2008 Kasım Anneleri

günaydınn,
yoğun çalışanlara, yorgunlara,koşturanlara, yolculara,
evden katılanlara, yokluğu farkedilenlere,her daim burada bizi yalnız bırakmayan misafirlere, herkese selam olsun..:))))
bugün çok güzel bir gün...
ayrıca hıdırellezmiş çıktığınızda mutlaka yeşillik bir yerlerden mutlaka geçin o baharın kokusunu içinize çekin...:)))

mucize geçmiş olsun betüşe .havalar çok fena kombi bilfiil çalışıyo herhalde mayısta ödediğimiz en yüklü faturayı ödiicez bu sene 150 yi geçer sanırsam .ayağımda patik bile var ayaklarım ısınmıyo 2 gündür
kim derki mayıs 6(

maytap hoşggeldin

valla hiç sorrma resmen normal kıştaki gibi yanıyor kombi 2 gün kapattıydık geri açtık.

meteorolojinin sayfasından baktım da bu gün 10derece daha önceki yıllarda mayıs 6 20 derece gösteriyor.arada uçurum var resmen

mucizem geçmiş olsun kuzuna çabuk atlatır inş...
ay yeter da gelsin artık sıcaklar bu ne yağmurlu hep böyle..(
daha düne kadar bizde yağmurlu birde geceleri çocuklar yetmiyormuş gibi yağmurun sızılarıyla kramplarıyla uğraşıyordum..(

bugün süper bir hava olunca ne bilim neşe doldum bir annn ama bir anlık yine kendi kabuğuma çekilirim bacım... ayrıca daraldım bende belki bugün ilk defa kuzuları alıp bir turlarız lojmanın bahçesinde niyetim öyle bakalım...

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim:))

alerjiklerde böyle ataklarr oluyormuş ateş olmadıktan sonra korkmayın dedi drmuz

ohhh negüzel nazar değmesin nazlı neşen bozulmasın çekilme kabuğuna

gezin valla bizim yerimizede gezin.

Günaydın güzeller
bugün oyun grubu günümüz var.gruptaki öğretmenimiz ödev vermişti onu yaptık dün gece,bugün götürücez Kuzumu uyutmaya başlıcam birazdan anca 12 ye kadar uyumuş olursa ne mutlu,öğlen uykusunu evde uyusun da yoksa etkinliklere pek katılmıyor.
Kızlar havaya noldu gene ya nasıl sinir oluyorum anlatamam Dün gece hıdırellezi bile kutlamadık,dışarıya çıkamadık soğuktan.Çocukluğumda yaz çok önceden gelmiş olurdu,hatta ateşten atlayacağız,bacaklarımız yanmasın diye kot pantolon,uzun tayt giyerdik ve bu sıcakta kurdeşen dökücez bu kıyafetlerle diye hayıflanırdık.Dün akşamüstü parka gittik,montlarla! düşünün.Üzgünüm,İzmirime bu havalar yakışmıyo.Biz de Mart dedin mi bahar gelir,en geç 21 Martta da kısa kollu tişörtler giyildi.Mayısta millet havuza gitmeye başlardı,pikniğe gitme mevsimi geçmiş olurdu neredeyse,çok sıcaktan pikniğe sadece deniz kenarlarına gidilirdi.bu sene yaz gelmeyecek galiba

maytap hosgeldın canım

mucıze gecmıs olsun canım kucuk hanımefendıye
lımonlu sehrıye corbası mıdem bulandıgı zamanlarda en hafıf gelenıdır bana
dene ıstersen ıcıne kıyma bıle koyabılırsın
maydonuzlu falan hımmm canım cektı valla

yasmınım yorgunluk agrı bır de uykusuzluk senı sarsıyor canım
ama gececek ınsa allah tatılde dopıng yapacaksın ben umıt edıyorum

nazlım ohh ne guzel baharın keyfını sız suruyorsunuz

ben de hala usuyenlerdenım

safiş hoşgeldin...
ne güzel ya oyun grubu çocuğun becerilerini artıtır, arkadaşlarla anlaşması açısından geliştirir çok şanslısın valla...
bu arada maşallah büyüyor kuzular.. bazen bende bakıp koca adam oldu bunlar diyorum... ama bu torbalardan kurtulmak lazım..:)) yaza inş. hepsi bezden kurtulur...

