlısın yapmak ıstedıgın seyler konusunda

nazlım guzel gecmıs gezmıssınız sız de ne guzel

polıpe naber
bızde usuyenlerdenız
ben dun aksam kombıyı yaktım yıne donduk bıcı bıcıdan sonra
senın kuzu da karpuzu fazla kacırmıs anlasılan

iyi haftalar kızlar

okuduklarımı unuttum iyimi.çok midem ağrıyor ara ara bi bastırıyorki nevrim dönüyor.

anladığım kadarıyla herkesin haftasonu eğlenceli geçmiş.

yasmin güle güle kullan yeni evini canım.

nazlı sende cicilerini güle güle kullan.duble anne seni:)))

polip karbuz mevsimini açtığına göre yaz gelmiş demektir dimi:)) bizim kız da ölüyor karpuz için.

lore güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz .ohh rahatlamışsınızdır alilecek.bizde güya bu haffta ssonu kacacaktık eşimin kahvalttı proğramı çıktı oyüzden kaçamadık .önümüzdeki hafta kesin diyor eşim ama ben özel günümde olacam keyifsiz ağrılı sancılı güzel geçmez diye istemiyorum bakalım kısmet.

bizimde haftasonu fena değildi.çumartesi sabah kahvaltıya götürdü bizi babamız çıkış o çıkış geece 10 kadar gezdik.
pazar günüde dışarıdaydık.güzel ve yorucu bir haftasonu geçirdik.1demet çiçekle de anneler günümü kutladılar.sağolsunlar benim için çok fark etmiyor zaten:))ama biranönce yeniden süt kokulu birr bebbekle anne olmak istiyorum:KK69:nedense bu hafta bu isteğim atak yaptı

enişteye laf yok yasmin öptüm bu arada:)benimki bi kap yemek yapsa ömür boyu hediye almasada olur ama nerdee armut piş ağzıma düş:)
lorem merhaba ısınacak inşallah donarak ölcem yoksa:)senide öpüyüm ama sen beni ısıtmazsın şimdi:)

nazlımo öpüldün mucizede gelmiş onuda öptüm

polıpe ben sıcak ınsanımdır ısıme gelene
gel sen bana sarıl bak ben nasıl ıcını ısırıyorum senın

acıktım yemek beklıyorum
neden acıkana kadar soylemıyorum su yemegı bılmem
soyledıkten sonra sabırsızlanıyorum boyle ıste

Öyle deme be Polipe.Keşke benimki biraz ince olsaydı da hizmetkarı olsaydım.Düşünemiyo diyorum, düşünmesini sağlamaya çalışıyorum, düşündürüyorum ama kalın kafalılıktan vazgeçmiyo.Ben bu kadar mı kötüyüm diyorum, kafamda ne hesaplar..

X