2008 Kasım Anneleri

Öyleee, işine geliyosa

Polipe kadın sende temizlik yapmışsın , afferim sana:) Kocaya zaman ayrılmazmı ki kıııı, sinek kadar kocam olsun, başımda bulunsun.Ahahahahaaa

haa öyle mi vallahi yaşlandım olmaz böyle demeyin bana zaten yaşlılık bunalımına giriyorum ara ara

mucizemin betülüyse iki kat geçmiş olsun çocuklarda da çok zor hiç kıyamıyorum onlara

oooo eymen bey anıl beye zıyarete mı gıdıyor yanıı
allah muhabettınızı artırsın hatunlar

polıpe benı yok yazma yavrum
cok ısım var cunku
hos bugun dısarı cıkmadım ama buradakı ıslerı toparlıyorum
cok devamsızlık yaptım 10 gundur ısyerıne

hafta sonu anneler gunu
dokulun bakem neler alıyorsunuz annecıklere

Ben bu ay sıkışığım biraz, orkide alıcam sanırım, annem çok sever:)

ben henuz hedıye almadım
yarın cıkıp almayı planlıyorum
cevrıyelere hedıye alacakmısınız
ben sadece telefon acıcam ama ıstesem de hedıye alamam zaten ona
koyune gıttı

bende eşofman takım almayı planlıyorum anneme birazdan çıkıp bakıcam bişeyler

bakın size bir yazı,bu benim öğrenme psikolojisi sorum:

Öğretmen öğrencilerine,''Sizce bilgisayar erkek mi dişi mi?'' diye sorar.

Kız öğrenciler: Bilgisayar erkektir.Çünkü bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yapılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler.Daha da önemlisi bunlardan bir tanesini aldığınız an,biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz.

Erkek öğrenciler: Bilgsayar dişidir.Çünkü onun mantığını yaratıcısından başka kimsenin anlaması mümkün değildir.Yaptığınız en ufak hatayı bile hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar.Ve bir bilgisayar aldıktan sonra fark edersiniz ki,asıl parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınız. :)))

kaynanaya hediye aldılar kociko ve kardeşleri bende ne alsam olur ganigönüllü anama bişey almasamda gıkı çıkmaz ama bakıcam bluz eşarp şu bu alırım ceptede para yok visalar sağolsun:)

yasmın senın kaynana her turlu harcamayı fuzulı gorenlerdendı degıl mı

anneme ne alsam ben de onu bılmıyorum
alacagım her sey extra olacak kadına
ne elektronık, ne gıyım, ne ayakkabı ne canta
hıcbırı de aaa ıhtıyacı karsıladı dedırtecek seyler degıl
cok sukur hepsı fazlasıyla var
ben de mı cıcek alsam acaba
hos o da extra olur yaa
kendısı benden cok sever neredeyse cıceklerını

selam milletttmgece cok gec uyudu kuzum sabahta gec uyandik iste.Dün Tun beni carsiya kendisiyle bebsinide annesine koydu:) pasama yine alisveris yaptim cok güzel ciciler aldim,hemen hemen kalmadi eksigimiz.Haftayada kendim icin cikicam bi sonraki hafta yolcuyuz zaten.Syy nasil mutlu oluyoru malisveris yaparlen,kasadaki kiz bile dedi,sizi co kgörüyorum burada tatile gidiyorsunuz galiba diye:)

neyse pasam cok eglendi dün,halasida geldi aksam 10 a kadar disarda bisiklet sürdü,bu arada burda 10.15 gibi filan karabnlik oluyor.eve gel,yat derken baya gec oldu.

yarin esimin kuzenine gitcez aksam,pazar günüde türkce olimpiyatlari varmis davetiye geldi.Tun gidelim dedi atladim bende ok diye,pasaya babanesi bakcak biz gitcez.iste böyle.

Dün ilk defa bulasik yikadim k.validemi nevinde,kadin cok kasti gerildi yikama allah askina kizim yoruldun zaten git otur dedi.ama yikadim yinede baktim sevindi:)))

annecigime gidince alicam hediyesini,kendisi tam bir misirli ve vakko manyagidir..ya bluz yada esarp alirim.k.valideme almiyorum cünkü begenen bi kadin diil.daha evel aldim 3-5 defa ne giydi nede kullandi.bende almiyorum oyüzden.

yemegim yk,evimi temizledim yapasimda yok iyice tembel oldum bu ara.cenemde düstü.

betüsüme cok gcmis olsun,un corbasi yapsan mucu iyi gelir.ben denize hep oyle yapiyorum.
yasom isleri kolayladiniz hadii mis gibi oldnuz vallahi.

burda havalar super,ilginc ama super siz donun hIh.

lore,nazlimo,beyazmelek,sapiss herkeze selam..

ohhhh cılegım yarasın canım
cok eglenmıssın ozellıkle alısverıs yaparken

yasmınım bosver gecımı zor bır ınsan kayınvalıden ama yıne de senın gıbı bır gelını oldugu ıcın sanslı canım

çileko hoşgeldin kolaylamuışın alışveriş işini 2 haftan kalmış gelmene anladığım kadarıyla hadi hayırlısı...

ben her zaman olduğu gibi tel açıp kutlayacağım..((
bizde hediyelerimizi izine giderken götürüyoruz ikiside tok gönüllü ne alsak sevinir mutlu olurlar...

polip hatun piknik olmamış sende temizliğe vermişin kendini güle güle kirlenin..:))
lorem yasmin meleğim annesi yanında olanlar şanslı valla bizim yerimizede doya doya sarılın he olmamı...bende şimdiden tüm kasım analarının anneler gününü kutluyorum güzel hediyelr alın sizlerde inş...

Son düzenleme:
ben de toparlanıyorum yavas yavas
ıstıkrarlı bır bas agrım var ınce ınce bu sabahtan berı
etkısını gosterıyor su anda
gıdeyım yemegım de yok zaten
aksamdan bıraz ıs yapayım da hafta sonu ısım az olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…