selam güzeller dershaneden çıktık öğrencilerle yemeğe gittik iki koca lahmacunu indirdim mideye rahatladım
havalar beni de sıktı artık safişimin dediği gibi burda mayıs ayında sıcaktan pikniğe bile gidilmezdi,bu sene bi garip
ama kışta doğru dürüst gelmedi doğalk olarak yazda geç kaldı

yasminim zaten getirmeyi istiyorum eymeni de ama otobüs biraz korkutuyor beni,uyursa ne ala bende uyurum çünkü ama uyumazsa sıkıntı olur otobüste gezmek ister falan
ama bir öğretmen arkadaş daha olacak aynı otobüste olucaz dedi bu işleri organize eden bir arkadaş ben bakarım arada hocam dedi,böyle genç bir çocuk eymenle de anlaşıyorlar,birkaç tane de öğrencim olacak otobüste her biriyle takılır işte diyorlar ama bilmiyorum yüksek ihtimalle getiricem yani
sabahta 8gibi orada olacağız tahminen napcam onunla uyumak istermi,kahvaltısı vs.si off bilemedim ki

kuzularla balkona çıktık biraz çocuklara baktılar el salladılar abi abi diye seslendiler biraz kanepede oturdular hava çok güzel di bende üstlerini giydirip dolanmaya ineyim diyordum biz içeri girdik kuzular çizgiflme daldı ben bilg.. bir baktım hava döndü bulutlar sessizce gelmiş yağmur yağıyor((((
yani kısaca sizden bir farkımız kalmadı..:)))

meleğim hoşgeldin...
Ankara yolcusuymuşun hadi bakalım kısa süreli gidiyorsun kuzuyuda götür bence onada değişiklik olur hem köye yada siz öyle gezmeye gidiyorsunuz alışkın çocuk yola bence seni üzmez gibi geliyor...
hem abinizde bakarıkm demiş dolanır işde öğrenciler arasında...

Son düzenleme:
kızlar miraba naparsınız:)

betul fıstığına geçmiş olsun kıyamam kusmaya hiç dayanamam ömrümde toplasan 3kere olmamıştır ama yinede çok korkarım gözlerim çıkıcak sanırım yerinden

yasminde kolaylamış işleri enişteye zaman ayırdığına göre

maytap gelmiş bırtthiç uğramıyo hayırsız

pasinede kolay gele ama yok yazıyom devamsızlıktan kalacak sınıfta bu gidişle(dr raporuyla yırtabilir)

eymenede yollar görünmüş beyaz bu yabancıların sırtta taşıdığı bi alet var benim çok hoşuma gider hoş annemde bazen sararmış bizi sırtına çarşıda pazarda uyusa iyi taşınır onunla iyi yolculuklar.yanına alabildiğin kadar dikkatini çekecek minik oyuncak kraker minik hikaye kitabı al birinden sıkıldımı birini çıkar bi tane mp3çalar al müzik seviyorsa onunlada oyalanır biraz

nazlım hıdırellez yap bizim yerimizede neşeniz daim olsun

saphişede bol eğlenceli bi gün olsun umarım

unuttuğum kalmadı inşallah
bu arada bizim piknik iptal oldu yağmur nedeniyle bende ev süpürdüm geldim

ahahahah vaay eymensiz bir hükmümüz kalmadı yav işe bak tmm yasmincan oğluşumu da getiricem ay inşallah havalar daha iyi olur haftaya böyle olursa zor biraz

polipi haklısın birkaç ilgi çekici oyuncak kitap falan alayım; o daha çok koltuklar arasında dolaşmayı diğer insanlarla oynamayı seviyor ee tanıdıklarda olacak diğerleri de ünv. öğrencisi olacak kafa dengi olurlar oynar gider kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…