2008 Kasım Anneleri

nazlimo hoşgeldin kız ben o kadar plates yapmışlığım var topa hiç ihtiyaç duymadım ama derya damacana dediyse vardır bi hikmeti bende severim kendisini
dün ebru şallıya ne kadar zayıfladın hiç doğum yapmamış gibisin diyo
oda 6ay oldu amaaa diyor
deryada walla benimde 22 yıl oldu ama duruyo işte kilolar diyo:))))

Ahahahah, Deya Baykal şeker hastası bir de.Kızlarında da varmış şeker Derya Baykalı pek sevmem yaaw, şımarık gelir bana.Ebru şallıyı bi magazin programında gösterdiler.Yanakalrı çökmüş resmen. Bence kadın bıngıl bıngıl olur kardeşim.Şöyle etine dolgun, taş gibi:)))))))

ebru sallıda cok zayıf ınsan korkar
dun magazaları gezdım bıraz ayy hepsı mınıcık pantolonları olctum 1 karıs kalca genıslıgı elbıseler kısacık mınıcık genıslıklerı kendımı akrep nalan gıbı hıssttım sıskoda degılım ama ınsanları etkılıyor kıyafetler

walla derya dün ebruya şöle güzelsin böle fıstıksın diyorda bende dedim bence sen ona 1000 basarsın
ben deryayı çok severim çok kalender mi denir öle gelir.kendisiyle barışık ve çok görmüş geçirmiş eve tamirci girmezmiş tesisat işi benim işim der bazen ne biliyim sıcak işte

ebruya yorum bile yapamıycam bu hale nasıl geldiler demet şenerle anlamadım renk yok suratlarında halbuki o kadarda boya sürüyorlar ama

derya baykalı severım sıcak gelır banada ama programına sınır oluyordm daldan dala atlıyordu tek konulu olsa daha super olurdu bence ınsanlar yoruluyorduu programı ızlerken

bencede polıp eskı hallerı daha guzel dı cagla sıkelıde sevmem ben bronzlascam dıye kanser olucak bırgunn

deryayı bende severim...bazı uçuk fikirleri dışında herşeyi güzel değerlendiriyor ondan öğrendiğim çok şey var benimde...çoğuna göre deli ama banada kalender geliyor..

ebruya gelince polim haklısın demet şenerle ikisi kankiler ikiside çökmüş çok çirkinler yavv hele dmöemtin o sonradan yaptırdığı dudaklar yokmu midem kalkıyor insan nasıl öper o dudişleri bilmem..:))))))

bu arada bende patlamak üzereyim ama sinirden... kaç gündür kociyi gece sabah görüyoruz desek yeridir.. görevleri bitmiyor bu adamların.. burada bişey yok ama bu civarlar karışık akşam olsun rahtlıyordum babanın üzerine gidiyorlardı akşamda yok yine nasıl başedicem bilemiyorum...kaan huy değiştirdi zaptedemiyorum bugün sabahtan beri herşeye ağlıyoır keremin elinde ne varsa istiyor bişeyi beğenip yemiyor bende dellenip cırlıyorum zaten misafirn gerginliği var birde diş ağrısı eklendi öyle böyle değil zxıplatıcak cinsten arada şimşek çakar gibi çakıyor yüzümde ...
pencereyi açıp bağırmak istiyorum heeee

Nazlım tek başına 2 çocukla tüm gün beraberlik çok zordur.Anıl 1 yaşında bile değildi, eşim gece vardiyasında çalışıyodu, ne zor günlerdi.Kafayı yemek üzereydim, ben geliyodum 7 de , o çıkıyodu 7,15 de..Sabah ise 6 da geliyodu ben 7,30 da çıkıyodum.Ayy, Allah o günleri göstermesin..

valla ortalık karışık gösteri yapıyon diye su fışkırtırlar bak karışmam

nazlım gercekten zor Allah kolaylık versın sana bı pazar gunu berbaerız eylulle sabrım kalmıyor sen ıkı bebeyle gurbette bır basına vallaha ıyı bakıyorsun bızlerden cok yukunn masallah

hehehe çok yüksekteyim beni görürlerde ulaşamazlar :))))))))
sadece lojmandaki kadınlar der buna ne olmuş kafayı yemiş diye o kadar onlarıda boşver çoğunu tanımıyom zaten...:82:

ıcırım çağla birde eskilerden özlem yıldız vardı öyle kararık... ne zevk alıyorlar anlama hadi süt beyazsan neyse azcık ararmanın bişey iolmaz ama bunlar kömürleşeceklerid resmen ama çocukları olunca azcık duruldular çağla birazda doğuştan kara...

