2008 Kasım Anneleri

Günaydın kızlar.Mide bulantı ve yanmalarım var.Dün eve kapağı zor attımAkşam annemede gitmeyecektim ısrar etti.4 Tane vırık cırık bebeyle bağrışmalar derken saat 11 de eve geldik.Anılı uyuttum 12 de yattım ama 6da uyandım

Akşam diziyi yarım yarım izledim.Sinirlerimi bozmaya yettide arttı bile Ne iğrençmiş adam ya..

Maytabım o kıyafet işinden herkes şikayetçi.Yeğenimde oyunda ama öğretmenleri günlük kıyafetlerden seçmiş, bir daha giyebilsinler diye.Çok düşünceli bir kadın.Yazıkki öğretmeninden ayrılacak bizim ufaklık, taşınacaklar

yasmınım gecmıs olsun canım

devlet okullarında bıle ne kadar masrafı oluyor kuzuların
allah herkesın yardımcısı olsun
aılelerımız ne kadar maharetlıymıs
bır kazancla bır cok cocuk okutup buyutup evlendırmısler

günaydın hatunlar,
bugün erken kalktık kaan bey uyudu ben akşam çok kaçırdım ya karnımın ağrısından uyuyamadım tekrar... sabah ne güzel uyurken gelmiş yanıma kaan anne kalk diyo içeri geldik yattı uyudu hemen tabi ben kıvrandım durdum... koci gece görevi vardı 11geçiyordu geldiği bende gündüz yediğimle acıkmadım dedim onunla oturdum yedim rahatsız oldum yaa.. bir daha töbee o saatde yemem...(

bugünde sıcak hava ama toz bulutlu malesef.. sabah benimki giderken motoru çamur olmuş resmen bez istedi verdim ... bu arada babamız motoruna kavuştu işinde bende hışır kıyafetlerle ütü derdinden kurtuldum..:)))

kahvaltı faslımızda zorla kerem beye yumurta sarsından yedirebildim onunda gol diye yedi kaan bey hiç bişey yapamadım bugün çikolatalı ekmeğe talim etti...artık öğlene bol vitaminli bir çorba yapayımda içsin kuzular....

yasminim geçmiş olsun kuzum.. aman üşütme mideni dikkat et bir uzmana görün sen....

maytabım 23 nisan heyecanı var sizde ayrıca ne güzel yağmursuz bir gün diliyorum o gün sevinsin kuzucuklar...

lorem senide 23 nisan heyecanımı sardı ne oldu..:))))))
23 nisan benimde anamla babamın evlilik yıldönümü... nasıl geçecek bakalım bu sene..:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…