2008 Kasım Anneleri

merhaba kızlar nasılsınız bakalım
yasemıncım kolay gelsın bızımde kapı pencere olcusu alındı 10-15 gune takılır demısler sonrasıda hemen boyacı gırer banyoda lavabo degıscek ayna takımı alıyım dıyorum
hasta bebıslere gecmıs olsun
23 nısan bayramında eylulde ablamızın cocuklarıyla bırlıkte okuldakı gosterılere gıtmısler cok eglenmıs kuzum anne alkıs yaptım kardeslere dıyor
bı kac gundur ıs yerımız acayıp yogun oyuzden gıremedım pazar gunude hıc bır ıs yapamadım sadece yemek yaptım kuzumla havada bozuktu yattık dınlendıkkk

safiş sizede geçmiş olsun...
ay her yerde kucağımda geziyorum kanguru gibi bir kesem olsa ne güzel olurdu yavvv..
kucağımda olmasa bu sefer karnını ovalatıyor kaç saat...
dün toplantı yapamadı ondandı yaptı rahatladı..bugün nazdan yanında olayım istiyor hep..
birde çenesini boğazının orayı tutuyor dişdenmi acaba?...bu gecede uykuyu terk edersek yarın dr. yolu gözüküyor ....(

gecmıs olsun nazlımoo pasaya eylulde bugun hıc uyumadı bızıde uyutmadı erkenden kalktık dun ıyı dınlendık sanırım artık ıyıce sıkılmaya basladı park dıyıp duruyor

sağol ıcırım, sizede kolay gelsin sizinde evde işler başlıyormuş...
kerem bey şimdilik ilaç verdim kendi halinde yatıyor du ama başladı yine anni anni diye mızıldamaya..

saphıs hosgeldın canım
gecmıs olsun ayrıca

ıcır kolay gelsın canım
bahar ıslerı basladı herkesde

annemde de badana ve bahar temızlıgı olacak
yandık kı ne yandık

nazlımo allah kolaylık versın canım

benım ıslerım yogun bugun bıraz
kosturuyorum ama fırsat bulunca da ceee dıyorum yıne de

canlar benim kk açık kalmış ama kuzudan dolayı gelemedim...
onu biraz uyutunca kaanda uydu bende yattım azcık dinlenmişim şimdi yemek yapılacak uyandıu ama idare edicem dinlendim azda olsa...
hepinize iyi akşamlar diliyorum yarın görüşürüz...

Günaydın kızlar.Gece bebemle kardeşimde yattık.Haftasonuna inşaat bitecek sanırım.Anıl bu durumdan hoşnut, kuzenleriyle birarada.Gece uyumak istemiyo.Scooter var yeğenlerde, onunla oynuyo.Çok komik kullanıyo:)

selam günaydın yavru kuşlarım
dün bütün gün belediyedeydim 9da ben açtım 4 de kapattım:)bide adamımız vardı yani:)
bide olmasaydı seyreyle o zaman 3-5 gün sürerdi zaar. hayır para vericez diye bu kadar koşturulmazki insan .al paranı ver makbuzumu sen sağ ben selamet ne araştırıyosun her şeyi.
neyse bana düşen kısmını hallettimm rahatladım .

canımda sıkkın bu aralar gergin ve düşünceliyim
sizde ne var ne yok.hasta olan bebelere geçmiş olsun benimkide yeni toparladı 3 gün ağzına lokma sokmdı bayılıcak düşücek biyerde diyte korktum çok şükür az az açılıyo iştahı çok salladı bu seferki hastalık bizi

yasmınım hadı hayırlısı bak cabuk bıtecekmıs canım

maytabım sıze de gecmıs olsun canım
bu sıralar herkesler para vermek ıcın can atıyor ya ondan bu kadar uzun suruyor ıslemler sanırım
neden keyıfsızsın hayırdır

bende yorgunum
sırtım falan agrıyor
bahar carptı benı

günaydın kızlar herkezler iyidir umarım sanırım en iyisi anıl turist ömer moduna girmiş:)))annesininde keyfi yerindeyse no problem?
dinçer maytap nerelerde geziyosunuz kız siz?
passin badana sırasında sen oğlana giyecek bi tulum bul şimdiden:))

günaydın hanımlar,
dincerim naber kız pek uğramaz oldun bizde seni seviyozz..
maytabım geçmiş olsun kuzuna atlatmış sanırım memo...dünüde koşturmayla geçirmişin..
lorem günaydın..
yasmin ne güzel haftasonu işiniz bitiyormuş elleri hızlıymış senin ustaların maşallah..
polim sanada günaydın...

bize gelince dün akşam götürdük kerem kuzyu bildiğimiz gibi boğaz enfeksiyonu olmuş yine ilaçları doğruymuş ama ağır atlatıyormuş bu sefer..dün yine vardı ama diğer günlere oranla ateşi daha kontrol altındaydı.. gece içerde uyuyor yatağa göürdük başladı bir ben bir babası aldı ama çoğunluk babayı istedi adamı 5 e kadar uyutmadı salladı mızırdandı birde titriyordu ya üşüyormuş gibi ilaç verdik hemen...sonra ben aldım ayağıma uyusun adamcağız diye çok ağladı ama uyudu sonunda ilacın etkisiyle hala uyuyor minnoş... benide kaan kalkmış 9 da o geldi sesizce anne diyor haman kalktım içeri geldik çizgifilm izliyor totoşum..

ha bu arada güzel bir haber kayu buraya geliyormuş.. veeee dün birazda benim zorlamamla babamız biletleri aldı.. cumartesi bir sorun olmazsa kayu izlemeye gideceğiz bakalım...inş. babamızın işi çımaz o gün kuzularda severek izlerler...akşam biletleri görünce kaan kadiiii benm dedi ama yırtılmasın diye aldım elinden neyseki yırtılırsa seyredemeyiz gidemeyiz dedim anladı...:))

Nazlım geçmiş olsun.Boğaz enfeksiyonu da kötü oluyo.Yemez , içmez Neyse ki ilaçlarla düzelecek.. Bu arada sen kayuyu bayadır istiyodun.İsabet olmuş.İyi eğlenceler yavrulara..

sağol yasmin, dün doktorun verdiği aynı ilaçlardı ama antibiyotikle ağrı kesici daha etkili olandan vermiş bu sefer inş. atlatıcak yavrum..akşam kendi halinde oturdu sandalyesine çorba felan içiremedim kuş kadar kaldı ama mısır yaptım azcık ondan yedi keyifle.. bugün bakalım sevdiği bişeyler ayarlıycam kahvaltıya inş. azcıkda olsa yer...

kayuya gelince valla isabet oldu akşam arkadaşı armış bilet alaıyımmı diye yok diyor benimki anladım hemen bir bakış attım niye dedim hemen tamam al arkadaş dedi maça gitmişti getirdi biletleride..
keremde cumartesiye kadar dahada iyileşir zevkliş geçer inş... zaten gösteri merkezi bizim evin karşısı hep geleni gidieni görüyordukta kısmet olmamıştı sinema felan..bizede haftasonu nasip olacak inş..:)))

nazlimo geçmiş olsun iyi olmuş dr a götürmen için rahatlamış.çorbalarına biraz kekik karıştır yerse iyi gelir mercimek çorbasınada yakışır.kekiğin vücuttaki mikrobu atmaya çok etkili olduğunu söylerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…