Kaan huysuz bu aralar dedinde Nazlım..Dün akşam kuaförden eve gittim, baba oğul yemek hazırlamışlar. Anılın çene düştü.8 de oturduk masaya 9 da Anıl halen konuşuyo, cazgırlık yapıyo.Acıktım bende.Bi taraftan yemesine yardım ediyom.Çenesine dayanamadık artık, oğlum yemeğini ye ve kalk artık dedim kızdım.Bu seferde ağlamaya başladı.Susturabilene aşk olsun.Eşim çok sabırlıdır.Bi baktım bişileri fırlatıyo falan, dayanamadı bebenin ağlamasına sinirlendi.Sonra ben niyeti bozdum, kızdım ona.Derken Anıl iyice bağırdı.Kucağıma aldım artık yapma oğlum böyle, büyüdün dedim.Söz veriyorum anne yapmıcam dedi.Sarılıyo öpüyo, dayanamadım.Gözleri kıpkırmızı olmuş, beyaz tenli zaten.Nasıl üzüldüm, o daha bir çocuk.Neden o duruma getirdik diye.Suç acaba kimde Onu düşündüm.Öpüştüm, koklaştım, kek yaptım ona.Sonra sarılıp yattık ama içim içimi yedi

eylulde oyle canım aynı yataga yatıyoruz sut dıyo su dıyo cart dıyo curt dıyo
yemektede hep aynı seyler canım yemegını yere dokuyor sonra pecete ıstıyor sılıyor agzını su ısteyıp dokuyor

akşam babayla oynaşırken kerem çoğunluk kaan benimle oynuyor kuduruyordu ama yuükü olmuyordu o kadar bu ara bbaba yok sürekli bişeyler istiyor yemete yemiyor dün yediği iki bisküvi ve çikolatalı ekmekle günü tammladı. çorbayı içmedi... haliytle benim sabrım kalmayınca bağrıyorum dahada çoşuyor akşam kültür merkezinde bişeyler vardı tüm ışıklarını yakmışlar polis araçlarıda ışıklarını açmış penceren onları seyrediyorduk koltuktalar ya güvenli mutfağa bir gittim çay koayım diye kaan bey tosun haiyle pencere pervazına tırmanmış sonra kaymı yarı bacak pencere yarısı yerde imdat diye bağrıyor kewrem gelmiş anne gel kaan kaan diye beni çağırdı baktım kurtardım ama sanki o hale geln kendi değilmiş gibi 4-5 kez yaptı aynı şeyi sonra beni cırlattı malesef sabredemedim daha fazla..((

hele o su isteyip motrolarını yıkama süt isteyip koltuklara boca etme huyları yokmu deli oluyorum..güzelliklede söyledim olmuyor çocuk işde işine gelmiyor anlamıyor.. bende dayandığım yere kadar gidiyorum sonra patlıyorum...

noruyonuz bakem hatunlar

maytabım gecmıs olsun kuzuna

ıcırım hayırdır neden apar topar cagırıyorlar senı ısın gucun arasında

dısarıdaydım alısverıs ıcın
yengeme cıcıler aldım

dun aksam bısıkletıyle oynuydu tukurmeye basladı seslenmedım ne yaptıysa burnu kanadı korktum cocugu banyo yaptırdım rahatladı sınırlerı yumusadı
nazlımo bende sakın sakın davranıyorum sonra cırlıyorum vıcdan yapıyorum kıızncada

nazlimo bugün annelik yapmayı bırak 6 yaşındaki ablaları gibi takıl, ev battıysa batsın yemek yemedilermi acıkınca yerler de 1 günlüğüne bi dene sende çocuk ol onlara bi katıl bakalım nasıl olacak
denersen sonuçlarını yaz.bence herşey çocuklardan yetişkin gibi davranmalarını beklediğimizden oluyor azcık salıverince süper oluyor

polıp bende salıyorum bazen aynı onun gıbı yapıyorum evcılık oyunlarımız da anlıyorlar herseyı kucucuk bacaklarıyla
bırde bızım dolap karıstırma huyumuz var kırmızı mercımek pırıncle oynamayı cok sevıyor dokuyor ustunde yuvarlanıyor ne anlıyorsa ben anlayamadımm

Dün akşam sulu köfte vardı yemekte.Anıl çok sever.Bi porsiyon yedi.Çene vır vır kırk saatte yedi.Oğlum doyduysan kalk diyorum yok doymadım diyo.Yarım porsiyon daha yedirdim, halen oyalanıyo.Bizim sorunumuz ağır yemesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…